Oficial web
OAHL.cz


Autoři branek a komentář k utkání

16. kolo, zápas číslo 109, odehrán dne 13.01.2019, Šternberk od 19:30
HC Olšany vsHC Šneci
3:9
(0:4, 1:0, 2:5)

  1. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
07:43 Dohnal Karel (Novotný David)HC Šneci0:1
07:52 Hönsch Radek (Novotný David)HC Šneci0:2
10:49 Müller IvoHC Šneci0:3
12:19 Konečný Miroslav (Novotný David)HC Šneci0:4
 Čas  Trest  Tým
 
  2. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
24:50 Lakomý Zbyněk (Zatloukal Jiří)HC Olšany 1:4
 Čas  Trest  Tým
21:39 Lakomý Zbyněk 1.minHC Olšany 
 
  3. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
30:18 Müller Ivo (Novotný David)HC Šneci1:5
31:12 Hönsch Radek (v pře.) HC Šneci1:6
32:07 Müller Ivo (Vaníček Zdeněk) (v pře.) HC Šneci1:7
33:54 Hofr Aleš (Müller Ivo)HC Šneci1:8
36:53 Novotný David (Hönsch Radek)HC Šneci1:9
37:30 Komínek Petr (Zatloukal Jiří)HC Olšany 2:9
37:48 Zatloukal Jiří (Lakomý Zbyněk)HC Olšany 3:9
 Čas  Trest  Tým
30:36 Lakomý Zbyněk 1.minHC Olšany 
32:05 Man Jaromír 1.minHC Olšany 
34:14 Man Jaromír 1.minHC Olšany 
34:47 Rotrekl Marek 1.minHC Šneci

Hráči účastnící se utkání
 Domácí : Olšany 
 Jméno  Post  G   A   B   TM 
Hrachovec JanB0000
Hynek ZdeněkU0000
Komínek Petr -(DR)U1010
Lakomý ZbyněkU1122
Man Jaromír -(DR)U0002
Ostrák LadislavU0000
Ručil PatrikO0000
Zatloukal JiříU1230
Zatloukal MichalO0000
Šneci : Hosté 
 Jméno  Post  G   A   B   TM 
Burda Jiří -(DR)O0000
Dohnal KarelU1010
Hofr AlešU1010
Hönsch Radek -(DR)U2130
Konečný MiroslavU1010
Müller Ivo -(DR)U3140
Novotný DavidU1450
Ondruška PetrO0000
Rotrekl Marek -(DR)O0001
Štěpánek JaroslavB0000
Vaníček Zdeněk -(DR)O0110

  -přidej komentář-

Kniha návštěv

Dnes vloženy: 0 článků

Aktuální výsledky

Zobraz informace k utkáníVěrovany-Olšany5:2
Zobraz informace k utkáníMedvědi-Týnec2:3
Zobraz komentář k utkání1Tiens-Bohuňovice7:5
Zobraz informace k utkáníKaprodrom-SEKO1:9
Zobraz informace k utkáníSEKO-Šneci6:3
Zobraz komentář k utkání1Tiens-Kaprodrom2:1
Zobraz komentář k utkání1Bohuňovice-Orli11:3

Nejbližší zápasy

So 23.02. od 18:00|Šternberk
Týnec vs Věrovany
So 23.02. od 19:30|Šternberk
Olšany vs Delfíni
So 23.02. od 20:00|Prostějov
SEKO vs Bohuňovice
Ne 24.02. od 18:00|Šternberk
Tiens vs Bělkovice
Ne 24.02. od 19:30|Šternberk
Cénci vs Kaprodrom
Ne 03.03. od 18:00|
Bělkovice vs SEKO
V 09. týdnu|Uničov
Šneci vs Bohuňovice

Aktuální pořadí

Mužstvo  Zap  B 
1 SEKO Olomouc 19 34
2 Tiens Kosi 19 32
3 Šneci 19 30
4 Cénci Horka 18 29
5 Novosady  20 17
6 Velký Týnec  20 16
7 HC Bohuňovice 18 15
8 Orli Štěpánov 20 15
9 Bělkovice 20 15
10 Delfíni Blatec 18 14
11 Medvědi Charváty 20 13
12 Olšany  20 10
13 Věrovany 19 10

TOP 5 nej

Jméno Tým  Z  G+A  B 
DvořákLUT1854+3084
HavalaBOH1647+2370
HönschUJZ1642+2567
JurdičLUT1842+2365
NovosadAQU1828+2553