Oficial web
OAHL.cz


Autoři branek a komentář k utkání

6. kolo, zápas číslo 42, odehrán dne 21.10.2018, Šternberk od 19:30
SEKO Olomuc vsHC Cénci Horka
5:4
(3:0, 2:3, 0:1)

  1. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
02:46 Dvořák Filip (Jurdič Jan)SEKO Olomuc 1:0
08:46 Jurdič Jan (Kalamár Tomáš)SEKO Olomuc 2:0
11:00 Dvořák Filip (Jurdič Jan)SEKO Olomuc 3:0
 Čas  Trest  Tým
11:47 Valenta Tomáš 1.minHC Cénci Horka
 
  2. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
18:28 Valenta Tomáš (Lakomý Matěj) (v pře.) HC Cénci Horka3:1
21:03 Válka Jan (Jurdič Jan) (v pře.) SEKO Olomuc 4:1
21:35 Minařík František (v osl.)HC Cénci Horka4:2
22:52 Jurdič Jan (Zmeškal Jindřich)SEKO Olomuc 5:2
24:09 Lakomý Matěj (Minařík František)HC Cénci Horka5:3
 Čas  Trest  Tým
14:09 Zmeškal Jindřich 1.minSEKO Olomuc 
16:27 Juna Martin 1.minSEKO Olomuc 
17:57 Kalamár Tomáš 1.minSEKO Olomuc 
20:58 Valenta Tomáš 1.minHC Cénci Horka
21:25 Seidler Petr 1.minHC Cénci Horka
 
  3. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
28:00 Valenta Jiří (Gatěk Jakub)HC Cénci Horka5:4
 Čas  Trest  Tým
30:28 Valenta Tomáš 1.minHC Cénci Horka
37:11 Zmeškal Jindřich 1.minSEKO Olomuc 

Hráči účastnící se utkání
 Domácí : SEKO Olomouc
 Jméno  Post  G   A   B   TM 
Báťek AlešU0000
Dvořák Filip -(DR)U2020
Juna MartinU0001
Jurdič Jan -(DR)U2350
Kalamár TomášU0111
Klár Jan -(DR)O0000
Kráčmar PavelB0000
Král DavidU0000
Válka Jan -(DR)O1010
Zdařil LukášO0000
Zmeškal Jindřich -(DR)O0112
Cénci Horka : Hosté 
 Jméno  Post  G   A   B   TM 
Berka JindřichU0000
Gatěk Jakub -(DR)U0110
Grmolenský IvoO0000
Koloušek MilanU0000
Kordula MichalB0000
Lakomý Matěj -(DR)U1120
Martinek RadekO0000
Minařík František -(DR)U1120
Říha PetrO0000
Seidler PetrU0001
Tichý MiroslavU0000
Valenta JiříU1010
Valenta Tomáš -(DR)O1013
Vodák JiříU0000

  -přidej komentář-

Kniha návštěv

Dnes vloženy: 0 článků

Aktuální výsledky

Zobraz informace k utkáníDelfíni-Bohuňovice6:3
Zobraz komentář k utkání1Kaprodrom-Věrovany3:4
Zobraz komentář k utkání1Cénci-Olšany5:4
Zobraz komentář k utkání2SEKO-Týnec7:10

Nejbližší zápasy

Aktuální pořadí

Mužstvo  Zap  B 
1 SEKO Olomouc 24 42
2 Tiens Kosi 24 41
3 Cénci Horka 23 37
4 Šneci 23 35
5 Delfíni Blatec 24 23
6 Velký Týnec  24 21
7 Bělkovice 24 18
8 HC Bohuňovice 24 17
9 Novosady  24 17
10 Orli Štěpánov 24 17
11 Medvědi Charváty 24 16
12 Věrovany 24 16
13 Olšany  24 10

TOP 5 nej

Jméno Tým  Z  G+A  B 
DvořákLUT2372+33105
HönschUJZ2059+3291
JurdičLUT2353+3588
HavalaBOH2053+2982
NovosadAQU2240+3272