Oficial web
OAHL.cz


Autoři branek a komentář k utkání

22. kolo, zápas číslo 152, odehrán dne 31.03.2018, Prostějov od 18:00
SLH Delfíni BlatecvsHC Šneci
2:17
(1:4, 1:7, 0:6)

  1. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
00:21 Navrátil Daniel (Brada Lukáš)SLH Delfíni Blatec1:0
05:44 Dohnal Karel (Konečný Miroslav)HC Šneci1:1
07:41 Hönsch Radek (Šenk Martin) (v osl.) HC Šneci1:2
09:36 Hofr Aleš (Hönsch Radek)HC Šneci1:3
10:20 Konečný MiroslavHC Šneci1:4
 Čas  Trest  Tým
06:47 Hofr Aleš 1.minHC Šneci
12:12 Šenk Martin 1.minHC Šneci
 
  2. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
18:17 Hönsch Radek (Müller Ivo) (v osl.) HC Šneci1:5
18:41 Hönsch Radek (Moťka Ladislav)HC Šneci1:6
19:59 Konečný Miroslav (Müller Ivo)HC Šneci1:7
20:09 Dohnal Karel (Konečný Miroslav)HC Šneci1:8
24:17 Koranda Aleš (Brada Lukáš)SLH Delfíni Blatec2:8
25:00 Moťka Ladislav (Hönsch Radek)HC Šneci2:9
25:45 Šenk Martin (Novotný David)HC Šneci2:10
25:54 Konečný Miroslav (Novotný David)HC Šneci2:11
 Čas  Trest  Tým
16:04 Polách Jaroslav 1.minSLH Delfíni Blatec
17:17 Dohnal Karel 1.minHC Šneci
 
  3. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
29:18 Müller IvoHC Šneci2:12
31:08 Hönsch Radek (Müller Ivo)HC Šneci2:13
32:43 Dohnal Karel (Müller Ivo)HC Šneci2:14
34:36 Hönsch Radek (Hofr Aleš)HC Šneci2:15
34:46 Dohnal KarelHC Šneci2:16
35:38 Hönsch Radek (Moťka Ladislav)HC Šneci2:17
 Čas  Trest  Tým

Hráči účastnící se utkání
 Domácí : Delfíni Blatec
 Jméno  Post  G   A   B   TM 
Brada LukášU0220
Koranda AlešU1010
Kvasnica Pavel -(DR)U0000
Navrátil DanielU1010
Polách JaroslavO0001
Rullová MichaelaU0000
Šálek RobertO0000
Weber PetrO0000
Zatloukal OldřichU0000
Šneci : Hosté 
 Jméno  Post  G   A   B   TM 
Dohnal KarelU4041
Hofr AlešO1121
Hönsch Radek -(DR)U6280
Konečný MiroslavU3250
Moťka LadislavU1230
Müller Ivo -(DR)U1450
Němeček PetrO0000
Novotný DavidU0220
Ondruška PetrO0000
Šenk Martin -(DR)O1121

  -přidej komentář-

Kniha návštěv

Dnes vloženy: 0 článků

Aktuální výsledky

Zobraz informace k utkáníDelfíni-Šneci2:17
Zobraz informace k utkáníSEKO-Bělkovice5:8
Zobraz informace k utkáníTiens-Orli1:1
Zobraz informace k utkáníKaprodrom-Týnec6:3
Zobraz informace k utkáníOrli-Bohuňovice4:2
Zobraz informace k utkáníKaprodrom-Delfíni4:2

Nejbližší zápasy

Aktuální pořadí

Mužstvo  Zap  B 
1 Šneci 24 43
2 Tiens Kosi Štěpánov 24 39
3 SEKO Olomouc 24 36
4 Cénci Horka 24 28
5 Novosady  24 26
6 Orli Štěpánov 24 26
7 HC Bohuňovice 24 23
8 Bělkovice 24 21
9 Medvědi Charváty 24 18
10 Věrovany 24 16
11 Delfíni Blatec 24 14
12 Olšany  24 13
13 Velký Týnec  24 9

TOP 5 nej

Jméno Tým  Z  G+A  B 
DvořákLUT2171+2293
HönschUJZ2353+2780
HavalaBOH2140+3676
KreclBOH1944+3074
KomínekOLS2332+3264