Oficial web
OAHL.cz


Vítězné branky

Týmy :
#  Jméno   Mužstvo  Počet V zápasech
1.  Lakomý Matěj -(DR)  HC Cénci Horka 7 12, 28, 55, 90, 107, 150, 165
2.  Hönsch Radek -(DR)  5 4, 42, 56, 82, 102
3.  Petružela David -(DR)  HC Šneci 5 30, 58, 73, 108, 4
4.  Jurečka Jiří -(DR)  Hockey Team Riway 5 60, 67, 75, 91, 3
5.  Štefanik Vladimír -(DR)  Orli Štěpánov 4 11, 96, 166, 2
6.  Husák Stanislav  Hockey Team Riway 4 13, 41, 93, 104
7.  Jurdič Jan -(DR)  SEKO Olomuc  4 16, 40, 76, 105
8.  Pekr Jaroslav  Orli Štěpánov 4 23, 49, 62, 142
9.  Dvořák Filip -(DR)  SEKO Olomuc  4 27, 46, 66, 122
10.  Havala Zdeněk -(DR)  HC Bělkovice - Lašťany  3 21, 47, 112
11.  Lakomý Zbyněk  HC Olšany  3 52, 65, 138
12.  Hus Václav -(DR)  SEKO Olomuc  3 61, 131, 144
13.  Soldán Martin  Orli Štěpánov 3 81, 111, 140
14.  Gatěk Jakub -(DR)  HC Cénci Horka 2 3, 59
15.  Vitásek Petr  Orli Štěpánov 2 6, 25
16.  Zlámal Milan  HC Kohouti Velký Týnec  2 9, 146
17.  Loun Radek -(DR)  Orli Štěpánov 2 20, 153
18.  Sosík David -(DR)  Orli Štěpánov 2 35, 51
19.  Seidler Petr  HC Cénci Horka 2 44, 94
20.  Vitásek Ondřej -(DR)  Hockey Team Riway 2 54, 80
21.  Brada Lukáš  HC Kokory Foxes 2 70, 109
22.  Marek Adam -(DR)  Kaprodrom rybník Novosady 2 97, 7
23.  Krejčí Zdeněk ml  Medvědi Charváty 2 103, 128
24.  Klapka Vladimír -(DR)  HC Věrovany 2 116, 168
25.  Urban Tomáš -(DR)  Kaprodrom rybník Novosady 2 143, 152
26.  Svaček Ondra -(DR)  Medvědi Charváty 2 156, 6
27.  Rozsíval Lubomír  Hockey Team Riway 1 2
28.  Jemelka Jaroslav  HC Kokory Foxes 1 5
29.  Tichý Miroslav  HC Bohuňovice 1 7
30.  Galuška Libor  Kaprodrom rybník Novosady 1 10
31.  Novotný David  HC Šneci 1 17
32.  Skoupil Zdeněk  HC Věrovany 1 18
33.  Šurkal Martin -(DR)  Medvědi Charváty 1 19
34.  Krbeček Michal  HC Kohouti Velký Týnec  1 32
35.  Mraček Petr  HC Věrovany 1 33
36.  Sirotek Petr -(DR)  Medvědi Charváty 1 34
37.  Szabo František -(DR)  HC Věrovany 1 38
38.  Šaich Daniel  HC Olšany  1 39
39.  Bušo Filip -(DR)  HC Věrovany 1 48
40.  Zmeškal Jindřich -(DR)  SEKO Olomuc  1 53
41.  Kubíček Miroslav ml -(DR)  HC Věrovany 1 63
42.  Šenk Martin -(DR)  HC Šneci 1 69
43.  Komínek Petr -(DR)  SLH Delfíni Blatec 1 72
44.  Radimský Jiří -(DR)  Kaprodrom rybník Novosady 1 74
45.  Popelka Ondřej  HC Věrovany 1 77
46.  Juna Martin  SEKO Olomuc  1 79
47.  Navrátil Daniel  HC Kokory Foxes 1 83
48.  Bezděk Radim -(DR)  HC Bělkovice - Lašťany  1 84
49.  Foukal Marek -(DR)  Kaprodrom rybník Novosady 1 86
50.  Ostřanský Ivan  1 87
51.  Kment Martin -(DR)  HC Kokory Foxes 1 88
52.  Rotrekl Marek -(DR)  HC Šneci 1 89
53.  Müller Ivo -(DR)  HC Šneci 1 95
54.  Zeman Tomáš -(DR)  HC Bělkovice - Lašťany  1 98
55.  Šíma Pavel -(DR)  HC Bělkovice - Lašťany  1 100
56.  Sedláček Jan  Kaprodrom rybník Novosady 1 101
57.  Černakovič Michal -(DR)  Medvědi Charváty 1 110
58.  Motýl Ivo  HC Olšany  1 117
59.  Lón Radek  SEKO Olomuc  1 118
60.  Jurásek Zdeněk -(DR)  Hockey Team Riway 1 121
61.  Miroslav Laga -(DR)  HC Kohouti Velký Týnec  1 123
62.  Veselý Marek  HC Bělkovice - Lašťany  1 124
63.  Sabela Martin  Medvědi Charváty 1 125
64.  Feneš Ondřej  Orli Štěpánov 1 126
65.  Labounek Tomáš  1 130
66.    1 137
67.  Kopáčik Petr  Hockey Team Riway 1 136
68.  Nesrsta Marek  Kaprodrom rybník Novosady 1 139
69.  Doubrava Lukáš -(DR)  Hockey Team Riway 1 145
70.  Novosad Petr -(DR)  Hockey Team Riway 1 151
71.  Smižanský Matej  Medvědi Charváty 1 154
72.  Kalamár Tomáš  SEKO Olomuc  1 157
73.  Abeska Zdeněk  Medvědi Charváty 1 115
74.  Vaníček Zdeněk -(DR)  HC Cénci Horka 1 5
Navigace: Po vybrání mužstva se zde zobrazí zbýbající neodehraná utkání mužstva.

Kniha návštěv

Dnes vloženy: 0 článků

Aktuální výsledky

Zobraz informace k utkáníKokory-Orli5:7
Zobraz informace k utkáníRiway-Bělkovice11:1
Zobraz informace k utkáníTýnec-Cénci4:6
Zobraz informace k utkáníŠneci-Olšany7:4
Zobraz informace k utkáníMedvědi-Delfíni9:5
Zobraz informace k utkáníKaprodrom-Věrovany5:3

Nejbližší zápasy

Čt 24.09. od 20:30|Olomouc
Orli vs Bělkovice
So 26.09. od 18:00|Šternberk
Týnec vs Věrovany
So 26.09. od 19:30|Šternberk
Olšany vs Medvědi
Ne 27.09. od 13:15|Přerov
Kokory vs Šneci
Ne 27.09. od 16:30|Šternberk
Bělkovice vs Cénci
Ne 27.09. od 18:00|Šternberk
Riway vs SEKO
Ne 27.09. od 19:30|Šternberk
Kaprodrom vs Delfíni
So 03.10. od 19:30|Prostějov
Delfíni vs Bělkovice
Čt 08.10. od 20:30|Olomouc
Medvědi vs Orli

Aktuální pořadí


Mužstvo  Zap  B 
1 Team Riway 1 2
2 Medvědi Charváty 1 2
3 Šneci 1 2
4 Orli Štěpánov 1 2
5 Cénci Horka 1 2
6 Novosady  1 2
7 HC Kokory 1 0
8 Delfíni Blatec 1 0
9 Velký Týnec  1 0
10 Olšany  1 0
11 Věrovany 1 0
12 Bělkovice 1 0
13 SEKO Olomouc 0 0

TOP 5 nej

Jméno Tým  Z  G+A  B 
JurečkaRIW15+16
NovosadRIW12+46
DohnalUJZ14+15
MarekNOV14+15
ŠurkalCHA13+25