Oficial web
OAHL.cz


Autoři branek a komentář k utkání

25. kolo, zápas číslo 175, odehrán dne 17.03.2019, Šternberk od 18:00
HC BohuňovicevsKaprodrom rybník Novosady
8:4
(3:1, 5:1, 0:2)

  1. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
00:19 Nesrsta Marek (Urban Tomáš)Kaprodrom rybník Novosady0:1
06:30 Herzig Roland (Ašer Ondřej)HC Bohuňovice1:1
07:09 Peřina Pavel (Ašer Ondřej)HC Bohuňovice2:1
08:06 Nastoupil Martin (Dittmer Stanislav)HC Bohuňovice3:1
 Čas  Trest  Tým
 
  2. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
19:04 Ašer Ondřej (Tichý Miroslav)HC Bohuňovice4:1
19:26 Tichý Miroslav (Peřina Pavel)HC Bohuňovice5:1
21:39 Ašer Ondřej (Cenkl Marek)HC Bohuňovice6:1
24:30 Ašer OndřejHC Bohuňovice7:1
25:09 Galuška Libor (Foukal Marek)Kaprodrom rybník Novosady7:2
25:27 Tichý Miroslav (Ašer Ondřej)HC Bohuňovice8:2
 Čas  Trest  Tým
 
  3. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
29:15 Urban Tomáš (Kráčmar David)Kaprodrom rybník Novosady8:3
32:32 Foukal Marek (Nesrsta Marek)Kaprodrom rybník Novosady8:4
 Čas  Trest  Tým
37:46 Nastoupil Martin 1.minHC Bohuňovice

Hráči účastnící se utkání
 Domácí : HC Bohuňovice
 Jméno  Post  G   A   B   TM 
Ašer Ondřej -(DR)U3360
Cenkl MarekU0110
Dittmer StanislavO0110
Herzig RolandU1010
Nastoupil MartinO1011
Nykl MartinB0000
Peřina PavelU1120
Šíma Pavel -(DR)O0000
Tichý MiroslavU2130
Tomin Adam -(DR)U0000
Novosady  : Hosté 
 Jméno  Post  G   A   B   TM 
Čižík LukášU0000
Foukal Marek -(DR)O1120
Galuška LiborU1010
Holada MartinB0000
Kráčmar DavidO0110
Neplech Jiří -(DR)U0000
Nesrsta Marek -(DR)U1120
Sedláček JanU0000
Urban Tomáš -(DR)U1120

  -přidej komentář-

Kniha návštěv

Dnes vloženy: 0 článků

Aktuální výsledky

Zobraz informace k utkáníŠneci-Delfíni2:6
Zobraz informace k utkáníTiens-Orli20:4
Zobraz komentář k utkání1Orli-Olšany6:5
Zobraz informace k utkáníBělkovice-Šneci5:5
Zobraz informace k utkáníBohuňovice-Kaprodrom8:4
Zobraz informace k utkáníDelfíni-Tiens2:4
Zobraz informace k utkáníVěrovany-SEKO0:6
Zobraz komentář k utkání1Cénci-Medvědi5:0

Nejbližší zápasy

Ne 24.03. od 17:45|Prostějov
SEKO vs Týnec
Ne 24.03. od 18:00|Šternberk
Kaprodrom vs Věrovany
Ne 24.03. od 19:30|Šternberk
Cénci vs Olšany
Ne 31.03. od 19:45|Prostějov
Delfíni vs Bohuňovice

Aktuální pořadí

Mužstvo  Zap  B 
1 SEKO Olomouc 23 42
2 Tiens Kosi 24 41
3 Šneci 23 35
4 Cénci Horka 22 35
5 Delfíni Blatec 23 21
6 Velký Týnec  23 19
7 Bělkovice 24 18
8 HC Bohuňovice 22 17
9 Orli Štěpánov 24 17
10 Novosady  23 17
11 Medvědi Charváty 23 14
12 Věrovany 23 14
13 Olšany  23 10

TOP 5 nej

Jméno Tým  Z  G+A  B 
DvořákLUT2269+32101
HönschUJZ2059+3291
JurdičLUT2252+3587
HavalaBOH1953+2679
NovosadAQU2135+2964