Oficial web
OAHL.cz


Autoři branek a komentář k utkání

14. kolo, zápas číslo 95, odehrán dne 15.12.2018, Prostějov od 20:15
SLH Delfíni BlatecvsHC Cénci Horka
1:8
(0:3, 1:2, 0:3)

  1. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
05:32 Lakomý Matěj (Valenta Tomáš)HC Cénci Horka0:1
08:16 Minařík František (Grmolenský Ivo)HC Cénci Horka0:2
12:30 Lakomý Matěj (Minařík František)HC Cénci Horka0:3
 Čas  Trest  Tým
00:40 Brada Lukáš 1.minSLH Delfíni Blatec
04:12 Koloušek Milan 1.minHC Cénci Horka
 
  2. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
17:38 Valenta Tomáš (Lakomý Matěj)HC Cénci Horka0:4
22:39 Lakomý MatějHC Cénci Horka0:5
24:19 Brada Lukáš (Koranda Aleš)SLH Delfíni Blatec1:5
 Čas  Trest  Tým
13:18 Valenta Tomáš 1.minHC Cénci Horka
14:33 Říha Petr 1.minHC Cénci Horka
25:17 Kvasnica Pavel 1.minSLH Delfíni Blatec
 
  3. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
28:58 Lakomý Matěj (Martinek Radek)HC Cénci Horka1:6
32:12 Richtárik Martin (Říha Petr)HC Cénci Horka1:7
38:01 Valenta TomášHC Cénci Horka1:8
 Čas  Trest  Tým

Hráči účastnící se utkání
 Domácí : Delfíni Blatec
 Jméno  Post  G   A   B   TM 
Brada LukášU1011
Koranda AlešO0110
Kvasnica Pavel -(DR)U0001
Navrátil DanielU0000
Paclík Eduard -(DR)U0000
Rullová MichaelaU0000
Ryšavý MarekO0000
Slepička TomášB0000
Svoboda MiroslavO0000
Vallla RudolfO0000
Vondra Aleš -(DR)U0000
Zatloukal OldřichU0000
Cénci Horka : Hosté 
 Jméno  Post  G   A   B   TM 
Berka JindřichU0000
Grmolenský IvoO0110
Koloušek MilanU0001
Kordula MichalB0000
Lakomý Matěj -(DR)U4150
Martinek RadekO0110
Minařík František -(DR)U1120
Pírek PavelU0000
Richtárik MartinU1010
Říha PetrO0111
Valenta Tomáš -(DR)O2131

  -přidej komentář-

Kniha návštěv

Dnes vloženy: 0 článků

Aktuální výsledky

Zobraz informace k utkáníVěrovany-Olšany5:2
Zobraz informace k utkáníMedvědi-Týnec2:3
Zobraz komentář k utkání1Tiens-Bohuňovice7:5
Zobraz informace k utkáníKaprodrom-SEKO1:9
Zobraz informace k utkáníSEKO-Šneci6:3
Zobraz komentář k utkání1Tiens-Kaprodrom2:1
Zobraz komentář k utkání1Bohuňovice-Orli11:3

Nejbližší zápasy

So 23.02. od 18:00|Šternberk
Týnec vs Věrovany
So 23.02. od 19:30|Šternberk
Olšany vs Delfíni
So 23.02. od 20:00|Prostějov
SEKO vs Bohuňovice
Ne 24.02. od 18:00|Šternberk
Tiens vs Bělkovice
Ne 24.02. od 19:30|Šternberk
Cénci vs Kaprodrom
Ne 03.03. od 18:00|
Bělkovice vs SEKO
V 09. týdnu|Uničov
Šneci vs Bohuňovice

Aktuální pořadí

Mužstvo  Zap  B 
1 SEKO Olomouc 19 34
2 Tiens Kosi 19 32
3 Šneci 19 30
4 Cénci Horka 18 29
5 Novosady  20 17
6 Velký Týnec  20 16
7 HC Bohuňovice 18 15
8 Orli Štěpánov 20 15
9 Bělkovice 20 15
10 Delfíni Blatec 18 14
11 Medvědi Charváty 20 13
12 Olšany  20 10
13 Věrovany 19 10

TOP 5 nej

Jméno Tým  Z  G+A  B 
DvořákLUT1854+3084
HavalaBOH1647+2370
HönschUJZ1642+2567
JurdičLUT1842+2365
NovosadAQU1828+2553