Oficial web
OAHL.cz


Autoři branek a komentář k utkání

7. kolo, zápas číslo 46, odehrán dne 28.10.2018, Šternberk od 18:00
Orli ŠtěpánovvsHC Bohuňovice
7:1
(1:0, 2:0, 4:1)

  1. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
04:28 Matych Květoslav (Žádník Vojtěch)Orli Štěpánov1:0
 Čas  Trest  Tým
03:02 Nastoupil Martin 1.minHC Bohuňovice
 
  2. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
14:24 Pekr Jaroslav (Špiřík Petr)Orli Štěpánov2:0
23:52 Špiřík Petr (Žádník Vojtěch)Orli Štěpánov3:0
 Čas  Trest  Tým
16:27 Tomin Adam 1.minHC Bohuňovice
18:07 Pekr Jaroslav 1.minOrli Štěpánov
19:05 Grund Lukáš 1.minHC Bohuňovice
19:48 Žádník Vojtěch 1.minOrli Štěpánov
 
  3. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
28:03 Matych Květoslav (Jemelka Jaroslav)Orli Štěpánov4:0
29:42 Pekr Jaroslav (Soldán Tomáš)Orli Štěpánov5:0
35:28 Pekr Jaroslav (Špiřík Petr)Orli Štěpánov6:0
36:05 Špiřík Petr (Soldán Tomáš)Orli Štěpánov7:0
37:41 Dittmer Stanislav (Peřina Pavel)HC Bohuňovice7:1
 Čas  Trest  Tým
32:24 Pekr Jaroslav 1.minOrli Štěpánov

Hráči účastnící se utkání
 Domácí : Orli Štěpánov
 Jméno  Post  G   A   B   TM 
Hruška PavelB0000
Jemelka JaroslavU0110
Kocián IvoO0000
Loun Radek -(DR)O0000
Matych KvětoslavU2020
Pekr JaroslavU3032
Soldán Tomáš -(DR)U0220
Svozil PetrU0000
Špiřík Petr -(DR)O2240
Žádník VojtěchU0221
HC Bohuňovice : Hosté 
 Jméno  Post  G   A   B   TM 
Cenkl MarekO0000
Dittmer StanislavO1010
Grund Lukáš -(DR)U0001
Herzig RolandU0000
Nastoupil MartinO0001
Nykl MartinB0000
Peřina PavelU0110
Šíma Pavel -(DR)O0000
Tomin Adam -(DR)U0001

  -přidej komentář-

Kniha návštěv

Dnes vloženy: 0 článků

Aktuální výsledky

Zobraz informace k utkáníVěrovany-Olšany5:2
Zobraz informace k utkáníMedvědi-Týnec2:3
Zobraz komentář k utkání1Tiens-Bohuňovice7:5
Zobraz informace k utkáníKaprodrom-SEKO1:9
Zobraz informace k utkáníSEKO-Šneci6:3
Zobraz komentář k utkání1Tiens-Kaprodrom2:1
Zobraz komentář k utkání1Bohuňovice-Orli11:3

Nejbližší zápasy

So 23.02. od 18:00|Šternberk
Týnec vs Věrovany
So 23.02. od 19:30|Šternberk
Olšany vs Delfíni
So 23.02. od 20:00|Prostějov
SEKO vs Bohuňovice
Ne 24.02. od 18:00|Šternberk
Tiens vs Bělkovice
Ne 24.02. od 19:30|Šternberk
Cénci vs Kaprodrom
Ne 03.03. od 18:00|
Bělkovice vs SEKO
V 09. týdnu|Uničov
Šneci vs Bohuňovice

Aktuální pořadí

Mužstvo  Zap  B 
1 SEKO Olomouc 19 34
2 Tiens Kosi 19 32
3 Šneci 19 30
4 Cénci Horka 18 29
5 Novosady  20 17
6 Velký Týnec  20 16
7 HC Bohuňovice 18 15
8 Orli Štěpánov 20 15
9 Bělkovice 20 15
10 Delfíni Blatec 18 14
11 Medvědi Charváty 20 13
12 Olšany  20 10
13 Věrovany 19 10

TOP 5 nej

Jméno Tým  Z  G+A  B 
DvořákLUT1854+3084
HavalaBOH1647+2370
HönschUJZ1642+2567
JurdičLUT1842+2365
NovosadAQU1828+2553