Oficial web
OAHL.cz

-Aktualizace kontaktů (vloženo 26.10. 2015) 
V sekci mužstev najdete aktualizované kontakty na vedoucí týmů.

-Soupisky (vloženo 23.10. 2015) 
Soupisky jsou opět připraveny k editaci statistik k jednotlivým zápasům.

-Tresty (vloženo 23.10. 2015) 
V utkání šestého kola mezi Delfíny a Volvem byl potrestán trestem do konce utkání hráč Bohuňovic Dittmer Stanislav a osobním trestem Nykl Martin.
První zmiňovaný hráč má stopku na další dvě nadcházející kola.

-Dopsání na soupisku. (vloženo 23.10. 2015) 
Dle pravidel připsán na soupisku Lutína brankář Martin Doseděl (Ze soupisky vyřazen Tomáš Staněk). Hráč může od 7. Kola nastoupit do soutěže.

-Kontumace a trest (vloženo 23.10. 2015) 
V utkání šestého kola mezi Týncem a Šnekama došlo k předčasnému ukončení utkání. Hráč Šneků Radek Hönsch dostal na začátku druhé třetiny trest do konce utkání a následně odmítl opustit led. Rozhodčí byl nucen dle pravidel ukončit utkání.

1. Utkání Týnec- Šneci je kontumováno ve prospěch Týnce 5:0
2. Náklady na led v plné výši musí uhradit Šneci.
3. Hráč Radek Hönsch má zastavenou činnost na 5 utkání..

-Soupisky (vloženo 19.10. 2015) 
Do pátku 23.10. budou s technických důvodů mimo provoz soupisky, včetně vkládání statistik k jednotlivým zápasům.

-Zápis ze schůze vedení OAHL (vloženo 10.09. 2015) 
Zápis ze schůze konané vedoucích OAHL konané 28.8.2015 ve Štěpánově-Liboši

Přítomni zástupci mužstev:

Tiens (Weber), Cénci, AHK Lutín, Novosady, HC Velký Týnec, HC Olšany (Šavle), HC Bělkovice-Lašťany, Orli, Šneci, AHC Olomouc (Dektrade)
Projednané body:
1. Začátek soutěže je stanoven na víkend 12-13.9.2015
Na ZS Šternberk začne soutěž v neděli 13.9.2015
Na ZS Prostějov a Uničov dle rozpisu ledů.

2. Domácí zápasy zůstávají dle minulé sezony.
ZS Šternberk ? Tiens, Volvo, Cénci, Věrovany, AHK Olomouc, Medvědi, HC Olšany, Novosady, HC
Bělkovice, Orli
ZS Prostějov ? Delfíni, AHK Lutín, HC Velký Týnec
ZS Uničov ? Šneci

3. Kompletní rozlosování ...více

[začátek] Strana # ... 2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  ze 11 [konec

Kniha návštěv

Dnes vloženy: 0 článků

Aktuální výsledky

Zobraz informace k utkáníBohuňovice-Medvědi9:5
Zobraz informace k utkáníVěrovany-Kaprodrom2:3
Zobraz informace k utkáníDelfíni-Šneci3:11
Zobraz informace k utkáníOlšany-Cénci4:14
Zobraz informace k utkáníTýnec-SEKO2:11
Zobraz informace k utkáníOrli-Tiens2:9
Zobraz informace k utkáníOlšany-Orli4:5
Zobraz informace k utkáníTiens-Delfíni7:0
Zobraz informace k utkáníSEKO-Věrovany5:1
Zobraz informace k utkáníKaprodrom-Bohuňovice5:4

Nejbližší zápasy

So 15.12. od 18:00|Šternberk
Olšany vs SEKO
So 15.12. od 19:30|Šternberk
Věrovany vs Šneci
So 15.12. od 20:15|Prostějov
Delfíni vs Cénci
Ne 16.12. od 16:30|Šternberk
Kaprodrom vs Medvědi
Ne 16.12. od 18:00|Šternberk
Bohuňovice vs Bělkovice
Ne 16.12. od 19:30|Šternberk
Týnec vs Tiens

Aktuální pořadí

Mužstvo  Zap  B 
1 SEKO Olomouc 12 24
2 Tiens Kosi 12 20
3 Šneci 12 20
4 Cénci Horka 12 19
5 Novosady  12 14
6 Orli Štěpánov 12 13
7 Věrovany 12 8
8 Delfíni Blatec 11 8
9 Velký Týnec  12 6
10 Olšany  12 6
11 HC Bohuňovice 11 6
12 Bělkovice 12 6
13 Medvědi Charváty 12 4

TOP 5 nej

Jméno Tým  Z  G+A  B 
DvořákLUT1138+1957
JurdičLUT1129+2049
NovosadAQU1221+2142
HönschUJZ1027+1441
LakomýHOR1121+1435