Oficial web
OAHL.cz


Celý obsah článku


 -neoprávněný start hráče (vloženo 17.10. 2018) 
v utkání 5. kola OAHL, v zápase číslo 32, odehráném dne 13.10.2018, ve Šternberku, od 19:30 hod.,mezi týmy Kaprodrom rybník Novosady a HC Kohouti Velký Týnec, kdy nastoupil neoprávněně hráč, který při konfrontaci nepředložil ani OP/ŘP, případně jiný doklad totožnosti, tím došlo k porušení pravdel OAHL, pravidlo 7 bod e, i, j).

Totožnost hráče byla zjištěna,údaje uvedeny do zápisu o utkání. Tímto se bude vedení soutěže dále zabývat, trest pro tým Týnce bude stanoven, včetně možné kontumace.

Důsledkem toho je třeba popřemýšet nad na schůzi nastolenou a odmítnutou možnost rozšíření soutěže a doplnění hráčů do týmů, aby nedocházelo k neoprávněným startům hráčů.

Jako opatření budou probíhat namátkové kontroly jednotlivých týmu, tak, aby k tomuto nedocházelo a hráči do soutěže byli zapsání řádnou cestou, byť by bylo nutné upravit současná pravidla, po odehrání poloviny soutěže.

Kniha návštěv

Dnes vloženy: 0 článků

Aktuální výsledky

Zobraz informace k utkáníBohuňovice-Delfíni9:2
Zobraz informace k utkáníKaprodrom-Olšany3:10
Zobraz informace k utkáníBělkovice-Věrovany3:0
Zobraz informace k utkáníŠneci-Týnec7:3
Zobraz informace k utkáníSEKO-Tiens2:6
Zobraz informace k utkáníOrli-Cénci2:8
Zobraz informace k utkáníTýnec-Cénci0:6
Zobraz informace k utkáníOlšany-Šneci3:9
Zobraz informace k utkáníVěrovany-Bohuňovice4:10

Nejbližší zápasy

Čt 24.01. od 20:30|Olomouc
Medvědi vs Orli
So 26.01. od 17:30|Uničov
Šneci vs Orli
So 26.01. od 18:00|Šternberk
Věrovany vs Medvědi
So 26.01. od 19:30|Šternberk
Týnec vs Kaprodrom
So 26.01. od 20:00|Prostějov
Delfíni vs Bělkovice
Ne 27.01. od 18:00|Šternberk
Tiens vs Cénci
Ne 27.01. od 19:30|Šternberk
Bohuňovice vs Olšany
So 02.02. od 18:00|Prostějov
Medvědi vs Delfíni
So 02.02. od 19:00|Uničov
Šneci vs Tiens

Aktuální pořadí

Mužstvo  Zap  B 
1 SEKO Olomouc 16 30
2 Šneci 16 28
3 Cénci Horka 16 27
4 Tiens Kosi 15 24
5 Novosady  16 17
6 Orli Štěpánov 15 13
7 HC Bohuňovice 14 11
8 Bělkovice 16 11
9 Olšany  16 10
10 Delfíni Blatec 15 10
11 Velký Týnec  16 8
12 Věrovany 16 8
13 Medvědi Charváty 15 5

TOP 5 nej

Jméno Tým  Z  G+A  B 
DvořákLUT1545+2873
JurdičLUT1540+2262
HönschUJZ1336+2056
HavalaBOH1235+1449
LakomýHOR1530+1848