Oficial web
OAHL.cz


Kanadské bodování obránců -sezóny 2023/2024

 Stat : Tým :
(nereg)

(reg.)

(vše)
tisk
 Seřazeno podle kanadských bodů. Nastoupilo 44 hráčů.
 Poř.  Jméno   Mužstvo   Z   G   A   B   TM   U   O   B 
1.  Gatěk Jakub -(DR)  Cénci Horka 24150020
2.  Kopeček Jan -(DR)  Velký Týnec  21450020
3.  Válka Jan -(DR)  Cénci Horka 21341020
4.  Novotný Jakub -(DR)  SEKO Olomouc 20443020
5.  Klíč Jaroslav -(DR)  Panthers 22021120
6.  Smyslil Petr -(DR)  Bělkovice 41122040
7.  Skoupil Zdeněk  Věrovany 31121030
8.  Dittmer Stanislav  Novosady  21123020
9.  Jurásek Zdeněk -(DR)  Team Riway 11121010
10.  Hofr Aleš  Panthers 30223030
11.  Abrahám Lukáš -(DR)  Panthers 20221020
12.  Nesrsta Marek  Novosady  21010020
13.  Šíma Pavel  Novosady  21010020
14.  Burda Jiří  Panthers 30112030
15.  Mraček Petr  Věrovany 30110030
16.  Zelený Jakub -(DR)  Team Riway 30110030
17.  Železňák Petr  Bělkovice 20110020
18.  Kopka Tomáš  Orli Štěpánov 20114020
19.  Jurásek Pavel  Team Riway 30000030
20.  Rotrekl Marek -(DR)  Panthers 30001030
21.  Rella Aleš  Orli Štěpánov 30000030
22.  Změlík Petr  Olšany  30002030
23.  Albrecht Petr  Olšany  20000020
24.  Körner Petr  Orli Štěpánov 20000020
25.  Zapletal Petr  Team Riway 20000020
26.  Hanzl Zbyněk  Team Riway 20002020
27.  Bečica Jaroslav -(DR)  SEKO Olomouc 20000020
28.  Dokoupil Jaroslav  Olšany  20000020
29.  Oliva Zdeněk  SEKO Olomouc 20001020
30.  Špička Dominik -(DR)  Orli Štěpánov 20001120

[začátek] Strana # 1  2  [konec] [vše]

Kniha návštěv

Dnes vloženy: 0 článků

Aktuální výsledky

Zobraz informace k utkáníCénci-Orli2:3
Zobraz komentář k utkání5Věrovany-Panthers3:7
Zobraz informace k utkáníOlšany-Riway0:5
Zobraz informace k utkáníTýnec-SEKO9:7
Zobraz komentář k utkání1Bělkovice-Kaprodrom6:6
Zobraz komentář k utkání11Orli-Bělkovice4:1
Zobraz informace k utkáníTýnec-Věrovany4:3
Zobraz informace k utkáníSEKO-Cénci5:7
Zobraz komentář k utkání1Riway-Bělkovice0:5
Zobraz informace k utkáníPanthers-Orli0:3

Nejbližší zápasy

So 07.10. od 19:15|Uničov
SEKO vs Olšany

Aktuální pořadí


Mužstvo  Zap  B 
1 Orli Štěpánov 4 8
2 Velký Týnec  3 4
3 Cénci Horka 3 4
4 Team Riway 3 4
5 Bělkovice 4 3
6 Novosady  3 3
7 Olšany  3 2
8 Panthers 3 2
9 Věrovany 3 2
10 SEKO Olomouc 3 0

TOP 5 nej

Jméno Tým  Z  G+A  B 
JurečkaRIW39+312
KopáčikRIW34+610
CahelVTY23+69
UrbanNOV33+58
ZemanBEL46+17