Oficial web
OAHL.cz


Autoři branek a komentář k utkání

7. kolo, zápas číslo 49, odehrán dne 28.10.2018, Prostějov od 18:15
HC VěrovanyvsSLH Delfíni Blatec
1:9
(0:2, 0:4, 1:3)

  1. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
07:46 Brada Lukáš (Svoboda Miroslav)SLH Delfíni Blatec0:1
12:39 Rullová Michaela (Sikora Květoslav)SLH Delfíni Blatec0:2
 Čas  Trest  Tým
01:01 Koranda Aleš 1.minSLH Delfíni Blatec
02:21 Weber Petr 1.minSLH Delfíni Blatec
 
  2. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
20:40 Kment Martin (Vondra Aleš) (v osl.) SLH Delfíni Blatec0:3
21:25 Vallla Rudolf (Brada Lukáš)SLH Delfíni Blatec0:4
24:34 Brada Lukáš (Polách Jaroslav)SLH Delfíni Blatec0:5
25:43 Kment MartinSLH Delfíni Blatec0:6
 Čas  Trest  Tým
20:25 Koranda Aleš 1.minSLH Delfíni Blatec
 
  3. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
27:17 Brada Lukáš (Svoboda Miroslav)SLH Delfíni Blatec0:7
33:30 Brada Lukáš (v pře.) SLH Delfíni Blatec0:8
34:01 Popelka OndřejHC Věrovany1:8
37:19 Brada Lukáš (Vallla Rudolf)SLH Delfíni Blatec1:9
 Čas  Trest  Tým
33:07 Skoupil Zdeněk 1.minHC Věrovany
38:02 Přikryl Marcel 1.minHC Věrovany
38:16 Kment Martin 1.minSLH Delfíni Blatec

Hráči účastnící se utkání
 Domácí : Věrovany
 Jméno  Post  G   A   B   TM 
Arnošt JosefU0000
Bušo Filip -(DR)U0000
Kubíček Miroslav ml -(DR)U0000
Mraček PetrO0000
Musil RadekU0000
Popelka OndřejU1010
Přehnil RadekU0000
Přikryl MarcelU0001
Skoupil ZdeněkO0001
Štancl MichalB0000
Delfíni Blatec : Hosté 
 Jméno  Post  G   A   B   TM 
Brada LukášU5160
Kment Martin -(DR)O2021
Koranda AlešU0002
Polách JaroslavO0110
Rullová MichaelaU1010
Sikora KvětoslavU0110
Svoboda MiroslavU0220
Vallla RudolfO1120
Vondra Aleš -(DR)U0110
Weber PetrO0001
Zatloukal OldřichU0000

  -přidej komentář-

Kniha návštěv

Dnes vloženy: 0 článků

Aktuální výsledky

Zobraz informace k utkáníDelfíni-Bohuňovice6:3
Zobraz komentář k utkání1Kaprodrom-Věrovany3:4
Zobraz komentář k utkání1Cénci-Olšany5:4
Zobraz komentář k utkání2SEKO-Týnec7:10

Nejbližší zápasy

Aktuální pořadí

Mužstvo  Zap  B 
1 SEKO Olomouc 24 42
2 Tiens Kosi 24 41
3 Cénci Horka 23 37
4 Šneci 23 35
5 Delfíni Blatec 24 23
6 Velký Týnec  24 21
7 Bělkovice 24 18
8 HC Bohuňovice 24 17
9 Novosady  24 17
10 Orli Štěpánov 24 17
11 Medvědi Charváty 24 16
12 Věrovany 24 16
13 Olšany  24 10

TOP 5 nej

Jméno Tým  Z  G+A  B 
DvořákLUT2372+33105
HönschUJZ2059+3291
JurdičLUT2353+3588
HavalaBOH2053+2982
NovosadAQU2240+3272