Oficial web
OAHL.cz


Autoři branek a komentář k utkání

17. kolo, zápas číslo 118, odehrán dne 16.01.2019, Olomouc od 20:30
Orli ŠtěpánovvsHC Cénci Horka
2:8
(1:0, 1:5, 0:3)

  1. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
11:07 Pekr Jaroslav (Soldán Martin)Orli Štěpánov1:0
 Čas  Trest  Tým
07:30 Vodák Jiří 1.minHC Cénci Horka
 
  2. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
14:59 Lakomý Matěj (Valenta Tomáš)HC Cénci Horka1:1
15:09 Lakomý MatějHC Cénci Horka1:2
15:52 Minařík František (v osl.) HC Cénci Horka1:3
18:37 Valenta Tomáš (Minařík František)HC Cénci Horka1:4
21:27 Valenta Tomáš (Berka Jindřich)HC Cénci Horka1:5
24:55 Pekr Jaroslav (Soldán Martin)Orli Štěpánov2:5
 Čas  Trest  Tým
15:18 Seidler Petr 1.minHC Cénci Horka
21:39 Seidler Petr 1.minHC Cénci Horka
 
  3. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
28:54 Lakomý Matěj (v osl.) HC Cénci Horka2:6
30:40 Berka Jindřich (Valenta Jiří)HC Cénci Horka2:7
30:40 Minařík František (Gatěk Jakub)HC Cénci Horka2:8
 Čas  Trest  Tým
27:59 Koloušek Milan 1.minHC Cénci Horka

Hráči účastnící se utkání
 Domácí : Orli Štěpánov
 Jméno  Post  G   A   B   TM 
Bartošek PavelU0000
Fiolek JanU0000
Jemelka JaroslavU0000
Kocián IvoO0000
Nováček DavidU0000
Pekr JaroslavU2020
Rella AlešO0000
Soldán MartinU0220
Soldán Tomáš -(DR)U0000
Venkrbec VáclavU0000
Cénci Horka : Hosté 
 Jméno  Post  G   A   B   TM 
Berka JindřichU1120
Gatěk Jakub -(DR)O0110
Grmolenský IvoU0000
Koloušek MilanU0001
Kordula MichalB0000
Lakomý Matěj -(DR)U3030
Martinek RadekO0000
Minařík František -(DR)U2130
Říha PetrO0000
Valenta JiříU0110
Valenta Tomáš -(DR)O2130
Vodák JiříU0001

  -přidej komentář-

Kniha návštěv

Dnes vloženy: 0 článků

Aktuální výsledky

Zobraz informace k utkáníVěrovany-Olšany5:2
Zobraz informace k utkáníMedvědi-Týnec2:3
Zobraz komentář k utkání1Tiens-Bohuňovice7:5
Zobraz informace k utkáníKaprodrom-SEKO1:9
Zobraz informace k utkáníSEKO-Šneci6:3
Zobraz komentář k utkání1Tiens-Kaprodrom2:1
Zobraz komentář k utkání1Bohuňovice-Orli11:3

Nejbližší zápasy

So 23.02. od 18:00|Šternberk
Týnec vs Věrovany
So 23.02. od 19:30|Šternberk
Olšany vs Delfíni
So 23.02. od 20:00|Prostějov
SEKO vs Bohuňovice
Ne 24.02. od 18:00|Šternberk
Tiens vs Bělkovice
Ne 24.02. od 19:30|Šternberk
Cénci vs Kaprodrom
Ne 03.03. od 18:00|
Bělkovice vs SEKO
V 09. týdnu|Uničov
Šneci vs Bohuňovice

Aktuální pořadí

Mužstvo  Zap  B 
1 SEKO Olomouc 19 34
2 Tiens Kosi 19 32
3 Šneci 19 30
4 Cénci Horka 18 29
5 Novosady  20 17
6 Velký Týnec  20 16
7 HC Bohuňovice 18 15
8 Orli Štěpánov 20 15
9 Bělkovice 20 15
10 Delfíni Blatec 18 14
11 Medvědi Charváty 20 13
12 Olšany  20 10
13 Věrovany 19 10

TOP 5 nej

Jméno Tým  Z  G+A  B 
DvořákLUT1854+3084
HavalaBOH1647+2370
HönschUJZ1642+2567
JurdičLUT1842+2365
NovosadAQU1828+2553