Oficial web
OAHL.cz


Autoři branek a komentář k utkání

17. kolo, zápas číslo 115, odehrán dne 20.01.2019, Prostějov od 19:15
HC BohuňovicevsSLH Delfíni Blatec
9:2
(1:2, 6:0, 2:0)

  1. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
01:03 Navrátil Daniel (Brada Lukáš)SLH Delfíni Blatec0:1
03:29 Brada Lukáš (Kvasnica Pavel)SLH Delfíni Blatec0:2
06:04 Havala Zdeněk (Ašer Ondřej)HC Bohuňovice1:2
 Čas  Trest  Tým
11:15 Havala Zdeněk 1.minHC Bohuňovice
 
  2. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
15:25 Ašer OndřejHC Bohuňovice2:2
17:36 Peřina PavelHC Bohuňovice3:2
18:54 Havala Zdeněk (v osl.) HC Bohuňovice4:2
21:19 Tichý Miroslav (Havala Zdeněk)HC Bohuňovice5:2
21:29 Havala Zdeněk (Tichý Miroslav)HC Bohuňovice6:2
23:28 Grund Lukáš (Bártek Marek)HC Bohuňovice7:2
 Čas  Trest  Tým
17:59 Grund Lukáš 1+1.minHC Bohuňovice
 
  3. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
37:24 Grund Lukáš (Tomin Adam) (v pře.) HC Bohuňovice8:2
38:35 Dittmer Stanislav (Havala Zdeněk)HC Bohuňovice9:2
 Čas  Trest  Tým
27:31 Koranda Aleš 1.minSLH Delfíni Blatec
34:28 Bártek Marek 1.minHC Bohuňovice
37:08 Koranda Aleš 1.minSLH Delfíni Blatec

Hráči účastnící se utkání
 Domácí : HC Bohuňovice
 Jméno  Post  G   A   B   TM 
Ašer Ondřej -(DR)U1120
Bártek MarekO0111
Cenkl MarekU0000
Dittmer StanislavO1010
Grund Lukáš -(DR)U2022
Havala Zdeněk -(DR)U3251
Herzig RolandU0000
Holemý DavidO0000
Nykl MartinB0000
Peřina PavelU1010
Šíma Pavel -(DR)O0000
Tichý MiroslavU1120
Tomin Adam -(DR)U0110
Delfíni Blatec : Hosté 
 Jméno  Post  G   A   B   TM 
Brada LukášU1120
Koranda AlešO0002
Kvasnica Pavel -(DR)U0110
Navrátil DanielU1010
Paclík Eduard -(DR)U0000
Polách JaroslavO0000
Rullová MichaelaU0000
Surma MichalB0000
Vallla RudolfO0000
Zatloukal OldřichU0000

  -přidej komentář-

Kniha návštěv

Dnes vloženy: 0 článků

Aktuální výsledky

Zobraz informace k utkáníDelfíni-Bohuňovice6:3
Zobraz komentář k utkání1Kaprodrom-Věrovany3:4
Zobraz komentář k utkání1Cénci-Olšany5:4
Zobraz komentář k utkání2SEKO-Týnec7:10

Nejbližší zápasy

Aktuální pořadí

Mužstvo  Zap  B 
1 SEKO Olomouc 24 42
2 Tiens Kosi 24 41
3 Cénci Horka 23 37
4 Šneci 23 35
5 Delfíni Blatec 24 23
6 Velký Týnec  24 21
7 Bělkovice 24 18
8 HC Bohuňovice 24 17
9 Novosady  24 17
10 Orli Štěpánov 24 17
11 Medvědi Charváty 24 16
12 Věrovany 24 16
13 Olšany  24 10

TOP 5 nej

Jméno Tým  Z  G+A  B 
DvořákLUT2372+33105
HönschUJZ2059+3291
JurdičLUT2353+3588
HavalaBOH2053+2982
NovosadAQU2240+3272