Oficial web
OAHL.cz


Autoři branek a komentář k utkání

9. kolo, zápas číslo 61, odehrán dne 10.11.2019, Šternberk od 18:00
Kaprodrom rybník NovosadyvsSEKO Olomuc 
6:9
(1:6, 0:1, 5:2)

  1. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
01:52 Kalamár Tomáš (Hrudník Zdeněk)SEKO Olomuc 0:1
03:43 Zmeškal Jindřich (Klár Jan) (v pře.) SEKO Olomuc 0:2
06:57 Hus Václav (Jurdič Jan)SEKO Olomuc 0:3
07:35 Hus Václav (Jurdič Jan)SEKO Olomuc 0:4
08:09 Dvořák Filip (Hrudník Zdeněk)SEKO Olomuc 0:5
12:32 Jurdič Jan (Zmeškal Jindřich)SEKO Olomuc 0:6
13:56 Galuška Libor (Nesrsta Marek)Kaprodrom rybník Novosady1:6
 Čas  Trest  Tým
02:50 Marek Adam 1.minKaprodrom rybník Novosady
10:56 Jurdič Jan 1.minSEKO Olomuc 
 
  2. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
24:42 Hus Václav (Klár Jan)SEKO Olomuc 1:7
 Čas  Trest  Tým
27:05 Ťažký Tomáš 1.minSEKO Olomuc 
 
  3. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
29:48 Kalamár Tomáš (Dvořák Filip)SEKO Olomuc 1:8
30:12 Galuška Libor (Radimský Jiří)Kaprodrom rybník Novosady2:8
31:31 Urban Tomáš (Marek Adam)Kaprodrom rybník Novosady3:8
34:23 Jurdič Jan (Dvořák Filip)SEKO Olomuc 3:9
35:57 Sedláček Jan (Urban Tomáš)Kaprodrom rybník Novosady4:9
38:00 Foukal Marek (Galuška Libor)Kaprodrom rybník Novosady5:9
39:40 Nesrsta Marek (Urban Tomáš)Kaprodrom rybník Novosady6:9
 Čas  Trest  Tým
33:11 Dvořák Filip 1.minSEKO Olomuc 
41:50 Dvořák Filip 1.minSEKO Olomuc 

Hráči účastnící se utkání
 Domácí : Novosady 
 Jméno  Post  G   A   B   TM 
Bartoš DavidO0000
Foukal Marek -(DR)U1010
Galuška LiborU2130
Holada MartinB0000
Kráčmar DavidO0000
Marek Adam -(DR)U0111
Nesrsta Marek -(DR)O1120
Radimský Jiří -(DR)U0110
Sedláček JanU1010
Urban Tomáš -(DR)U1230
SEKO Olomouc : Hosté 
 Jméno  Post  G   A   B   TM 
Dvořák Filip -(DR)U1232
Hrudník ZdeněkU0220
Hus Václav -(DR)U3030
Jurdič Jan -(DR)U2241
Kalamár TomášU2020
Klár Jan -(DR)O0220
Kráčmar PavelB0000
Král DavidU0000
Ťažký TomášO0001
Zmeškal Jindřich -(DR)O1120

  -přidej komentář-

Kniha návštěv

Dnes vloženy: 0 článků

Aktuální výsledky

Zobraz informace k utkáníSEKO-Riway1:4
Zobraz informace k utkáníTýnec-Bělkovice3:5
Zobraz informace k utkáníVěrovany-SEKO2:4
Zobraz informace k utkáníDelfíni-Bohuňovice9:3
Zobraz informace k utkáníRiway-Medvědi7:4
Zobraz komentář k utkání1Cénci-Orli0:11
Zobraz informace k utkáníKaprodrom-Šneci4:6

Nejbližší zápasy

So 07.12. od 18:00|Šternberk
Orli vs Týnec
So 07.12. od 19:30|Šternberk
Olšany vs Cénci
Ne 08.12. od 16:30|Šternberk
Věrovany vs Šneci
Ne 08.12. od 18:00|Šternberk
Bělkovice vs Kaprodrom
Ne 08.12. od 19:30|Šternberk
Medvědi vs Delfíni
So 14.12. od 18:00|Šternberk
Medvědi vs Šneci
So 14.12. od 19:30|Šternberk
Olšany vs Riway
So 14.12. od 19:45|Prostějov
Orli vs Delfíni
Ne 15.12. od 16:30|Šternberk
Týnec vs Kaprodrom
Ne 15.12. od 18:00|Šternberk
Věrovany vs Cénci
Ne 15.12. od 19:30|Šternberk
Bělkovice vs Bohuňovice

Aktuální pořadí


Mužstvo  Zap  B 
1 SEKO Olomouc 12 21
2 Team Riway 12 19
3 Šneci 11 18
4 Orli Štěpánov 11 18
5 Cénci Horka 11 13
6 Věrovany 11 12
7 Velký Týnec  11 9
8 Delfíni Blatec 11 8
9 HC Bohuňovice 12 7
10 Olšany  11 7
11 Medvědi Charváty 11 6
12 Novosady  11 5
13 Bělkovice 11 3

TOP 5 nej

Jméno Tým  Z  G+A  B 
JurdičLUT1029+1544
HavalaBOH1223+1639
PekrSTP1120+1333
HönschUJZ1022+1032
CahelVTY109+1726