Oficial web
OAHL.cz


Autoři branek a komentář k utkání

17. kolo, zápas číslo 114, odehrán dne 19.01.2019, Šternberk od 18:00
HC Bělkovice - Lašťany vsHC Věrovany
3:0
(0:0, 2:0, 1:0)

  1. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
 Čas  Trest  Tým
10:30 Hodinář Petr 1.minHC Věrovany
 
  2. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
14:13 Zeman Tomáš (Grézl Martin)HC Bělkovice - Lašťany 1:0
14:37 Zeman Tomáš (Trávníček Jiří)HC Bělkovice - Lašťany 2:0
 Čas  Trest  Tým
23:14 Hanuš Aleš 1.minHC Bělkovice - Lašťany 
 
  3. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
34:30 Zeman Tomáš (Trávníček Jiří)HC Bělkovice - Lašťany 3:0
 Čas  Trest  Tým
26:10 Zeiska Tomáš 1.minHC Bělkovice - Lašťany 
34:35 Hanuš Aleš 1.minHC Bělkovice - Lašťany 
38:47 Musil Radek 1.minHC Věrovany

Hráči účastnící se utkání
 Domácí : Bělkovice
 Jméno  Post  G   A   B   TM 
Bezděk Radim -(DR)O0000
Bielský Martin -(DR)B0000
Coufal VáclavU0000
Grézl Martin -(DR)U0110
Hanuš AlešU0002
Kašťák JanU0000
Smyslil Petr -(DR)O0000
Trávníček JiříO0220
Zeman Tomáš -(DR)U3030
Věrovany : Hosté 
 Jméno  Post  G   A   B   TM 
Arnošt JosefU0000
Bušo Filip -(DR)U0000
Hodinář Petr -(DR)O0001
Kubíček MiroslavO0000
Musil RadekU0001
Přehnil RadekU0000
Přikryl MarcelU0000
Skoupil ZdeněkO0000
Šteiner Luboš -(DR)U0000

  -přidej komentář-

Kniha návštěv

Dnes vloženy: 0 článků

Aktuální výsledky

Zobraz informace k utkáníVěrovany-Olšany5:2
Zobraz informace k utkáníMedvědi-Týnec2:3
Zobraz komentář k utkání1Tiens-Bohuňovice7:5
Zobraz informace k utkáníKaprodrom-SEKO1:9
Zobraz informace k utkáníSEKO-Šneci6:3
Zobraz komentář k utkání1Tiens-Kaprodrom2:1
Zobraz komentář k utkání1Bohuňovice-Orli11:3

Nejbližší zápasy

So 23.02. od 18:00|Šternberk
Týnec vs Věrovany
So 23.02. od 19:30|Šternberk
Olšany vs Delfíni
So 23.02. od 20:00|Prostějov
SEKO vs Bohuňovice
Ne 24.02. od 18:00|Šternberk
Tiens vs Bělkovice
Ne 24.02. od 19:30|Šternberk
Cénci vs Kaprodrom
Ne 03.03. od 18:00|
Bělkovice vs SEKO
V 09. týdnu|Uničov
Šneci vs Bohuňovice

Aktuální pořadí

Mužstvo  Zap  B 
1 SEKO Olomouc 19 34
2 Tiens Kosi 19 32
3 Šneci 19 30
4 Cénci Horka 18 29
5 Novosady  20 17
6 Velký Týnec  20 16
7 HC Bohuňovice 18 15
8 Orli Štěpánov 20 15
9 Bělkovice 20 15
10 Delfíni Blatec 18 14
11 Medvědi Charváty 20 13
12 Olšany  20 10
13 Věrovany 19 10

TOP 5 nej

Jméno Tým  Z  G+A  B 
DvořákLUT1854+3084
HavalaBOH1647+2370
HönschUJZ1642+2567
JurdičLUT1842+2365
NovosadAQU1828+2553