Oficial web
OAHL.cz


Autoři branek a komentář k utkání

14. kolo, zápas číslo 94, odehrán dne 15.12.2018, Šternberk od 18:00
HC Olšany vsSEKO Olomuc 
4:9
(0:4, 0:2, 4:3)

  1. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
06:32 Kalamár Tomáš (Hrudník Zdeněk)SEKO Olomuc 0:1
07:42 Jurdič Jan (Zmeškal Jindřich)SEKO Olomuc 0:2
11:32 Kalamár Tomáš (Dvořák Filip)SEKO Olomuc 0:3
12:50 Jurdič JanSEKO Olomuc 0:4
 Čas  Trest  Tým
00:59 Ťažký Tomáš 1.minSEKO Olomuc 
 
  2. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
21:29 Klár Jan (Juna Martin)SEKO Olomuc 0:5
23:50 Hrudník Zdeněk (Dvořák Filip)SEKO Olomuc 0:6
 Čas  Trest  Tým
24:04 Lakomý Zbyněk 1.minHC Olšany 
25:22 Lón Radek 1.minSEKO Olomuc 
 
  3. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
27:50 Lakomý Zbyněk (Mádr Martin)HC Olšany 1:6
29:06 Lón Radek (Hrudník Zdeněk)SEKO Olomuc 1:7
31:49 Kalamár Tomáš (Dvořák Filip)SEKO Olomuc 1:8
35:04 Kalamár Tomáš (Dvořák Filip)SEKO Olomuc 1:9
35:54 Komínek Petr (Motýl Ivo) (v pře.) HC Olšany 2:9
36:37 Lakomý Zbyněk (Komínek Petr)HC Olšany 3:9
37:30 Komínek Petr (Motýl Ivo) (v pře.) HC Olšany 4:9
 Čas  Trest  Tým
35:30 Lón Radek 1.minSEKO Olomuc 
37:03 Zdařil Lukáš 1.minSEKO Olomuc 

Hráči účastnící se utkání
 Domácí : Olšany 
 Jméno  Post  G   A   B   TM 
Dokoupil JaroslavO0000
Hrachovec JanB0000
Komínek Petr -(DR)U2130
Lakomý ZbyněkU2021
Mádr MartinU0110
Motýl IvoO0220
Obručník JanU0000
Ostrák LadislavU0000
SEKO Olomouc : Hosté 
 Jméno  Post  G   A   B   TM 
Dvořák Filip -(DR)U0440
Hrudník ZdeněkU1230
Juna MartinU0110
Jurdič Jan -(DR)U2020
Kalamár TomášU4040
Klár Jan -(DR)O1010
Kráčmar PavelB0000
Lón RadekU1012
Ťažký TomášO0001
Zdařil LukášU0001
Zmeškal Jindřich -(DR)U0110

  -přidej komentář-

Kniha návštěv

Dnes vloženy: 0 článků

Aktuální výsledky

Zobraz informace k utkáníDelfíni-Bohuňovice6:3
Zobraz komentář k utkání1Kaprodrom-Věrovany3:4
Zobraz komentář k utkání1Cénci-Olšany5:4
Zobraz komentář k utkání2SEKO-Týnec7:10

Nejbližší zápasy

Aktuální pořadí

Mužstvo  Zap  B 
1 SEKO Olomouc 24 42
2 Tiens Kosi 24 41
3 Cénci Horka 23 37
4 Šneci 23 35
5 Delfíni Blatec 24 23
6 Velký Týnec  24 21
7 Bělkovice 24 18
8 HC Bohuňovice 24 17
9 Novosady  24 17
10 Orli Štěpánov 24 17
11 Medvědi Charváty 24 16
12 Věrovany 24 16
13 Olšany  24 10

TOP 5 nej

Jméno Tým  Z  G+A  B 
DvořákLUT2372+33105
HönschUJZ2059+3291
JurdičLUT2353+3588
HavalaBOH2053+2982
NovosadAQU2240+3272