Oficial web
OAHL.cz


Góly v oslabení

Týmy :
#  Jméno   Mužstvo  Počet V zápasech
1.  Hönsch Radek -(DR)  5 121, 108, 89, 82, 11
2.  Havala Zdeněk -(DR)  HC Bělkovice - Lašťany  4 73, 68, 68, 21
3.  Jurdič Jan -(DR)  SEKO Olomuc  3 105, 76, 66
4.  Dvořák Filip -(DR)  SEKO Olomuc  3 131, 105, 46
5.  Urban Tomáš -(DR)  Kaprodrom rybník Novosady 2 101, 10
6.  Vitásek Petr  Orli Štěpánov 2 75, 19
7.  Gatěk Jakub -(DR)  HC Cénci Horka 2 133, 94
8.  Dohnal Karel  HC Šneci 1 4
9.  Nesrsta Marek  Kaprodrom rybník Novosady 1 6
10.  Neplech Jiří  Kaprodrom rybník Novosady 1 10
11.  Husák Stanislav  Hockey Team Riway 1 80
12.  Lakomý Matěj -(DR)  HC Cénci Horka 1 68
13.  Kubíček Miroslav  HC Věrovany 1 25
14.  Minařík František -(DR)  HC Cénci Horka 1 28
15.  Petružela David -(DR)  HC Šneci 1 73
16.  Králík Jan  Hockey Team Riway 1 80
17.  Koranda Aleš  HC Kokory Foxes 1 31
18.  Štefanik Vladimír -(DR)  Orli Štěpánov 1 75
19.  Dittmer Stanislav  Kaprodrom rybník Novosady 1 47
20.  Bušo Filip -(DR)  HC Věrovany 1 48
21.  Grézl Martin -(DR)  HC Bělkovice - Lašťany  1 124
22.  Vaníček Zdeněk -(DR)  HC Cénci Horka 1 58
23.  Ašer Ondřej -(DR)  HC Bohuňovice 1 60
24.  Novosad Petr -(DR)  Hockey Team Riway 1 60
25.  Zeman Tomáš -(DR)  HC Bělkovice - Lašťany  1 69
26.  Rotrekl Marek -(DR)  HC Šneci 1 89
27.  Minařík Jaroslav -(DR)  HC Olšany  1 90
28.  Hrudník Zdeněk  SEKO Olomuc  1 105
29.  Lakomý Zbyněk  HC Olšany  1 123
30.  Komínek Petr -(DR)  SLH Delfíni Blatec 1 109
31.  Jurásek Zdeněk -(DR)  Hockey Team Riway 1 121

Kniha návštěv

Dnes vloženy: 0 článků

Aktuální výsledky

Zobraz informace k utkáníCénci-Riway2:1
Zobraz informace k utkáníKaprodrom-Kokory3:3
Zobraz informace k utkáníSEKO-Věrovany20:7
Zobraz informace k utkáníDelfíni-Bělkovice6:3
Zobraz informace k utkáníTýnec-Olšany1:5
Zobraz informace k utkáníRiway-SEKO5:7
Zobraz informace k utkáníKokory-Šneci5:3
Zobraz informace k utkáníBělkovice-Cénci4:8
Zobraz informace k utkáníKaprodrom-Delfíni2:3

Nejbližší zápasy

Aktuální pořadí


Mužstvo  Zap  B 
1 Cénci Horka 3 6
2 SEKO Olomouc 2 4
3 Orli Štěpánov 2 4
4 Delfíni Blatec 4 4
5 Medvědi Charváty 2 3
6 Olšany  3 3
7 HC Kokory 3 3
8 Novosady  3 3
9 Věrovany 4 2
10 Team Riway 3 2
11 Velký Týnec  3 2
12 Šneci 2 2
13 Bělkovice 4 0

TOP 5 nej

Jméno Tým  Z  G+A  B 
JurdičLUT17+613
DvořákLUT19+211
HrudníkLUT15+510
JurečkaRIW38+19
SvačekCHA27+29