Oficial web
OAHL.cz


Autoři branek a komentář k utkání

11. kolo, zápas číslo 76, odehrán dne 24.11.2018, Šternberk od 19:30
Orli ŠtěpánovvsSLH Delfíni Blatec
6:1
(1:1, 2:0, 3:0)

  1. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
06:26 Soldán Tomáš (Matych Květoslav) (v osl.) Orli Štěpánov1:0
11:00 Paclík Eduard (Vondra Aleš)SLH Delfíni Blatec1:1
 Čas  Trest  Tým
06:00 Vilém Lukáš 1.minOrli Štěpánov
 
  2. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
13:39 Žádník Vojtěch (Pekr Jaroslav)Orli Štěpánov2:1
14:18 Pekr Jaroslav (Žádník Vojtěch)Orli Štěpánov3:1
 Čas  Trest  Tým
22:57 Vallla Rudolf 1.minSLH Delfíni Blatec
 
  3. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
29:31 Venkrbec Václav (Soldán Martin)Orli Štěpánov4:1
31:41 Venkrbec Václav (Soldán Martin)Orli Štěpánov5:1
33:49 Rella Aleš (Soldán Martin)Orli Štěpánov6:1
 Čas  Trest  Tým

Hráči účastnící se utkání
 Domácí : Orli Štěpánov
 Jméno  Post  G   A   B   TM 
Fiolek JanO0000
Matych KvětoslavU0110
Pekr JaroslavU1120
Rella AlešO1010
Soldán MartinU0330
Soldán Tomáš -(DR)O1010
Špiřík Petr -(DR)O0000
Urban MichalB0000
Venkrbec VáclavU2020
Vilém LukášU0001
Žádník VojtěchU1120
Delfíni Blatec : Hosté 
 Jméno  Post  G   A   B   TM 
Brada LukášU0000
Koranda AlešU0000
Navrátil DanielU0000
Paclík Eduard -(DR)U1010
Polách JaroslavO0000
Rullová MichaelaU0000
Surma MichalB0000
Svoboda MiroslavO0000
Vallla RudolfO0001
Vondra Aleš -(DR)U0110
Weber PetrO0000
Zatloukal OldřichU0000

  -přidej komentář-

Kniha návštěv

Dnes vloženy: 0 článků

Aktuální výsledky

Zobraz informace k utkáníVěrovany-Olšany5:2
Zobraz informace k utkáníMedvědi-Týnec2:3
Zobraz komentář k utkání1Tiens-Bohuňovice7:5
Zobraz informace k utkáníKaprodrom-SEKO1:9
Zobraz informace k utkáníSEKO-Šneci6:3
Zobraz komentář k utkání1Tiens-Kaprodrom2:1
Zobraz komentář k utkání1Bohuňovice-Orli11:3

Nejbližší zápasy

So 23.02. od 18:00|Šternberk
Týnec vs Věrovany
So 23.02. od 19:30|Šternberk
Olšany vs Delfíni
So 23.02. od 20:00|Prostějov
SEKO vs Bohuňovice
Ne 24.02. od 18:00|Šternberk
Tiens vs Bělkovice
Ne 24.02. od 19:30|Šternberk
Cénci vs Kaprodrom
Ne 03.03. od 18:00|
Bělkovice vs SEKO
V 09. týdnu|Uničov
Šneci vs Bohuňovice

Aktuální pořadí

Mužstvo  Zap  B 
1 SEKO Olomouc 19 34
2 Tiens Kosi 19 32
3 Šneci 19 30
4 Cénci Horka 18 29
5 Novosady  20 17
6 Velký Týnec  20 16
7 HC Bohuňovice 18 15
8 Orli Štěpánov 20 15
9 Bělkovice 20 15
10 Delfíni Blatec 18 14
11 Medvědi Charváty 20 13
12 Olšany  20 10
13 Věrovany 19 10

TOP 5 nej

Jméno Tým  Z  G+A  B 
DvořákLUT1854+3084
HavalaBOH1647+2370
HönschUJZ1642+2567
JurdičLUT1842+2365
NovosadAQU1828+2553