Oficial web
OAHL.cz


Autoři branek a komentář k utkání

24. kolo, zápas číslo 167, odehrán dne 07.03.2020, Prostějov od 20:00
Medvědi CharvátyvsSEKO Olomuc 
3:3
(0:0, 2:0, 1:3)

  1. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
 Čas  Trest  Tým
04:10 Oliva Zdeněk 1.minMedvědi Charváty
07:27 Lón Radek 1.minSEKO Olomuc 
13:43 Oliva Zdeněk 1.minMedvědi Charváty
 
  2. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
17:47 Šurkal Martin (Sirotek Petr)Medvědi Charváty1:0
25:31 Černakovič Michal (Líňa Emil)Medvědi Charváty2:0
 Čas  Trest  Tým
27:22 Ťažký Tomáš 1.minSEKO Olomuc 
 
  3. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
30:21 Černakovič Michal (Líňa Emil)Medvědi Charváty3:0
32:17 Jurdič Jan (Král David)SEKO Olomuc 3:1
33:19 Ťažký TomášSEKO Olomuc 3:2
34:48 Jurdič Jan (Zmeškal Jindřich)SEKO Olomuc 3:3
 Čas  Trest  Tým
29:19 Zmeškal Jindřich 1.minSEKO Olomuc 

Hráči účastnící se utkání
 Domácí : Medvědi Charváty
 Jméno  Post  G   A   B   TM 
Abeska ZdeněkU0000
Černakovič Michal -(DR)U2020
Horák MartinB0000
Krejčí Zdeněk mlU0000
Líňa EmilU0220
Oliva ZdeněkO0002
Sabela MartinU0000
Sirotek Petr -(DR)O0110
Šurkal Martin -(DR)U1010
Zimáček JanO0000
SEKO Olomouc : Hosté 
 Jméno  Post  G   A   B   TM 
Dvořák Filip -(DR)U0000
Hrudník ZdeněkU0000
Hus Václav -(DR)U0000
Jurdič Jan -(DR)U2020
Kalamár TomášU0000
Klár Jan -(DR)O0000
Kráčmar PavelB0000
Král DavidU0110
Lón RadekO0001
Ťažký TomášO1011
Zmeškal Jindřich -(DR)O0111

  -přidej komentář-

Kniha návštěv

Dnes vloženy: 0 článků

Aktuální výsledky

Zobraz komentář k utkání1Medvědi-Olšany9:6
Zobraz informace k utkáníTýnec-Delfíni4:5
Zobraz informace k utkáníKaprodrom-Cénci6:8
Zobraz informace k utkáníRiway-Orli1:8
Zobraz informace k utkáníMedvědi-SEKO3:3
Zobraz komentář k utkání1Olšany-Věrovany2:7
Zobraz informace k utkáníBohuňovice-Cénci0:5
Zobraz informace k utkáníBohuňovice-Delfíni0:5

Nejbližší zápasy

Aktuální pořadí


Mužstvo  Zap  B 
1 SEKO Olomouc 22 36
2 Orli Štěpánov 22 34
3 Team Riway 20 32
4 Šneci 19 29
5 Cénci Horka 22 28
6 Medvědi Charváty 22 21
7 Věrovany 22 18
8 Novosady  21 17
9 Delfíni Blatec 20 17
10 Velký Týnec  22 15
11 Olšany  23 13
12 HC Bohuňovice 23 11
13 Bělkovice 20 7

TOP 5 nej

Jméno Tým  Z  G+A  B 
JurdičLUT2055+3388
LakomýHOR2040+2969
HönschUJZ1745+1964
HavalaBOH1732+1951
PekrSTP1929+2049