Oficial web
OAHL.cz


Autoři branek a komentář k utkání

12. kolo, zápas číslo 80, odehrán dne 02.12.2018, Šternberk od 16:30
HM Tiens KosivsSLH Delfíni Blatec
7:0
(3:0, 2:0, 2:0)

  1. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
04:29 Izák Radek (Dittrich Pavel)HM Tiens Kosi1:0
05:38 Jurečka Jiří (Novosad Petr)HM Tiens Kosi2:0
10:43 Dittrich Pavel (Izák Radek)HM Tiens Kosi3:0
 Čas  Trest  Tým
09:10 Venemý Libor 1.minSLH Delfíni Blatec
12:03 Hladiš Jakub 1.minHM Tiens Kosi
 
  2. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
20:52 Novosad Petr (Jurečka Jiří) (v pře.) HM Tiens Kosi4:0
25:12 Jurečka Jiří (Novosad Petr)HM Tiens Kosi5:0
 Čas  Trest  Tým
20:31 Weber Petr 1.minSLH Delfíni Blatec
20:44 Venemý Libor 1.minSLH Delfíni Blatec
 
  3. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
30:02 Jurásek Pavel (Novosad Petr)HM Tiens Kosi6:0
38:41 Novosad Petr (v pře.) HM Tiens Kosi7:0
 Čas  Trest  Tým
26:25 Jurečka Jiří 1.minHM Tiens Kosi
38:20 Weber Petr 1.minSLH Delfíni Blatec
38:34 Kment Martin 1.minSLH Delfíni Blatec

Hráči účastnící se utkání
 Domácí : Tiens Kosi
 Jméno  Post  G   A   B   TM 
Dittrich Pavel -(DR)U1120
Hladiš JakubO0001
Izák RadekU1120
Jurásek PavelO1010
Jurečka Jiří -(DR)U2131
Králík JanO0000
Novosad Petr -(DR)U2350
Rozsíval LubomírO0000
Škoda MiroslavU0000
Šrámek Karel -(DR)B0000
Delfíni Blatec : Hosté 
 Jméno  Post  G   A   B   TM 
Brada LukášU0000
Kment Martin -(DR)O0001
Koranda AlešU0000
Paclík Eduard -(DR)U0000
Polách JaroslavO0000
Surma MichalB0000
Svoboda MiroslavU0000
Venemý LiborO0002
Vondra Aleš -(DR)U0000
Weber PetrO0002
Zatloukal OldřichU0000

  -přidej komentář-

Kniha návštěv

Dnes vloženy: 0 článků

Aktuální výsledky

Zobraz informace k utkáníVěrovany-Olšany5:2
Zobraz informace k utkáníMedvědi-Týnec2:3
Zobraz komentář k utkání1Tiens-Bohuňovice7:5
Zobraz informace k utkáníKaprodrom-SEKO1:9
Zobraz informace k utkáníSEKO-Šneci6:3
Zobraz komentář k utkání1Tiens-Kaprodrom2:1
Zobraz komentář k utkání1Bohuňovice-Orli11:3

Nejbližší zápasy

So 23.02. od 18:00|Šternberk
Týnec vs Věrovany
So 23.02. od 19:30|Šternberk
Olšany vs Delfíni
So 23.02. od 20:00|Prostějov
SEKO vs Bohuňovice
Ne 24.02. od 18:00|Šternberk
Tiens vs Bělkovice
Ne 24.02. od 19:30|Šternberk
Cénci vs Kaprodrom
Ne 03.03. od 18:00|
Bělkovice vs SEKO
V 09. týdnu|Uničov
Šneci vs Bohuňovice

Aktuální pořadí

Mužstvo  Zap  B 
1 SEKO Olomouc 19 34
2 Tiens Kosi 19 32
3 Šneci 19 30
4 Cénci Horka 18 29
5 Novosady  20 17
6 Velký Týnec  20 16
7 HC Bohuňovice 18 15
8 Orli Štěpánov 20 15
9 Bělkovice 20 15
10 Delfíni Blatec 18 14
11 Medvědi Charváty 20 13
12 Olšany  20 10
13 Věrovany 19 10

TOP 5 nej

Jméno Tým  Z  G+A  B 
DvořákLUT1854+3084
HavalaBOH1647+2370
HönschUJZ1642+2567
JurdičLUT1842+2365
NovosadAQU1828+2553