Oficial web
OAHL.cz


Přehled chystaných střetnutí

Tým :  Odehráno 6 střetnutí, zbývá 176.
 Datum  Čas, místo  Mužstva  
V 47. týdnu, HC Cénci Horka vs SLH Delfíni Blatec
Čt-24.09.2020 20:30, OlomoucOrli Štěpánov vs HC Bělkovice - Lašťany 
Ne-27.09.2020 18:00, ŠternberkHockey Team Riway vs SEKO Olomuc 
Ne-27.09.2020 13:15, PřerovHC Kokory Foxes vs HC Šneci
Ne-27.09.2020 16:30, ŠternberkHC Bělkovice - Lašťany  vs HC Cénci Horka
So-26.09.2020 19:30, ŠternberkHC Olšany  vs Medvědi Charváty
So-26.09.2020 18:00, ŠternberkHC Kohouti Velký Týnec  vs HC Věrovany
Ne-27.09.2020 19:30, ŠternberkKaprodrom rybník Novosady vs SLH Delfíni Blatec
Čt-08.10.2020 20:30, OlomoucMedvědi Charváty vs Orli Štěpánov
So-03.10.2020 19:30, ProstějovSLH Delfíni Blatec vs HC Bělkovice - Lašťany 
So-19.09.2020 20:30, ProstějovSLH Delfíni Blatec vs HC Věrovany
  

Přehled kol

 Kolo  Číslo  Domácí  Hosté
11SEKO Olomuc VOLNO
 
28HC VěrovanyVOLNO
 
315Orli ŠtěpánovVOLNO
 
422HC ŠneciVOLNO
 
423HC Cénci HorkaHockey Team Riway
425SEKO Olomuc HC Věrovany
426Kaprodrom rybník NovosadyHC Kokory Foxes
428HC Kohouti Velký Týnec HC Olšany 
529HC Cénci HorkaVOLNO
 
530HC ŠneciMedvědi Charváty
531Hockey Team RiwayHC Věrovany
532Orli ŠtěpánovKaprodrom rybník Novosady
533SEKO Olomuc SLH Delfíni Blatec
534HC Kokory FoxesHC Kohouti Velký Týnec 
535HC Olšany HC Bělkovice - Lašťany 
 
636Medvědi CharvátyVOLNO
 
637HC Cénci HorkaHC Věrovany
638Kaprodrom rybník NovosadyHC Šneci
639SLH Delfíni BlatecHockey Team Riway
640Orli ŠtěpánovHC Kohouti Velký Týnec 
641SEKO Olomuc HC Olšany 
642HC Bělkovice - Lašťany HC Kokory Foxes
 
743Hockey Team RiwayVOLNO
 
744Orli ŠtěpánovHC Šneci
745HC Cénci HorkaSEKO Olomuc 
746HC Kokory FoxesMedvědi Charváty
747HC Bělkovice - Lašťany HC Věrovany
748HC Olšany Kaprodrom rybník Novosady
749HC Kohouti Velký Týnec SLH Delfíni Blatec
 
850Kaprodrom rybník NovosadyVOLNO
 
852Medvědi CharvátyHC Kohouti Velký Týnec 
853HC Cénci HorkaHC Olšany 
854HC ŠneciHC Bělkovice - Lašťany 
855Hockey Team RiwayHC Kokory Foxes
856SEKO Olomuc Orli Štěpánov
957SLH Delfíni BlatecVOLNO
 
958Kaprodrom rybník NovosadyHC Kohouti Velký Týnec 
959HC Olšany HC Věrovany
960Medvědi CharvátyHC Bělkovice - Lašťany 
961HC Kokory FoxesHC Cénci Horka
962SEKO Olomuc HC Šneci
963Hockey Team RiwayOrli Štěpánov
 
1064HC Kohouti Velký Týnec VOLNO
 
1065SLH Delfíni BlatecHC Olšany 
1066HC Bělkovice - Lašťany Kaprodrom rybník Novosady
1067HC VěrovanyHC Kokory Foxes
1068Medvědi CharvátySEKO Olomuc 
1069HC Cénci HorkaOrli Štěpánov
1070HC ŠneciHockey Team Riway
 
1171HC Olšany VOLNO
 
1172HC Kohouti Velký Týnec HC Bělkovice - Lašťany 
1173HC Kokory FoxesSLH Delfíni Blatec
1174SEKO Olomuc Kaprodrom rybník Novosady
1175HC VěrovanyOrli Štěpánov
1176Hockey Team RiwayMedvědi Charváty
1177HC Cénci HorkaHC Šneci
 
1278HC Bělkovice - Lašťany VOLNO
 
1279HC Olšany HC Kokory Foxes
1280SEKO Olomuc HC Kohouti Velký Týnec 
1281SLH Delfíni BlatecOrli Štěpánov
1282Kaprodrom rybník NovosadyHockey Team Riway
1283HC VěrovanyHC Šneci
1284Medvědi CharvátyHC Cénci Horka
 
1385HC Kokory FoxesVOLNO
 
1386HC Bělkovice - Lašťany SEKO Olomuc 
1387Orli ŠtěpánovHC Olšany 
1388HC Kohouti Velký Týnec Hockey Team Riway
1389HC ŠneciSLH Delfíni Blatec
1390Kaprodrom rybník NovosadyHC Cénci Horka
1391HC VěrovanyMedvědi Charváty
 
1492VOLNOSEKO Olomuc 
 
1493Orli ŠtěpánovHC Kokory Foxes
1494Hockey Team RiwayHC Bělkovice - Lašťany 
1495HC ŠneciHC Olšany 
1496HC Cénci HorkaHC Kohouti Velký Týnec 
1497Medvědi CharvátySLH Delfíni Blatec
1498HC VěrovanyKaprodrom rybník Novosady
 
1599VOLNOHC Věrovany
 
15100Kaprodrom rybník NovosadyMedvědi Charváty
15101SLH Delfíni BlatecHC Cénci Horka
15102HC ŠneciHC Kohouti Velký Týnec 
15103HC Olšany Hockey Team Riway
15104HC Bělkovice - Lašťany Orli Štěpánov
15105HC Kokory FoxesSEKO Olomuc 
 
16106VOLNOOrli Štěpánov
 
16107SEKO Olomuc Hockey Team Riway
16108HC ŠneciHC Kokory Foxes
16109HC Cénci HorkaHC Bělkovice - Lašťany 
16110Medvědi CharvátyHC Olšany 
16111HC VěrovanyHC Kohouti Velký Týnec 
16112SLH Delfíni BlatecKaprodrom rybník Novosady
 
17113VOLNOHC Šneci
 
17114Hockey Team RiwayHC Cénci Horka
17115Orli ŠtěpánovMedvědi Charváty
17116HC VěrovanySEKO Olomuc 
17117HC Kokory FoxesKaprodrom rybník Novosady
17118HC Bělkovice - Lašťany SLH Delfíni Blatec
17119HC Olšany HC Kohouti Velký Týnec 
 
18120VOLNOHC Cénci Horka
 
18121Medvědi CharvátyHC Šneci
18122HC VěrovanyHockey Team Riway
18123Kaprodrom rybník NovosadyOrli Štěpánov
18124SLH Delfíni BlatecSEKO Olomuc 
18125HC Kohouti Velký Týnec HC Kokory Foxes
18126HC Bělkovice - Lašťany HC Olšany 
 
19127VOLNOMedvědi Charváty
 
19128HC VěrovanyHC Cénci Horka
19129HC ŠneciKaprodrom rybník Novosady
19130Hockey Team RiwaySLH Delfíni Blatec
19131HC Kohouti Velký Týnec Orli Štěpánov
19132HC Olšany SEKO Olomuc 
19133HC Kokory FoxesHC Bělkovice - Lašťany 
 
20134VOLNOHockey Team Riway
 
20135HC ŠneciOrli Štěpánov
20136SEKO Olomuc HC Cénci Horka
20137Medvědi CharvátyHC Kokory Foxes
20138HC VěrovanyHC Bělkovice - Lašťany 
20139Kaprodrom rybník NovosadyHC Olšany 
20140SLH Delfíni BlatecHC Kohouti Velký Týnec 
 
21141VOLNOKaprodrom rybník Novosady
 
21142HC VěrovanySLH Delfíni Blatec
21143HC Kohouti Velký Týnec Medvědi Charváty
21144HC Olšany HC Cénci Horka
21145HC Bělkovice - Lašťany HC Šneci
21146HC Kokory FoxesHockey Team Riway
21147Orli ŠtěpánovSEKO Olomuc 
 
22148VOLNOSLH Delfíni Blatec
 
22149HC Kohouti Velký Týnec Kaprodrom rybník Novosady
22150HC VěrovanyHC Olšany 
22151HC Bělkovice - Lašťany Medvědi Charváty
22152HC Cénci HorkaHC Kokory Foxes
22153HC ŠneciSEKO Olomuc 
22154Orli ŠtěpánovHockey Team Riway
 
23155VOLNOHC Kohouti Velký Týnec 
 
23156HC Olšany SLH Delfíni Blatec
23157Kaprodrom rybník NovosadyHC Bělkovice - Lašťany 
23158HC Kokory FoxesHC Věrovany
23159SEKO Olomuc Medvědi Charváty
23160Orli ŠtěpánovHC Cénci Horka
23161Hockey Team RiwayHC Šneci
 
24162VOLNOHC Olšany 
 
24163HC Bělkovice - Lašťany HC Kohouti Velký Týnec 
24164SLH Delfíni BlatecHC Kokory Foxes
24165Kaprodrom rybník NovosadySEKO Olomuc 
24166Orli ŠtěpánovHC Věrovany
24167Medvědi CharvátyHockey Team Riway
24168HC ŠneciHC Cénci Horka
 
25169VOLNOHC Bělkovice - Lašťany 
 
25170HC Kokory FoxesHC Olšany 
25171HC Kohouti Velký Týnec SEKO Olomuc 
25172Orli ŠtěpánovSLH Delfíni Blatec
25173Hockey Team RiwayKaprodrom rybník Novosady
25174HC ŠneciHC Věrovany
25175HC Cénci HorkaMedvědi Charváty
 
26176VOLNOHC Kokory Foxes
 
26177SEKO Olomuc HC Bělkovice - Lašťany 
26178HC Olšany Orli Štěpánov
26179Hockey Team RiwayHC Kohouti Velký Týnec 
26180SLH Delfíni BlatecHC Šneci
26181HC Cénci HorkaKaprodrom rybník Novosady
26182Medvědi CharvátyHC Věrovany
 

Kniha návštěv

Dnes vloženy: 0 článků

Aktuální výsledky

Zobraz informace k utkáníKokory-Orli5:7
Zobraz informace k utkáníRiway-Bělkovice11:1
Zobraz informace k utkáníTýnec-Cénci4:6
Zobraz informace k utkáníŠneci-Olšany7:4
Zobraz informace k utkáníMedvědi-Delfíni9:5
Zobraz informace k utkáníKaprodrom-Věrovany5:3

Nejbližší zápasy

Čt 24.09. od 20:30|Olomouc
Orli vs Bělkovice
So 26.09. od 18:00|Šternberk
Týnec vs Věrovany
So 26.09. od 19:30|Šternberk
Olšany vs Medvědi
Ne 27.09. od 13:15|Přerov
Kokory vs Šneci
Ne 27.09. od 16:30|Šternberk
Bělkovice vs Cénci
Ne 27.09. od 18:00|Šternberk
Riway vs SEKO
Ne 27.09. od 19:30|Šternberk
Kaprodrom vs Delfíni
So 03.10. od 19:30|Prostějov
Delfíni vs Bělkovice
Čt 08.10. od 20:30|Olomouc
Medvědi vs Orli

Aktuální pořadí


Mužstvo  Zap  B 
1 Team Riway 1 2
2 Medvědi Charváty 1 2
3 Šneci 1 2
4 Orli Štěpánov 1 2
5 Cénci Horka 1 2
6 Novosady  1 2
7 HC Kokory 1 0
8 Delfíni Blatec 1 0
9 Velký Týnec  1 0
10 Olšany  1 0
11 Věrovany 1 0
12 Bělkovice 1 0
13 SEKO Olomouc 0 0

TOP 5 nej

Jméno Tým  Z  G+A  B 
JurečkaRIW15+16
NovosadRIW12+46
DohnalUJZ14+15
MarekNOV14+15
ŠurkalCHA13+25