Oficial web
OAHL.cz


Autoři branek a komentář k utkání

25. kolo, zápas číslo 173, odehrán dne 24.03.2018, Šternberk od 18:00
Kaprodrom rybník NovosadyvsSLH Delfíni Blatec
4:2
(1:0, 2:0, 1:2)

  1. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
04:23 Radimský Jiří (Čižík Lukáš) (v pře.) Kaprodrom rybník Novosady1:0
 Čas  Trest  Tým
02:02 Foukal Marek 1.minKaprodrom rybník Novosady
03:51 Polách Jaroslav 1.minSLH Delfíni Blatec
 
  2. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
15:16 Neplech Jiří (Radimský Jiří)Kaprodrom rybník Novosady2:0
24:54 Neplech Jiří (Radimský Jiří) (v osl.) Kaprodrom rybník Novosady3:0
 Čas  Trest  Tým
14:06 Koranda Aleš 1.minSLH Delfíni Blatec
23:07 Foukal Marek 1+1.minKaprodrom rybník Novosady
 
  3. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
32:18 Kment Martin (Navrátil Daniel)SLH Delfíni Blatec3:1
36:39 Navrátil Daniel (Brada Lukáš)SLH Delfíni Blatec3:2
38:40 Foukal Marek (Bartoš David)Kaprodrom rybník Novosady4:2
 Čas  Trest  Tým
28:50 Kment Martin 1.minSLH Delfíni Blatec
30:29 Kment Martin 1.minSLH Delfíni Blatec
34:26 Kment Martin 1.minSLH Delfíni Blatec
35:08 Neplech Jiří 1.minKaprodrom rybník Novosady
35:08 Brada Lukáš 1.minSLH Delfíni Blatec

Hráči účastnící se utkání
 Domácí : Novosady 
 Jméno  Post  G   A   B   TM 
Bartoš DavidO0110
Čižík LukášU0110
Foukal Marek -(DR)O1013
Holada MartinB0000
Kráčmar DavidO0000
Neplech Jiří -(DR)U2021
Nesrsta Marek -(DR)U0000
Radimský Jiří -(DR)U1230
Delfíni Blatec : Hosté 
 Jméno  Post  G   A   B   TM 
Brada LukášU0111
Kment Martin -(DR)U1013
Koranda AlešU0001
Navrátil DanielU1120
Polách JaroslavO0001
Rullová MichaelaU0000
Ryšavý MarekB0000
Šálek RobertO0000
Weber PetrO0000
Zatloukal OldřichU0000

  -přidej komentář-

Kniha návštěv

Dnes vloženy: 0 článků

Aktuální výsledky

Zobraz informace k utkáníDelfíni-Šneci2:17
Zobraz informace k utkáníSEKO-Bělkovice5:8
Zobraz informace k utkáníTiens-Orli1:1
Zobraz informace k utkáníKaprodrom-Týnec6:3
Zobraz informace k utkáníOrli-Bohuňovice4:2
Zobraz informace k utkáníKaprodrom-Delfíni4:2

Nejbližší zápasy

Aktuální pořadí

Mužstvo  Zap  B 
1 Šneci 24 43
2 Tiens Kosi Štěpánov 24 39
3 SEKO Olomouc 24 36
4 Cénci Horka 24 28
5 Novosady  24 26
6 Orli Štěpánov 24 26
7 HC Bohuňovice 24 23
8 Bělkovice 24 21
9 Medvědi Charváty 24 18
10 Věrovany 24 16
11 Delfíni Blatec 24 14
12 Olšany  24 13
13 Velký Týnec  24 9

TOP 5 nej

Jméno Tým  Z  G+A  B 
DvořákLUT2171+2293
HönschUJZ2353+2780
HavalaBOH2140+3676
KreclBOH1944+3074
KomínekOLS2332+3264