Oficial web
OAHL.cz


Autoři branek a komentář k utkání

16. kolo, zápas číslo 107, odehrán dne 12.01.2019, Šternberk od 18:00
SEKO Olomuc vsOrli Štěpánov
15:1
(3:1, 4:0, 8:0)

  1. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
03:27 Fiolek Jan (Soldán Martin)Orli Štěpánov0:1
06:49 Dvořák Filip (Lón Radek)SEKO Olomuc 1:1
10:21 Dvořák Filip (Kalamár Tomáš)SEKO Olomuc 2:1
12:10 Jurdič Jan (Zmeškal Jindřich)SEKO Olomuc 3:1
 Čas  Trest  Tým
 
  2. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
13:28 Kalamár Tomáš (Dvořák Filip)SEKO Olomuc 4:1
16:41 Hrudník Zdeněk (Lón Radek)SEKO Olomuc 5:1
17:20 Juna Martin (Jurdič Jan)SEKO Olomuc 6:1
25:29 Lón Radek (Dvořák Filip)SEKO Olomuc 7:1
 Čas  Trest  Tým
 
  3. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
26:48 Jurdič JanSEKO Olomuc 8:1
27:40 Dvořák Filip (Hrudník Zdeněk)SEKO Olomuc 9:1
31:01 Kalamár Tomáš (Hrudník Zdeněk)SEKO Olomuc 10:1
34:28 Jurdič Jan (Hrudník Zdeněk)SEKO Olomuc 11:1
34:54 Hrudník Zdeněk (Dvořák Filip)SEKO Olomuc 12:1
35:15 Dvořák FilipSEKO Olomuc 13:1
37:36 Jurdič Jan (Klár Jan)SEKO Olomuc 14:1
38:11 Dvořák Filip (Lón Radek)SEKO Olomuc 15:1
 Čas  Trest  Tým

Hráči účastnící se utkání
 Domácí : SEKO Olomouc
 Jméno  Post  G   A   B   TM 
Dvořák Filip -(DR)U5380
Hrudník ZdeněkU2350
Juna MartinU1010
Jurdič Jan -(DR)U4150
Kalamár TomášU2130
Klár Jan -(DR)O0110
Kráčmar PavelB0000
Král DavidU0000
Lón RadekO1340
Válka Jan -(DR)O0000
Zmeškal Jindřich -(DR)O0110
Orli Štěpánov : Hosté 
 Jméno  Post  G   A   B   TM 
Bartošek PavelU0000
Fiolek JanU1010
Hruška PavelB0000
Kocián IvoO0000
Lolek RadimO0000
Matych KvětoslavU0000
Soldán MartinU0110
Soldán Tomáš -(DR)U0000
Špiřík Petr -(DR)O0000

Vyloučení, tresty
 Jméno  Trest 
 Jméno  Trest 

  -přidej komentář-

Kniha návštěv

Dnes vloženy: 0 článků

Aktuální výsledky

Zobraz informace k utkáníDelfíni-Bohuňovice6:3
Zobraz komentář k utkání1Kaprodrom-Věrovany3:4
Zobraz komentář k utkání1Cénci-Olšany5:4
Zobraz komentář k utkání2SEKO-Týnec7:10

Nejbližší zápasy

Aktuální pořadí

Mužstvo  Zap  B 
1 SEKO Olomouc 24 42
2 Tiens Kosi 24 41
3 Cénci Horka 23 37
4 Šneci 23 35
5 Delfíni Blatec 24 23
6 Velký Týnec  24 21
7 Bělkovice 24 18
8 HC Bohuňovice 24 17
9 Novosady  24 17
10 Orli Štěpánov 24 17
11 Medvědi Charváty 24 16
12 Věrovany 24 16
13 Olšany  24 10

TOP 5 nej

Jméno Tým  Z  G+A  B 
DvořákLUT2372+33105
HönschUJZ2059+3291
JurdičLUT2353+3588
HavalaBOH2053+2982
NovosadAQU2240+3272