Oficial web
OAHL.cz


Autoři branek a komentář k utkání

6. kolo, zápas číslo 42, odehrán dne 20.10.2019, Šternberk od 18:00
HC Cénci HorkavsHC Šneci
2:3
(1:1, 0:1, 1:1)

  1. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
00:58 Hönsch RadekHC Šneci0:1
02:20 Berka Jindřich (Valenta Tomáš)HC Cénci Horka1:1
 Čas  Trest  Tým
 
  2. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
15:08 Hönsch Radek (Ondruška Petr)HC Šneci1:2
 Čas  Trest  Tým
17:35 Valenta Tomáš 1.minHC Cénci Horka
17:51 Rotrekl Marek 1.minHC Šneci
 
  3. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
29:19 Hönsch Radek (Ondruška Petr)HC Šneci1:3
31:57 Lakomý Matěj (Minařík František)HC Cénci Horka2:3
 Čas  Trest  Tým
35:10 Moťka Ladislav 1.minHC Šneci

Hráči účastnící se utkání
 Domácí : Cénci Horka
 Jméno  Post  G   A   B   TM 
Berka JindřichU1010
Gatěk Jakub -(DR)O0000
Koloušek MilanU0000
Kordula MichalB0000
Lakomý Matěj -(DR)U1010
Minařík František -(DR)U0110
Seidler PetrU0000
Valenta JiříU0000
Valenta Tomáš -(DR)O0111
Válka Jan -(DR)O0000
Vodák JiříU0000
Šneci : Hosté 
 Jméno  Post  G   A   B   TM 
Čep LiborO0000
Hofr AlešO0000
Hönsch Radek -(DR)U3030
Moťka LadislavU0001
Müller Ivo -(DR)U0000
Novotný DavidU0000
Ondruška PetrO0220
Petružela David -(DR)0000
Rotrekl Marek -(DR)U0001
Štěpánek JaroslavB0000
Vaníček Zdeněk -(DR)U0000

  -přidej komentář-

Kniha návštěv

Dnes vloženy: 0 článků

Aktuální výsledky

Zobraz informace k utkáníBohuňovice-Riway6:12
Zobraz informace k utkáníKaprodrom-SEKO6:9
Zobraz informace k utkáníMedvědi-Věrovany0:1
Zobraz informace k utkáníTýnec-Šneci1:9
Zobraz informace k utkáníBělkovice-Cénci1:6
Zobraz komentář k utkání1Orli-Olšany9:1
Zobraz komentář k utkání1Olšany-Kaprodrom6:5
Zobraz informace k utkáníCénci-Týnec5:4

Nejbližší zápasy

So 16.11. od 18:00|Šternberk
Olšany vs Medvědi
So 16.11. od 19:30|Šternberk
Cénci vs Bohuňovice
So 16.11. od 20:00|Uničov
Šneci vs Bělkovice
Ne 17.11. od 18:00|Šternberk
Kaprodrom vs Riway
Ne 17.11. od 19:30|Šternberk
Orli vs SEKO
Ne 17.11. od 20:00|Prostějov
Delfíni vs Týnec

Aktuální pořadí


Mužstvo  Zap  B 
1 Orli Štěpánov 8 16
2 SEKO Olomouc 8 15
3 Šneci 8 12
4 Cénci Horka 8 12
5 Team Riway 8 11
6 Věrovany 9 10
7 Velký Týnec  9 9
8 HC Bohuňovice 9 6
9 Medvědi Charváty 8 6
10 Olšany  9 5
11 Novosady  8 3
12 Delfíni Blatec 8 2
13 Bělkovice 8 1

TOP 5 nej

Jméno Tým  Z  G+A  B 
JurdičLUT719+1332
HavalaBOH916+1531
HönschUJZ819+726
PekrSTP817+724
CahelVTY87+1522