Oficial web
OAHL.cz


Autoři branek a komentář k utkání

12. kolo, zápas číslo 79, odehrán dne 02.12.2018, Šternberk od 19:30
HC Olšany vsOrli Štěpánov
4:5
(2:2, 1:3, 1:0)

  1. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
00:19 Soldán Tomáš (Rella Aleš)Orli Štěpánov0:1
06:48 Zatloukal Jiří (Komínek Petr)HC Olšany 1:1
09:38 Zatloukal Jiří (Komínek Petr)HC Olšany 2:1
10:43 Soldán Tomáš (Loun Radek)Orli Štěpánov2:2
 Čas  Trest  Tým
02:22 Mádr Martin 1.minHC Olšany 
 
  2. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
18:18 Soldán Tomáš (Pekr Jaroslav)Orli Štěpánov2:3
20:57 Loun Radek (Rella Aleš)Orli Štěpánov2:4
22:22 Lakomý Zbyněk (Zatloukal Jiří)HC Olšany 3:4
22:45 Soldán Tomáš (Pekr Jaroslav)Orli Štěpánov3:5
 Čas  Trest  Tým
19:31 Fiolek Jan 1.minOrli Štěpánov
 
  3. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
36:12 Komínek Petr (v pře.) HC Olšany 4:5
 Čas  Trest  Tým
27:12 Šaich Daniel 1.minHC Olšany 
30:46 Soldán Tomáš 1.minOrli Štěpánov
33:32 Mádr Martin 1.minHC Olšany 
35:48 Nováček David 1.minOrli Štěpánov

Hráči účastnící se utkání
 Domácí : Olšany 
 Jméno  Post  G   A   B   TM 
Hrachovec JanB0000
Hynek ZdeněkO0000
Komínek Petr -(DR)U1230
Lakomý ZbyněkU1010
Mádr MartinO0002
Obručník JanO0000
Ostrák LadislavU0000
Šaich DanielU0001
Zatloukal JiříU2130
Orli Štěpánov : Hosté 
 Jméno  Post  G   A   B   TM 
Fiolek JanU0001
Hruška PavelB0000
Jemelka JaroslavU0000
Kocián IvoO0000
Lolek Radim -(DR)O0000
Loun Radek -(DR)U1120
Matych KvětoslavU0000
Nováček DavidU0001
Pekr JaroslavU0220
Rella AlešO0220
Soldán Tomáš -(DR)U4041
Špiřík Petr -(DR)O0000

  -přidej komentář-

Kniha návštěv

Dnes vloženy: 0 článků

Aktuální výsledky

Zobraz informace k utkáníVěrovany-Olšany5:2
Zobraz informace k utkáníMedvědi-Týnec2:3
Zobraz komentář k utkání1Tiens-Bohuňovice7:5
Zobraz informace k utkáníKaprodrom-SEKO1:9
Zobraz informace k utkáníSEKO-Šneci6:3
Zobraz komentář k utkání1Tiens-Kaprodrom2:1
Zobraz komentář k utkání1Bohuňovice-Orli11:3

Nejbližší zápasy

So 23.02. od 18:00|Šternberk
Týnec vs Věrovany
So 23.02. od 19:30|Šternberk
Olšany vs Delfíni
So 23.02. od 20:00|Prostějov
SEKO vs Bohuňovice
Ne 24.02. od 18:00|Šternberk
Tiens vs Bělkovice
Ne 24.02. od 19:30|Šternberk
Cénci vs Kaprodrom
Ne 03.03. od 18:00|
Bělkovice vs SEKO
V 09. týdnu|Uničov
Šneci vs Bohuňovice

Aktuální pořadí

Mužstvo  Zap  B 
1 SEKO Olomouc 19 34
2 Tiens Kosi 19 32
3 Šneci 19 30
4 Cénci Horka 18 29
5 Novosady  20 17
6 Velký Týnec  20 16
7 HC Bohuňovice 18 15
8 Orli Štěpánov 20 15
9 Bělkovice 20 15
10 Delfíni Blatec 18 14
11 Medvědi Charváty 20 13
12 Olšany  20 10
13 Věrovany 19 10

TOP 5 nej

Jméno Tým  Z  G+A  B 
DvořákLUT1854+3084
HavalaBOH1647+2370
HönschUJZ1642+2567
JurdičLUT1842+2365
NovosadAQU1828+2553