Oficial web
OAHL.cz


Autoři branek a komentář k utkání

12. kolo, zápas číslo 84, odehrán dne 02.12.2018, Šternberk od 18:00
Kaprodrom rybník NovosadyvsHC Bohuňovice
5:4
(1:1, 0:3, 4:0)

  1. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
02:10 Galuška Libor (Radimský Jiří)Kaprodrom rybník Novosady1:0
02:56 Havala Zdeněk (Dittmer Stanislav)HC Bohuňovice1:1
 Čas  Trest  Tým
 
  2. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
16:16 Peřina Pavel (Havala Zdeněk)HC Bohuňovice1:2
20:52 Peřina Pavel (Havala Zdeněk)HC Bohuňovice1:3
22:41 Havala Zdeněk (Tichý Miroslav)HC Bohuňovice1:4
 Čas  Trest  Tým
24:36 Foukal Marek 1.minKaprodrom rybník Novosady
 
  3. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
26:22 Neplech Jiří (Foukal Marek)Kaprodrom rybník Novosady2:4
30:31 Čižík Lukáš (Urban Tomáš)Kaprodrom rybník Novosady3:4
32:17 Galuška Libor (Urban Tomáš) (v pře.) Kaprodrom rybník Novosady4:4
35:50 Neplech Jiří (Čižík Lukáš)Kaprodrom rybník Novosady5:4
 Čas  Trest  Tým
31:49 Peřina Pavel 1.minHC Bohuňovice
38:28 Radimský Jiří 1.minKaprodrom rybník Novosady

Hráči účastnící se utkání
 Domácí : Novosady 
 Jméno  Post  G   A   B   TM 
Bartoš DavidO0000
Čižík LukášU1120
Foukal Marek -(DR)O0111
Galuška LiborU2020
Holada MartinB0000
Kráčmar DavidO0000
Neplech Jiří -(DR)U2020
Nesrsta Marek -(DR)U0000
Radimský Jiří -(DR)U0111
Sedláček JanO0000
Urban Tomáš -(DR)U0220
HC Bohuňovice : Hosté 
 Jméno  Post  G   A   B   TM 
Dittmer StanislavO0110
Havala Zdeněk -(DR)U2240
Herzig RolandU0000
Holemý DavidO0000
Nastoupil MartinO0000
Nykl MartinB0000
Peřina PavelU2021
Šíma Pavel -(DR)O0000
Tichý MiroslavU0110
Tomin Adam -(DR)U0000

  -přidej komentář-

Kniha návštěv

Dnes vloženy: 0 článků

Aktuální výsledky

Zobraz informace k utkáníVěrovany-Olšany5:2
Zobraz informace k utkáníMedvědi-Týnec2:3
Zobraz komentář k utkání1Tiens-Bohuňovice7:5
Zobraz informace k utkáníKaprodrom-SEKO1:9
Zobraz informace k utkáníSEKO-Šneci6:3
Zobraz komentář k utkání1Tiens-Kaprodrom2:1
Zobraz komentář k utkání1Bohuňovice-Orli11:3

Nejbližší zápasy

So 23.02. od 18:00|Šternberk
Týnec vs Věrovany
So 23.02. od 19:30|Šternberk
Olšany vs Delfíni
So 23.02. od 20:00|Prostějov
SEKO vs Bohuňovice
Ne 24.02. od 18:00|Šternberk
Tiens vs Bělkovice
Ne 24.02. od 19:30|Šternberk
Cénci vs Kaprodrom
Ne 03.03. od 18:00|
Bělkovice vs SEKO
V 09. týdnu|Uničov
Šneci vs Bohuňovice

Aktuální pořadí

Mužstvo  Zap  B 
1 SEKO Olomouc 19 34
2 Tiens Kosi 19 32
3 Šneci 19 30
4 Cénci Horka 18 29
5 Novosady  20 17
6 Velký Týnec  20 16
7 HC Bohuňovice 18 15
8 Orli Štěpánov 20 15
9 Bělkovice 20 15
10 Delfíni Blatec 18 14
11 Medvědi Charváty 20 13
12 Olšany  20 10
13 Věrovany 19 10

TOP 5 nej

Jméno Tým  Z  G+A  B 
DvořákLUT1854+3084
HavalaBOH1647+2370
HönschUJZ1642+2567
JurdičLUT1842+2365
NovosadAQU1828+2553