Oficial web
OAHL.cz


Autoři branek a komentář k utkání

3. kolo, zápas číslo 18, odehrán dne 29.09.2018, Uničov od 18:00
HC ŠnecivsHC Olšany 
13:3
(6:0, 1:3, 6:0)

  1. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
00:27 Dohnal Karel (Hönsch Radek)HC Šneci1:0
03:38 Hönsch Radek (Hofr Aleš)HC Šneci2:0
04:28 Hönsch Radek (Dohnal Karel)HC Šneci3:0
08:05 Hönsch Radek (Ondruška Petr)HC Šneci4:0
10:07 Dohnal Karel (Hönsch Radek)HC Šneci5:0
11:37 Čep Libor (Burda Jiří) (v pře.) HC Šneci6:0
 Čas  Trest  Tým
06:01 Hofr Aleš 1.minHC Šneci
11:15 Man Jaromír 1.minHC Olšany 
 
  2. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
15:22 Dohnal Karel (Hönsch Radek) (v osl.) HC Šneci7:0
16:01 Komínek Petr (Man Jaromír)HC Olšany 7:1
18:11 Man JaromírHC Olšany 7:2
18:49 Man Jaromír (Komínek Petr)HC Olšany 7:3
 Čas  Trest  Tým
14:57 Čep Libor 1.minHC Šneci
19:27 Komínek Petr 1.minHC Olšany 
 
  3. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
27:08 Hönsch Radek (Dohnal Karel)HC Šneci8:3
28:06 Dohnal Karel (Hönsch Radek)HC Šneci9:3
28:28 Čep Libor (Němeček Petr)HC Šneci10:3
32:30 Dohnal Karel (Hönsch Radek)HC Šneci11:3
33:02 Hönsch Radek (Dohnal Karel)HC Šneci12:3
36:33 Dohnal Karel (Hönsch Radek)HC Šneci13:3
 Čas  Trest  Tým
29:54 Motýl Ivo 1.minHC Olšany 
35:13 Man Jaromír 1.minHC Olšany 
37:22 Čep Libor 1.minHC Šneci

Hráči účastnící se utkání
 Domácí : Šneci
 Jméno  Post  G   A   B   TM 
Burda Jiří -(DR)O0110
Čep LiborU2022
Dohnal KarelU6390
Hofr AlešO0111
Hönsch Radek -(DR)U56110
Krupa Ondřej -(DR)U0000
Němeček PetrU0110
Ondruška PetrO0110
Šenk Martin -(DR)U0000
Štěpánek JaroslavB0000
Olšany  : Hosté 
 Jméno  Post  G   A   B   TM 
Dokoupil JaroslavO0000
Hrachovec JanB0000
Komínek Petr -(DR)U1121
Mádr MartinO0000
Man Jaromír -(DR)U2132
Motýl IvoO0001
Ručil PatrikU0000

  -přidej komentář-

Kniha návštěv

Dnes vloženy: 0 článků

Aktuální výsledky

Zobraz informace k utkáníDelfíni-Bohuňovice6:3
Zobraz komentář k utkání1Kaprodrom-Věrovany3:4
Zobraz komentář k utkání1Cénci-Olšany5:4
Zobraz komentář k utkání2SEKO-Týnec7:10

Nejbližší zápasy

Aktuální pořadí

Mužstvo  Zap  B 
1 SEKO Olomouc 24 42
2 Tiens Kosi 24 41
3 Cénci Horka 23 37
4 Šneci 23 35
5 Delfíni Blatec 24 23
6 Velký Týnec  24 21
7 Bělkovice 24 18
8 HC Bohuňovice 24 17
9 Novosady  24 17
10 Orli Štěpánov 24 17
11 Medvědi Charváty 24 16
12 Věrovany 24 16
13 Olšany  24 10

TOP 5 nej

Jméno Tým  Z  G+A  B 
DvořákLUT2372+33105
HönschUJZ2059+3291
JurdičLUT2353+3588
HavalaBOH2053+2982
NovosadAQU2240+3272