Oficial web
OAHL.cz


Autoři branek a komentář k utkání

14. kolo, zápas číslo 93, odehrán dne 16.12.2018, Šternberk od 19:30
HC Kohouti Velký Týnec vsHM Tiens Kosi
1:10
(0:0, 0:2, 1:8)

  1. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
 Čas  Trest  Tým
04:01 Škrob Jaromír 1.minHC Kohouti Velký Týnec 
 
  2. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
13:09 Jurečka Jiří (Novosad Petr)HM Tiens Kosi0:1
21:58 Jurečka Jiří (Králík Jan)HM Tiens Kosi0:2
 Čas  Trest  Tým
19:43 Krejčiřík Petr 1.minHM Tiens Kosi
 
  3. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
26:26 Jurečka Jiří (Novosad Petr)HM Tiens Kosi0:3
29:08 Hladiš Jakub (Krejčiřík Petr)HM Tiens Kosi0:4
31:12 Hladiš Jakub (Tomaštík Josef)HM Tiens Kosi0:5
33:39 Novosad Petr (Králík Jan)HM Tiens Kosi0:6
35:45 Krejčiřík Petr (Králík Jan) (v pře.) HM Tiens Kosi0:7
36:01 Králík JanHM Tiens Kosi0:8
37:21 Jurečka Jiří (Novosad Petr)HM Tiens Kosi0:9
38:09 Dittrich Pavel (Hladiš Jakub)HM Tiens Kosi0:10
38:45 Vitásek Petr (v pře.) HC Kohouti Velký Týnec 1:10
 Čas  Trest  Tým
27:42 Králík Jan 1.minHM Tiens Kosi
29:36 Škrob Jaromír 1.minHC Kohouti Velký Týnec 
35:23 Zlámal Milan 1.minHC Kohouti Velký Týnec 
38:45 Rozsíval Lubomír 1.minHM Tiens Kosi

Hráči účastnící se utkání
 Domácí : Velký Týnec 
 Jméno  Post  G   A   B   TM 
Cahel Roman -(DR)U0000
Grančarov ŠtěpánO0000
Holý Jan -(DR)B0000
Kašpárek Jan -(DR)U0000
Miroslav LagaU0000
Nazad Marcel -(DR)U0000
Rakus KarelO0000
Škrob Jaromír -(DR)U0002
Vitásek PetrU1010
Zlámal MilanO0001
Tiens Kosi : Hosté 
 Jméno  Post  G   A   B   TM 
Dittrich Pavel -(DR)U1010
Hladiš JakubO2130
Izák RadekU0000
Jurásek PavelO0000
Jurečka Jiří -(DR)U4040
Králík JanO1341
Krejčiřík PetrU1121
Novosad Petr -(DR)U1340
Rozsíval LubomírO0001
Šrámek KarelB0000
Tomaštík Josef -(DR)U0110

  -přidej komentář-

Kniha návštěv

Dnes vloženy: 0 článků

Aktuální výsledky

Zobraz informace k utkáníDelfíni-Bohuňovice6:3
Zobraz komentář k utkání1Kaprodrom-Věrovany3:4
Zobraz komentář k utkání1Cénci-Olšany5:4
Zobraz komentář k utkání2SEKO-Týnec7:10

Nejbližší zápasy

Aktuální pořadí

Mužstvo  Zap  B 
1 SEKO Olomouc 24 42
2 Tiens Kosi 24 41
3 Cénci Horka 23 37
4 Šneci 23 35
5 Delfíni Blatec 24 23
6 Velký Týnec  24 21
7 Bělkovice 24 18
8 HC Bohuňovice 24 17
9 Novosady  24 17
10 Orli Štěpánov 24 17
11 Medvědi Charváty 24 16
12 Věrovany 24 16
13 Olšany  24 10

TOP 5 nej

Jméno Tým  Z  G+A  B 
DvořákLUT2372+33105
HönschUJZ2059+3291
JurdičLUT2353+3588
HavalaBOH2053+2982
NovosadAQU2240+3272