Oficial web
OAHL.cz


Autoři branek a komentář k utkání

4. kolo, zápas číslo 25, odehrán dne 05.10.2019, Šternberk od 19:30
HC VěrovanyvsHC Kohouti Velký Týnec 
3:4
(1:0, 2:0, 0:0)

  1. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
03:26 Klapka Vladimír (Kubíček Miroslav)HC Věrovany1:0
07:02 Kašpárek Jan (Sabanějev Jakub)1:0
 Čas  Trest  Tým
09:38 Mraček Petr 1.minHC Věrovany
12:18 Skoupil Zdeněk 1.minHC Věrovany
 
  2. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
18:52 Vitásek Petr (Škrob Jaromír)Orli Štěpánov1:0
19:52 Kubíček Miroslav (v osl.) HC Věrovany2:0
20:25 Vitásek Petr (Kašpárek Jan)Orli Štěpánov2:0
26:47 Bušo Filip (Klapka Vladimír)HC Věrovany3:0
 Čas  Trest  Tým
14:19 Hodinář Petr 1.minHC Věrovany
15:08 Škrob Jaromír 1.minHC Kohouti Velký Týnec 
19:19 Přehnil Radek 1.minHC Věrovany
23:09 Mraček Petr 1.minHC Věrovany
 
  3. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
34:48 Vitásek Petr (Miroslav Laga)Orli Štěpánov3:0
 Čas  Trest  Tým
31:31 Zlámal Milan 1.minHC Kohouti Velký Týnec 
38:33 Vitásek Petr 1.minHC Kohouti Velký Týnec 

Hráči účastnící se utkání
 Domácí : Věrovany
 Jméno  Post  G   A   B   TM 
Arnošt JosefU0000
Bušo Filip -(DR)U1010
Hodinář Petr -(DR)O0001
Klapka Vladimír -(DR)U1120
Kubíček MiroslavO1120
Mraček PetrO0002
Přehnil RadekU0001
Skoupil ZdeněkU0001
Szabo František -(DR)U0000
Štancl MichalB0000
Velký Týnec  : Hosté 
 Jméno  Post  G   A   B   TM 
Feneš Ondřej0000
Grančarov ŠtěpánO0000
Holý Jan -(DR)O0000
Kašpárek Jan -(DR)U1120
Maluš RomanO0000
Miroslav Laga -(DR)U0110
Sabanějev Jakub -(DR)U0110
Škrob Jaromír -(DR)O0111
Vitásek PetrU3031
Zlámal MilanO0001

  -přidej komentář-

Kniha návštěv

Dnes vloženy: 0 článků

Aktuální výsledky

Zobraz komentář k utkání1Medvědi-Olšany9:6
Zobraz informace k utkáníTýnec-Delfíni4:5
Zobraz informace k utkáníKaprodrom-Cénci6:8
Zobraz informace k utkáníRiway-Orli1:8
Zobraz informace k utkáníMedvědi-SEKO3:3
Zobraz komentář k utkání1Olšany-Věrovany2:7
Zobraz informace k utkáníBohuňovice-Cénci0:5
Zobraz informace k utkáníBohuňovice-Delfíni0:5

Nejbližší zápasy

Aktuální pořadí


Mužstvo  Zap  B 
1 SEKO Olomouc 22 36
2 Orli Štěpánov 22 34
3 Team Riway 20 32
4 Šneci 19 29
5 Cénci Horka 22 28
6 Medvědi Charváty 22 21
7 Věrovany 22 18
8 Novosady  21 17
9 Delfíni Blatec 20 17
10 Velký Týnec  22 15
11 Olšany  23 13
12 HC Bohuňovice 23 11
13 Bělkovice 20 7

TOP 5 nej

Jméno Tým  Z  G+A  B 
JurdičLUT2055+3388
LakomýHOR2040+2969
HönschUJZ1745+1964
HavalaBOH1732+1951
PekrSTP1929+2049