Oficial web
OAHL.cz


Autoři branek a komentář k utkání

15. kolo, zápas číslo 103, odehrán dne 06.01.2019, Prostějov od 19:00
SEKO Olomuc vsSLH Delfíni Blatec
9:2
(4:1, 1:0, 4:1)

  1. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
02:36 Jurdič JanSEKO Olomuc 1:0
03:54 Dvořák Filip (Hrudník Zdeněk)SEKO Olomuc 2:0
08:48 Jurdič Jan (Zmeškal Jindřich)SEKO Olomuc 3:0
11:51 Navrátil Daniel (Paclík Eduard)SLH Delfíni Blatec3:1
12:17 Klár Jan (Jurdič Jan)SEKO Olomuc 4:1
 Čas  Trest  Tým
 
  2. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
16:35 Dvořák FilipSEKO Olomuc 5:1
 Čas  Trest  Tým
17:39 Kment Martin 1.minSLH Delfíni Blatec
24:50 Neuman Tomáš 1.minSEKO Olomuc 
25:41 Kment Martin 1.minSLH Delfíni Blatec
 
  3. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
28:11 Král David (Lón Radek)SEKO Olomuc 6:1
29:17 Jurdič Jan (Král David)SEKO Olomuc 7:1
34:42 Jurdič Jan (Zmeškal Jindřich)SEKO Olomuc 8:1
36:22 Hrudník Zdeněk (Dvořák Filip)SEKO Olomuc 9:1
37:53 Zatloukal Oldřich (Paclík Eduard)SLH Delfíni Blatec9:2
 Čas  Trest  Tým
30:27 Kalamár Tomáš 1.minSEKO Olomuc 

Hráči účastnící se utkání
 Domácí : SEKO Olomouc
 Jméno  Post  G   A   B   TM 
Dvořák Filip -(DR)U2130
Hrudník ZdeněkU1120
Jurdič Jan -(DR)U4150
Kalamár TomášU0001
Klár Jan -(DR)O1010
Kráčmar PavelB0000
Král DavidU1120
Lón RadekO0110
Neuman TomášU0001
Válka Jan -(DR)O0000
Zmeškal Jindřich -(DR)O0220
Delfíni Blatec : Hosté 
 Jméno  Post  G   A   B   TM 
Brada LukášU0000
Kment Martin -(DR)O0002
Koranda AlešO0000
Navrátil DanielU1010
Paclík Eduard -(DR)U0220
Polách JaroslavO0000
Rullová MichaelaU0000
Slepička TomášB0000
Svoboda MiroslavU0000
Vallla RudolfO0000
Vondra Aleš -(DR)U0000
Zatloukal OldřichU1010

  -přidej komentář-

Kniha návštěv

Dnes vloženy: 0 článků

Aktuální výsledky

Zobraz informace k utkáníDelfíni-Bohuňovice6:3
Zobraz komentář k utkání1Kaprodrom-Věrovany3:4
Zobraz komentář k utkání1Cénci-Olšany5:4
Zobraz komentář k utkání2SEKO-Týnec7:10

Nejbližší zápasy

Aktuální pořadí

Mužstvo  Zap  B 
1 SEKO Olomouc 24 42
2 Tiens Kosi 24 41
3 Cénci Horka 23 37
4 Šneci 23 35
5 Delfíni Blatec 24 23
6 Velký Týnec  24 21
7 Bělkovice 24 18
8 HC Bohuňovice 24 17
9 Novosady  24 17
10 Orli Štěpánov 24 17
11 Medvědi Charváty 24 16
12 Věrovany 24 16
13 Olšany  24 10

TOP 5 nej

Jméno Tým  Z  G+A  B 
DvořákLUT2372+33105
HönschUJZ2059+3291
JurdičLUT2353+3588
HavalaBOH2053+2982
NovosadAQU2240+3272