Oficial web
OAHL.cz


Autoři branek a komentář k utkání

2. kolo, zápas číslo 12, odehrán dne 22.09.2018, Prostějov od 20:45
SLH Delfíni BlatecvsSEKO Olomuc 
3:16
(1:6, 0:6, 2:4)

  1. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
01:01 Dvořák Filip (Jurdič Jan)SEKO Olomuc 0:1
01:38 Přikryl Jan (Najdekr Tomáš)SEKO Olomuc 0:2
02:37 Dvořák FilipSEKO Olomuc 0:3
03:40 Král DavidSEKO Olomuc 0:4
06:49 Dvořák Filip (Klár Jan)SEKO Olomuc 0:5
08:30 Vallla RudolfSLH Delfíni Blatec1:5
10:07 Dvořák Filip (Jurdič Jan)SEKO Olomuc 1:6
 Čas  Trest  Tým
04:39 Absatz Radek 1.minSLH Delfíni Blatec
 
  2. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
15:25 Zmeškal JindřichSEKO Olomuc 1:7
16:59 Dvořák Filip (Zmeškal Jindřich)SEKO Olomuc 1:8
17:07 Jurdič Jan (Dvořák Filip)SEKO Olomuc 1:9
18:32 Dvořák Filip (Jurdič Jan) (v osl.) SEKO Olomuc 1:10
24:10 Jurdič JanSEKO Olomuc 1:11
25:29 Dvořák Filip (Jurdič Jan) (v osl.) SEKO Olomuc 1:12
 Čas  Trest  Tým
18:16 Zmeškal Jindřich 1.minSEKO Olomuc 
24:32 Zmeškal Jindřich 1.minSEKO Olomuc 
 
  3. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
28:26 Jurdič Jan (Dvořák Filip)SEKO Olomuc 1:13
29:52 Kvasnica PavelSLH Delfíni Blatec2:13
30:15 Rullová MichaelaSLH Delfíni Blatec3:13
30:46 Dvořák FilipSEKO Olomuc 3:14
33:05 Jurdič JanSEKO Olomuc 3:15
36:15 Zmeškal Jindřich (Dvořák Filip) (v pře.) SEKO Olomuc 3:16
 Čas  Trest  Tým
34:56 Přikryl Jan 1.minSEKO Olomuc 
36:08 Kvasnica Pavel 1.minSLH Delfíni Blatec
38:58 Král David 1.minSEKO Olomuc 

Hráči účastnící se utkání
 Domácí : Delfíni Blatec
 Jméno  Post  G   A   B   TM 
Absatz RadekO0001
Kvasnica Pavel -(DR)U1011
Polách JaroslavO0000
Rullová MichaelaU1010
Sikora KvětoslavU0000
Vallla RudolfO1010
Volný MartinB0000
Zatloukal OldřichU0000
SEKO Olomouc : Hosté 
 Jméno  Post  G   A   B   TM 
Dvořák Filip -(DR)U83110
Jurdič Jan -(DR)U4480
Klár Jan -(DR)O0110
Král DavidU1011
Najdekr TomášU0110
Přikryl JanU1011
Ťažký TomášO0000
Válka Jan -(DR)O0000
Zmeškal Jindřich -(DR)U2132

  -přidej komentář-

Kniha návštěv

Dnes vloženy: 0 článků

Aktuální výsledky

Zobraz informace k utkáníVěrovany-Olšany5:2
Zobraz informace k utkáníMedvědi-Týnec2:3
Zobraz komentář k utkání1Tiens-Bohuňovice7:5
Zobraz informace k utkáníKaprodrom-SEKO1:9
Zobraz informace k utkáníSEKO-Šneci6:3
Zobraz komentář k utkání1Tiens-Kaprodrom2:1
Zobraz komentář k utkání1Bohuňovice-Orli11:3

Nejbližší zápasy

So 23.02. od 18:00|Šternberk
Týnec vs Věrovany
So 23.02. od 19:30|Šternberk
Olšany vs Delfíni
So 23.02. od 20:00|Prostějov
SEKO vs Bohuňovice
Ne 24.02. od 18:00|Šternberk
Tiens vs Bělkovice
Ne 24.02. od 19:30|Šternberk
Cénci vs Kaprodrom
Ne 03.03. od 18:00|
Bělkovice vs SEKO
V 09. týdnu|Uničov
Šneci vs Bohuňovice

Aktuální pořadí

Mužstvo  Zap  B 
1 SEKO Olomouc 19 34
2 Tiens Kosi 19 32
3 Šneci 19 30
4 Cénci Horka 18 29
5 Novosady  20 17
6 Velký Týnec  20 16
7 HC Bohuňovice 18 15
8 Orli Štěpánov 20 15
9 Bělkovice 20 15
10 Delfíni Blatec 18 14
11 Medvědi Charváty 20 13
12 Olšany  20 10
13 Věrovany 19 10

TOP 5 nej

Jméno Tým  Z  G+A  B 
DvořákLUT1854+3084
HavalaBOH1647+2370
HönschUJZ1642+2567
JurdičLUT1842+2365
NovosadAQU1828+2553