Oficial web
OAHL.cz


Autoři branek a komentář k utkání

16. kolo, zápas číslo 110, odehrán dne 12.01.2019, Prostějov od 20:30
SLH Delfíni BlatecvsKaprodrom rybník Novosady
6:5
(3:0, 3:0, 0:5)

  1. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
05:00 Paclík Eduard (Zatloukal Oldřich)SLH Delfíni Blatec1:0
09:46 Brada Lukáš (Polách Jaroslav)SLH Delfíni Blatec2:0
12:15 Brada Lukáš (Vondra Aleš)SLH Delfíni Blatec3:0
 Čas  Trest  Tým
13:00 Zatloukal Oldřich 1.minSLH Delfíni Blatec
 
  2. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
15:00 Brada Lukáš (Vondra Aleš)SLH Delfíni Blatec4:0
20:09 Navrátil Daniel (Paclík Eduard)SLH Delfíni Blatec5:0
24:51 Brada Lukáš (Koranda Aleš)SLH Delfíni Blatec6:0
 Čas  Trest  Tým
 
  3. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
26:13 Urban Tomáš (Radimský Jiří)Kaprodrom rybník Novosady6:1
33:42 Radimský JiříKaprodrom rybník Novosady6:2
36:21 Radimský Jiří (Foukal Marek)Kaprodrom rybník Novosady6:3
36:58 Galuška Libor (Radimský Jiří) (v pře.) Kaprodrom rybník Novosady6:4
37:36 Urban TomášKaprodrom rybník Novosady6:5
 Čas  Trest  Tým
27:56 Galuška Libor 1.minKaprodrom rybník Novosady
34:51 Vondra Aleš 10.min (OT)SLH Delfíni Blatec
34:51 Foukal Marek 1.minKaprodrom rybník Novosady
34:51 Kráčmar David 10.min (OT)Kaprodrom rybník Novosady
36:48 Vallla Rudolf 1.minSLH Delfíni Blatec

Hráči účastnící se utkání
 Domácí : Delfíni Blatec
 Jméno  Post  G   A   B   TM 
Brada LukášU4040
Koranda AlešU0110
Navrátil DanielU1010
Paclík Eduard -(DR)U1120
Polách JaroslavO0110
Rullová MichaelaU0000
Surma MichalB0000
Vallla RudolfO0001
Venemý LiborO0000
Vondra Aleš -(DR)U02210
Weber PetrO0000
Zatloukal OldřichU0111
Novosady  : Hosté 
 Jméno  Post  G   A   B   TM 
Bartoš DavidO0000
Čižík LukášU0000
Foukal Marek -(DR)O0111
Galuška LiborU1011
Holada MartinB0000
Kráčmar DavidO00010
Neplech Jiří -(DR)U0000
Nesrsta Marek -(DR)U0000
Radimský Jiří -(DR)U2240
Urban Tomáš -(DR)U2020

  -přidej komentář-

Kniha návštěv

Dnes vloženy: 0 článků

Aktuální výsledky

Zobraz informace k utkáníVěrovany-Olšany5:2
Zobraz informace k utkáníMedvědi-Týnec2:3
Zobraz komentář k utkání1Tiens-Bohuňovice7:5
Zobraz informace k utkáníKaprodrom-SEKO1:9
Zobraz informace k utkáníSEKO-Šneci6:3
Zobraz komentář k utkání1Tiens-Kaprodrom2:1
Zobraz komentář k utkání1Bohuňovice-Orli11:3

Nejbližší zápasy

So 23.02. od 18:00|Šternberk
Týnec vs Věrovany
So 23.02. od 19:30|Šternberk
Olšany vs Delfíni
So 23.02. od 20:00|Prostějov
SEKO vs Bohuňovice
Ne 24.02. od 18:00|Šternberk
Tiens vs Bělkovice
Ne 24.02. od 19:30|Šternberk
Cénci vs Kaprodrom
Ne 03.03. od 18:00|
Bělkovice vs SEKO
V 09. týdnu|Uničov
Šneci vs Bohuňovice

Aktuální pořadí

Mužstvo  Zap  B 
1 SEKO Olomouc 19 34
2 Tiens Kosi 19 32
3 Šneci 19 30
4 Cénci Horka 18 29
5 Novosady  20 17
6 Velký Týnec  20 16
7 HC Bohuňovice 18 15
8 Orli Štěpánov 20 15
9 Bělkovice 20 15
10 Delfíni Blatec 18 14
11 Medvědi Charváty 20 13
12 Olšany  20 10
13 Věrovany 19 10

TOP 5 nej

Jméno Tým  Z  G+A  B 
DvořákLUT1854+3084
HavalaBOH1647+2370
HönschUJZ1642+2567
JurdičLUT1842+2365
NovosadAQU1828+2553