Oficial web
OAHL.cz


Autoři branek a komentář k utkání

10. kolo, zápas číslo 65, odehrán dne 17.11.2018, Šternberk od 18:00
HC Kohouti Velký Týnec vsSLH Delfíni Blatec
5:1
(0:0, 2:0, 2:1)

  1. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
 Čas  Trest  Tým
00:55 Zlámal Milan 1.minHC Kohouti Velký Týnec 
07:20 Grančarov Štěpán 1.minHC Kohouti Velký Týnec 
 
  2. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
16:51 Vitásek PetrHC Kohouti Velký Týnec 1:0
18:22 Vitásek Petr (Cahel Roman)HC Kohouti Velký Týnec 2:0
 Čas  Trest  Tým
15:15 Paclík Eduard 1.minSLH Delfíni Blatec
 
  3. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
32:56 Vondra Aleš (Brada Lukáš) (v pře.) SLH Delfíni Blatec2:1
33:46 Vitásek Petr (Cahel Roman)HC Kohouti Velký Týnec 3:1
35:14 Cahel Roman3:1
36:21 Kašpárek Jan (Škrob Jaromír)HC Kohouti Velký Týnec 4:1
 Čas  Trest  Tým
32:34 Kašpárek Jan 1.minHC Kohouti Velký Týnec 

Hráči účastnící se utkání
 Domácí : Velký Týnec 
 Jméno  Post  G   A   B   TM 
Cahel Roman -(DR)U1230
Grančarov ŠtěpánO0001
Holý Jan -(DR)B0000
Kašpárek Jan -(DR)U1011
Krbeček MichalO0000
Ostřanský IvanU0000
Rakus KarelO0000
Škrob Jaromír -(DR)U0110
Vitásek PetrU3030
Zlámal MilanO0001
Delfíni Blatec : Hosté 
 Jméno  Post  G   A   B   TM 
Brada LukášU0110
Kment Martin -(DR)O0000
Koranda AlešU0000
Paclík Eduard -(DR)U0001
Polách JaroslavO0000
Ryšavý MarekO0000
Vondra Aleš -(DR)U1010
Zatloukal OldřichU0000

  -přidej komentář-

Kniha návštěv

Dnes vloženy: 0 článků

Aktuální výsledky

Zobraz informace k utkáníVěrovany-Olšany5:2
Zobraz informace k utkáníMedvědi-Týnec2:3
Zobraz komentář k utkání1Tiens-Bohuňovice7:5
Zobraz informace k utkáníKaprodrom-SEKO1:9
Zobraz informace k utkáníSEKO-Šneci6:3
Zobraz komentář k utkání1Tiens-Kaprodrom2:1
Zobraz komentář k utkání1Bohuňovice-Orli11:3

Nejbližší zápasy

So 23.02. od 18:00|Šternberk
Týnec vs Věrovany
So 23.02. od 19:30|Šternberk
Olšany vs Delfíni
So 23.02. od 20:00|Prostějov
SEKO vs Bohuňovice
Ne 24.02. od 18:00|Šternberk
Tiens vs Bělkovice
Ne 24.02. od 19:30|Šternberk
Cénci vs Kaprodrom
Ne 03.03. od 18:00|
Bělkovice vs SEKO
V 09. týdnu|Uničov
Šneci vs Bohuňovice

Aktuální pořadí

Mužstvo  Zap  B 
1 SEKO Olomouc 19 34
2 Tiens Kosi 19 32
3 Šneci 19 30
4 Cénci Horka 18 29
5 Novosady  20 17
6 Velký Týnec  20 16
7 HC Bohuňovice 18 15
8 Orli Štěpánov 20 15
9 Bělkovice 20 15
10 Delfíni Blatec 18 14
11 Medvědi Charváty 20 13
12 Olšany  20 10
13 Věrovany 19 10

TOP 5 nej

Jméno Tým  Z  G+A  B 
DvořákLUT1854+3084
HavalaBOH1647+2370
HönschUJZ1642+2567
JurdičLUT1842+2365
NovosadAQU1828+2553