Oficial web
OAHL.cz


Kanadské bodování obránců -sezóny 2020/2021

 Stat : Tým :
(nereg)

(reg.)

(vše)
tisk
 Seřazeno podle kanadských bodů. Nastoupilo 59 hráčů.
 Poř.  Jméno   Mužstvo   Z   G   A   B   TM   U   O   B 
1.  Motýl Ivo  Olšany  33360030
2.  Kraus Jiří -(DR)  Team Riway 22242020
3.  Štefanik Vladimír -(DR)  Orli Štěpánov 22131020
4.  Valenta Tomáš -(DR)  Cénci Horka 31231030
5.  Hodinář Petr -(DR)  Věrovany 31236030
6.  Rozsíval ml. Jiří -(DR)  Novosady  11230110
7.  Válka Jan -(DR)  Cénci Horka 21122020
8.  Skoupil Zdeněk  Věrovany 11120010
9.  Smyslil Petr -(DR)  Bělkovice 40220040
10.  Gatěk Jakub -(DR)  Cénci Horka 30221030
11.  Změlík Petr  Olšany  20222020
12.  Sirotek Petr -(DR)  Medvědi Charváty 20221020
13.  Koranda Aleš  HC Kokory 20221020
14.  Zmeškal Jindřich -(DR)  SEKO Olomouc 10221010
15.  Klár Jan -(DR)  SEKO Olomouc 10222010
16.  Kubíček Miroslav  Věrovany 31010030
17.  Šíma Pavel -(DR)  Bělkovice 11013010
18.  Podepřel David -(DR)  HC Kokory 11011010
19.  Polách Jaroslav  Delfíni Blatec 40110040
20.  Jurásek Pavel  Team Riway 30112030
21.  Berka Jakub -(DR)  Olšany  30114030
22.  Rakus Karel  Velký Týnec  30112030
23.  Nesrsta Marek  Novosady  30110030
24.  Oliva Zdeněk  Medvědi Charváty 20112020
25.  Rotrekl Marek -(DR)  Šneci 20112020
26.  Dokoupil Jaroslav  Olšany  20111020
27.  Melichar Radek  Delfíni Blatec 20110020
28.  Ondruška Petr  Šneci 10110010
29.  Kráčmar David  Novosady  10111010
30.  Hanzl Zbyněk  Team Riway 10110010

[začátek] Strana # 1  2  [konec] [vše]

Kniha návštěv

Dnes vloženy: 0 článků

Aktuální výsledky

Zobraz informace k utkáníCénci-Riway2:1
Zobraz informace k utkáníKaprodrom-Kokory3:3
Zobraz informace k utkáníSEKO-Věrovany20:7
Zobraz informace k utkáníDelfíni-Bělkovice6:3
Zobraz informace k utkáníTýnec-Olšany1:5
Zobraz informace k utkáníRiway-SEKO5:7
Zobraz informace k utkáníKokory-Šneci5:3
Zobraz informace k utkáníBělkovice-Cénci4:8
Zobraz informace k utkáníKaprodrom-Delfíni2:3

Nejbližší zápasy

Aktuální pořadí


Mužstvo  Zap  B 
1 Cénci Horka 3 6
2 SEKO Olomouc 2 4
3 Orli Štěpánov 2 4
4 Delfíni Blatec 4 4
5 Medvědi Charváty 2 3
6 Olšany  3 3
7 HC Kokory 3 3
8 Novosady  3 3
9 Věrovany 4 2
10 Team Riway 3 2
11 Velký Týnec  3 2
12 Šneci 2 2
13 Bělkovice 4 0

TOP 5 nej

Jméno Tým  Z  G+A  B 
JurdičLUT17+613
DvořákLUT19+211
HrudníkLUT15+510
JurečkaRIW38+19
SvačekCHA27+29