Oficial web
OAHL.cz


Autoři branek a komentář k utkání

19. kolo, zápas číslo 133, odehrán dne 03.02.2019, Šternberk od 19:30
HC Cénci HorkavsSEKO Olomuc 
3:1
(1:1, 1:0, 1:0)

  1. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
00:10 Jurdič Jan (Válka Jan)SEKO Olomuc 0:1
06:10 Minařík František (Berka Jindřich)HC Cénci Horka1:1
 Čas  Trest  Tým
07:00 Vodák Jiří 1.minHC Cénci Horka
 
  2. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
25:00 Koloušek Milan (Seidler Petr)HC Cénci Horka2:1
 Čas  Trest  Tým
 
  3. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
26:14 Minařík František (Valenta Tomáš)HC Cénci Horka3:1
 Čas  Trest  Tým
32:59 Martinek Radek 1.minHC Cénci Horka
33:15 Seidler Petr 1.minHC Cénci Horka
36:24 Valenta Tomáš 1.minHC Cénci Horka
36:24 Koloušek Milan 1.minHC Cénci Horka

Hráči účastnící se utkání
 Domácí : Cénci Horka
 Jméno  Post  G   A   B   TM 
Berka JindřichU0110
Gatěk Jakub -(DR)U0000
Grmolenský IvoO0000
Koloušek MilanU1011
Kordula MichalB0000
Martinek RadekO0001
Minařík František -(DR)U2020
Říha PetrO0000
Seidler PetrU0111
Valenta JiříU0000
Valenta Tomáš -(DR)O0111
Vodák JiříU0001
SEKO Olomouc : Hosté 
 Jméno  Post  G   A   B   TM 
Dittrich PetrU0000
Dvořák Filip -(DR)U0000
Hrudník ZdeněkU0000
Jurdič Jan -(DR)U1010
Kalamár TomášU0000
Kráčmar PavelO0000
Král DavidU0000
Lón RadekO0000
Neuman TomášO0000
Válka Jan -(DR)O0110
Zmeškal Jindřich -(DR)O0000

  -přidej komentář-

Kniha návštěv

Dnes vloženy: 0 článků

Aktuální výsledky

Zobraz informace k utkáníŠneci-Delfíni2:6
Zobraz informace k utkáníTiens-Orli20:4
Zobraz komentář k utkání1Orli-Olšany6:5
Zobraz informace k utkáníBělkovice-Šneci5:5
Zobraz informace k utkáníBohuňovice-Kaprodrom8:4
Zobraz informace k utkáníDelfíni-Tiens2:4
Zobraz informace k utkáníVěrovany-SEKO0:6
Zobraz komentář k utkání1Cénci-Medvědi5:0

Nejbližší zápasy

Ne 24.03. od 17:45|Prostějov
SEKO vs Týnec
Ne 24.03. od 18:00|Šternberk
Kaprodrom vs Věrovany
Ne 24.03. od 19:30|Šternberk
Cénci vs Olšany
Ne 31.03. od 19:45|Prostějov
Delfíni vs Bohuňovice

Aktuální pořadí

Mužstvo  Zap  B 
1 SEKO Olomouc 23 42
2 Tiens Kosi 24 41
3 Šneci 23 35
4 Cénci Horka 22 35
5 Delfíni Blatec 23 21
6 Velký Týnec  23 19
7 Bělkovice 24 18
8 HC Bohuňovice 22 17
9 Orli Štěpánov 24 17
10 Novosady  23 17
11 Medvědi Charváty 23 14
12 Věrovany 23 14
13 Olšany  23 10

TOP 5 nej

Jméno Tým  Z  G+A  B 
DvořákLUT2269+32101
HönschUJZ2059+3291
JurdičLUT2252+3587
HavalaBOH1953+2679
NovosadAQU2135+2964