Oficial web
OAHL.cz


Autoři branek a komentář k utkání

15. kolo, zápas číslo 104, odehrán dne 05.01.2019, Šternberk od 18:00
HM Tiens KosivsHC Olšany 
5:8
(0:2, 3:3, 2:3)

  1. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
02:20 Man Jaromír (Komínek Petr)HC Olšany 0:1
04:58 Dokoupil Jaroslav (Lakomý Zbyněk) (v pře.) HC Olšany 0:2
 Čas  Trest  Tým
04:24 Jurečka Jiří 1.minHM Tiens Kosi
 
  2. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
13:56 Man Jaromír (Komínek Petr)HC Olšany 0:3
15:33 Man Jaromír (Zatloukal Jiří)HC Olšany 0:4
16:06 Komínek PetrHC Olšany 0:5
16:46 Novosad Petr (Jurečka Jiří)HM Tiens Kosi1:5
21:36 Izák Radek (Hladiš Jakub)HM Tiens Kosi2:5
22:25 Husák Stanislav (Králík Jan)HM Tiens Kosi3:5
 Čas  Trest  Tým
 
  3. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
29:25 Komínek Petr (Motýl Ivo)HC Olšany 3:6
32:25 Škoda Miroslav (Dittrich Pavel)HM Tiens Kosi4:6
34:01 Man Jaromír (Komínek Petr)HC Olšany 4:7
34:38 Jurečka Jiří (Králík Jan)HM Tiens Kosi5:7
38:12 Lakomý Zbyněk (Komínek Petr) (v pře.) HC Olšany 5:8
 Čas  Trest  Tým
35:22 Zatloukal Michal 1.minHC Olšany 
35:24 Zatloukal Jiří 1.minHC Olšany 
37:38 Škoda Miroslav 1.minHM Tiens Kosi
38:54 Zatloukal Jiří 1.minHC Olšany 

Hráči účastnící se utkání
 Domácí : Tiens Kosi
 Jméno  Post  G   A   B   TM 
Dittrich Pavel -(DR)U0110
Hanzl ZbyněkO0000
Hladiš JakubO0110
Husák StanislavU1010
Izák RadekU1010
Jurečka Jiří -(DR)U1121
Králík JanO0220
Novosad Petr -(DR)U1010
Rozsíval LubomírO0000
Škoda MiroslavU1011
Šrámek KarelB0000
Olšany  : Hosté 
 Jméno  Post  G   A   B   TM 
Dokoupil JaroslavO1010
Hrachovec JanB0000
Hynek ZdeněkU0000
Komínek Petr -(DR)U2460
Lakomý ZbyněkU1120
Man Jaromír -(DR)U4040
Motýl IvoO0110
Ostrák LadislavU0000
Špička Dominik -(DR)U0000
Zatloukal JiříU0112
Zatloukal MichalO0001

  -přidej komentář-

Kniha návštěv

Dnes vloženy: 0 článků

Aktuální výsledky

Zobraz informace k utkáníDelfíni-Bohuňovice6:3
Zobraz komentář k utkání1Kaprodrom-Věrovany3:4
Zobraz komentář k utkání1Cénci-Olšany5:4
Zobraz komentář k utkání2SEKO-Týnec7:10

Nejbližší zápasy

Aktuální pořadí

Mužstvo  Zap  B 
1 SEKO Olomouc 24 42
2 Tiens Kosi 24 41
3 Cénci Horka 23 37
4 Šneci 23 35
5 Delfíni Blatec 24 23
6 Velký Týnec  24 21
7 Bělkovice 24 18
8 HC Bohuňovice 24 17
9 Novosady  24 17
10 Orli Štěpánov 24 17
11 Medvědi Charváty 24 16
12 Věrovany 24 16
13 Olšany  24 10

TOP 5 nej

Jméno Tým  Z  G+A  B 
DvořákLUT2372+33105
HönschUJZ2059+3291
JurdičLUT2353+3588
HavalaBOH2053+2982
NovosadAQU2240+3272