Oficial web
OAHL.cz


Góly v přesilovkách

Týmy :
#  Jméno   Mužstvo  Počet V zápasech
1.  Kopeček Jan -(DR)  HC Kohouti Velký Týnec  4 83, 72, 60, 25
2.  Jurdič Jan -(DR)  SEKO Olomuc  4 70, 62, 48, 25
3.  Mader Petr -(DR)  Orli Štěpánov 3 67, 29, 10
4.  Cahel Roman  HC Kohouti Velký Týnec  3 38, 16, 15
5.  Dohnal Karel  Panthers 3 45, 28, 23
6.  Dittrich Pavel  Hockey Team Riway 2 80, 2
7.  Vitásek Petr  Orli Štěpánov 2 89, 44
8.  Komínek Petr -(DR)  HC Věrovany 2 52, 41
9.  Vitásek Ondřej -(DR)  Hockey Team Riway 2 69, 45
10.  Krecl Jan -(DR)  Kaprodrom rybník Novosady 1 1
11.  Vaníček Zdeněk  Panthers 1 1
12.  Dvořák Filip  SEKO Olomuc  1 8
13.  Válka Jan -(DR)  HC Cénci Horka 1 40
14.  Rozsíval ml. Jiří -(DR)  Kaprodrom rybník Novosady 1 6
15.  Ohnisko Marek -(DR)  HC Olšany  1 15
16.  Klíč Jaroslav -(DR)  Panthers 1 19
17.  Miroslav Laga -(DR)  HC Kohouti Velký Týnec  1 25
18.  Skopal Miroslav -(DR)  HC Kohouti Velký Týnec  1 27
19.  Lehký Jaroslav  HC Věrovany 1 29
20.  Mraček Petr  HC Věrovany 1 29
21.  Špička Dominik -(DR)  Orli Štěpánov 1 33
22.  Hus Václav -(DR)  SEKO Olomuc  1 48
23.  Mader Daniel -(DR)  Orli Štěpánov 1 38
24.  Grézl Martin -(DR)  HC Bělkovice - Lašťany  1 39
25.  Husák Stanislav ml. -(DR)  HC Kohouti Velký Týnec  1 70
26.  Abeska Zdeněk  SEKO Olomuc  1 48
27.  Šrom Jiří  HC Cénci Horka 1 58
28.  Husárek Miroslav  HC Olšany  1 60
29.  Seidler Petr  HC Cénci Horka 1 64
30.  Trávníček Jiří  HC Bělkovice - Lašťany  1 75
31.  Marek Adam -(DR)  Kaprodrom rybník Novosady 1 86

Kniha návštěv

Dnes vloženy: 0 článků

Aktuální výsledky

Zobraz informace k utkáníSEKO-Panthers2:5
Zobraz komentář k utkání1Cénci-Olšany3:7
Zobraz komentář k utkání1Cénci-Panthers1:7
Zobraz informace k utkáníRiway-Olšany6:3
Zobraz informace k utkáníSEKO-Týnec7:4
Zobraz informace k utkáníKaprodrom-Věrovany2:4

Nejbližší zápasy

Ne 03.03. od 17:00|Uničov
Panthers vs Riway
Ne 03.03. od 18:30|Uničov
Bělkovice vs Týnec
Ne 03.03. od 20:00|Uničov
SEKO vs Kaprodrom

Aktuální pořadí


Mužstvo  Zap  B 
1 Orli Štěpánov 16 26
2 Panthers 15 24
3 Team Riway 15 23
4 SEKO Olomouc 17 18
5 Olšany  17 18
6 Cénci Horka 17 17
7 Velký Týnec  14 9
8 Bělkovice 16 9
9 Novosady  13 7
10 Věrovany 16 5

TOP 5 nej

Jméno Tým  Z  G+A  B 
JurdičLUT1634+2155
HusLUT1728+1947
KopáčikRIW1525+1540
DohnalPAN1523+1538
KomínekVER1517+1532