Oficial web
OAHL.cz


Aktuální pořadí mužstev - sezóny 2020/2021


P  NÁZEV TÝMU Z V R P B SKÓRE +/- PP GP VP PO OG UO VG T
1. vzestup HC Cénci Horka3300616:9700000NAN019
2. vzestup SEKO Olomuc 2200427:121500000NAN05
3. vzestup Orli Štěpánov2200415:10500000NAN06
4. vzestup SLH Delfíni Blatec4202414:18-400000NAN013
5. vzestup Medvědi Charváty2110317:13400000NAN07
6. stabilní HC Olšany 3111317:16100000NAN016
7. stabilní HC Kokory Foxes3111313:13000000NAN014
8. stabilní Kaprodrom rybník Novosady3111310:9100000NAN013
9. pokles HC Věrovany4103218:32-1400000NAN012
10. pokles Hockey Team Riway3102217:10700000NAN015
11. pokles HC Kohouti Velký Týnec 3102212:15-300000NAN014
12. pokles HC Šneci2101210:9100000NAN043
13. pokles HC Bělkovice - Lašťany 4004013:33-2000000NAN023
Navigace: Barevné šipky značí bodový zisk týmů za poslední tři utkání. Zisk více než čtyř bodů značí vzestup (zelená), dále čtyři značí stabilní hodnocení (modře) a méně než čtyři označuje pokles (červeně).

Doplňující tabulka v poměru : (body / odehraná utkání)


Poř.     Mužstva  Koeficient   Body 
1.    SEKO Olomuc   2 4
2.    HC Cénci Horka  2 6
3.    Orli Štěpánov  2 4
4.    Medvědi Charváty  1.5 3
5.    HC Olšany   1 3
6.    Kaprodrom rybník Novosady  1 3
7.    HC Šneci  1 2
8.    HC Kokory Foxes  1 3
9.    SLH Delfíni Blatec  1 4
10.    Hockey Team Riway  0.66 2
11.    HC Kohouti Velký Týnec   0.66 2
12.    HC Věrovany  0.5 2
13.    HC Bělkovice - Lašťany   0 0

Kniha návštěv

Dnes vloženy: 0 článků

Aktuální výsledky

Zobraz informace k utkáníCénci-Riway2:1
Zobraz informace k utkáníKaprodrom-Kokory3:3
Zobraz informace k utkáníSEKO-Věrovany20:7
Zobraz informace k utkáníDelfíni-Bělkovice6:3
Zobraz informace k utkáníTýnec-Olšany1:5
Zobraz informace k utkáníRiway-SEKO5:7
Zobraz informace k utkáníKokory-Šneci5:3
Zobraz informace k utkáníBělkovice-Cénci4:8
Zobraz informace k utkáníKaprodrom-Delfíni2:3

Nejbližší zápasy

Aktuální pořadí


Mužstvo  Zap  B 
1 Cénci Horka 3 6
2 SEKO Olomouc 2 4
3 Orli Štěpánov 2 4
4 Delfíni Blatec 4 4
5 Medvědi Charváty 2 3
6 Olšany  3 3
7 HC Kokory 3 3
8 Novosady  3 3
9 Věrovany 4 2
10 Team Riway 3 2
11 Velký Týnec  3 2
12 Šneci 2 2
13 Bělkovice 4 0

TOP 5 nej

Jméno Tým  Z  G+A  B 
JurdičLUT17+613
DvořákLUT19+211
HrudníkLUT15+510
JurečkaRIW38+19
SvačekCHA27+29