Oficial web
OAHL.cz


Autoři branek a komentář k utkání

14. kolo, zápas číslo 95, odehrán dne 15.12.2018, Prostějov od 20:15
SLH Delfíni BlatecvsHC Cénci Horka
1:8
(0:3, 1:2, 0:3)

  1. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
05:32 Lakomý Matěj (Valenta Tomáš)HC Cénci Horka0:1
08:16 Minařík František (Grmolenský Ivo)HC Cénci Horka0:2
12:30 Lakomý Matěj (Minařík František)HC Cénci Horka0:3
 Čas  Trest  Tým
00:40 Brada Lukáš 1.minSLH Delfíni Blatec
04:12 Koloušek Milan 1.minHC Cénci Horka
 
  2. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
17:38 Valenta Tomáš (Lakomý Matěj)HC Cénci Horka0:4
22:39 Lakomý MatějHC Cénci Horka0:5
24:19 Brada Lukáš (Koranda Aleš)SLH Delfíni Blatec1:5
 Čas  Trest  Tým
13:18 Valenta Tomáš 1.minHC Cénci Horka
14:33 Říha Petr 1.minHC Cénci Horka
25:17 Kvasnica Pavel 1.minSLH Delfíni Blatec
 
  3. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
28:58 Lakomý Matěj (Martinek Radek)HC Cénci Horka1:6
32:12 Richtárik Martin (Říha Petr)HC Cénci Horka1:7
38:01 Valenta TomášHC Cénci Horka1:8
 Čas  Trest  Tým

Hráči účastnící se utkání
 Domácí : Delfíni Blatec
 Jméno  Post  G   A   B   TM 
Brada LukášU1011
Koranda AlešO0110
Kvasnica Pavel -(DR)U0001
Navrátil DanielU0000
Paclík Eduard -(DR)U0000
Rullová MichaelaU0000
Ryšavý MarekO0000
Slepička TomášB0000
Svoboda MiroslavO0000
Vallla RudolfO0000
Vondra Aleš -(DR)U0000
Zatloukal OldřichU0000
Cénci Horka : Hosté 
 Jméno  Post  G   A   B   TM 
Berka JindřichU0000
Grmolenský IvoO0110
Koloušek MilanU0001
Kordula MichalB0000
Lakomý Matěj -(DR)U4150
Martinek RadekO0110
Minařík František -(DR)U1120
Pírek PavelU0000
Richtárik MartinU1010
Říha PetrO0111
Valenta Tomáš -(DR)O2131

  -přidej komentář-

Kniha návštěv

Dnes vloženy: 0 článků

Aktuální výsledky

Zobraz informace k utkáníDelfíni-Bohuňovice6:3
Zobraz komentář k utkání1Kaprodrom-Věrovany3:4
Zobraz komentář k utkání1Cénci-Olšany5:4
Zobraz komentář k utkání2SEKO-Týnec7:10

Nejbližší zápasy

Aktuální pořadí

Mužstvo  Zap  B 
1 SEKO Olomouc 24 42
2 Tiens Kosi 24 41
3 Cénci Horka 23 37
4 Šneci 23 35
5 Delfíni Blatec 24 23
6 Velký Týnec  24 21
7 Bělkovice 24 18
8 HC Bohuňovice 24 17
9 Novosady  24 17
10 Orli Štěpánov 24 17
11 Medvědi Charváty 24 16
12 Věrovany 24 16
13 Olšany  24 10

TOP 5 nej

Jméno Tým  Z  G+A  B 
DvořákLUT2372+33105
HönschUJZ2059+3291
JurdičLUT2353+3588
HavalaBOH2053+2982
NovosadAQU2240+3272