Oficial web
OAHL.cz


Autoři branek a komentář k utkání

15. kolo, zápas číslo 105, odehrán dne 05.01.2019, Šternberk od 19:30
Orli ŠtěpánovvsHC Kohouti Velký Týnec 
2:6
(2:1, 0:1, 0:4)

  1. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
01:56 Vitásek Petr (Krbeček Michal)HC Kohouti Velký Týnec 0:1
04:56 Soldán Martin (Kocián Ivo)Orli Štěpánov1:1
06:34 Soldán Martin (Soldán Tomáš)Orli Štěpánov2:1
 Čas  Trest  Tým
 
  2. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
23:49 Vitásek Petr (Krbeček Michal)HC Kohouti Velký Týnec 2:2
 Čas  Trest  Tým
25:29 Zlámal Milan 1.minHC Kohouti Velký Týnec 
 
  3. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
27:26 Vitásek Petr (Krbeček Michal) (v pře.) HC Kohouti Velký Týnec 2:3
28:02 Vitásek Petr (Miroslav Laga)HC Kohouti Velký Týnec 2:4
29:42 Vitásek Petr (Zlámal Milan)HC Kohouti Velký Týnec 2:5
33:21 Škrob Jaromír (Vitásek Petr)HC Kohouti Velký Týnec 2:6
 Čas  Trest  Tým
27:15 Špiřík Petr 1.minOrli Štěpánov
32:14 Škrob Jaromír 1.minHC Kohouti Velký Týnec 
33:32 Zlámal Milan 1.minHC Kohouti Velký Týnec 

Hráči účastnící se utkání
 Domácí : Orli Štěpánov
 Jméno  Post  G   A   B   TM 
Blumenschein PetrO0000
Fiolek JanU0000
Hruška PavelB0000
Kocián IvoU0110
Lolek Radim -(DR)O0000
Nováček DavidU0000
Pekr JaroslavU0000
Rella AlešO0000
Soldán MartinU2020
Soldán Tomáš -(DR)U0110
Špiřík Petr -(DR)O0001
Vilém LukášU0000
Velký Týnec  : Hosté 
 Jméno  Post  G   A   B   TM 
Baďura JaroslavO0000
Holý Jan -(DR)B0000
Krbeček MichalO0330
Miroslav LagaU0110
Rakus KarelO0000
Škrob Jaromír -(DR)U1011
Vitásek PetrU5160
Zlámal MilanO0112

  -přidej komentář-

Kniha návštěv

Dnes vloženy: 0 článků

Aktuální výsledky

Zobraz informace k utkáníBohuňovice-Delfíni9:2
Zobraz informace k utkáníKaprodrom-Olšany3:10
Zobraz informace k utkáníBělkovice-Věrovany3:0
Zobraz informace k utkáníŠneci-Týnec7:3
Zobraz informace k utkáníSEKO-Tiens2:6
Zobraz informace k utkáníOrli-Cénci2:8
Zobraz informace k utkáníTýnec-Cénci0:6
Zobraz informace k utkáníOlšany-Šneci3:9
Zobraz informace k utkáníVěrovany-Bohuňovice4:10

Nejbližší zápasy

Čt 24.01. od 20:30|Olomouc
Medvědi vs Orli
So 26.01. od 17:30|Uničov
Šneci vs Orli
So 26.01. od 18:00|Šternberk
Věrovany vs Medvědi
So 26.01. od 19:30|Šternberk
Týnec vs Kaprodrom
So 26.01. od 20:00|Prostějov
Delfíni vs Bělkovice
Ne 27.01. od 18:00|Šternberk
Tiens vs Cénci
Ne 27.01. od 19:30|Šternberk
Bohuňovice vs Olšany
So 02.02. od 18:00|Prostějov
Medvědi vs Delfíni
So 02.02. od 19:00|Uničov
Šneci vs Tiens

Aktuální pořadí

Mužstvo  Zap  B 
1 SEKO Olomouc 16 30
2 Šneci 16 28
3 Cénci Horka 16 27
4 Tiens Kosi 15 24
5 Novosady  16 17
6 Orli Štěpánov 15 13
7 HC Bohuňovice 14 11
8 Bělkovice 16 11
9 Olšany  16 10
10 Delfíni Blatec 15 10
11 Velký Týnec  16 8
12 Věrovany 16 8
13 Medvědi Charváty 15 5

TOP 5 nej

Jméno Tým  Z  G+A  B 
DvořákLUT1545+2873
JurdičLUT1540+2262
HönschUJZ1336+2056
HavalaBOH1235+1449
LakomýHOR1530+1848