Oficial web
OAHL.cz


Góly v přesilovkách

Týmy :
#  Jméno   Mužstvo  Počet V zápasech
1.  Hönsch Radek -(DR)  4 133, 102, 58, 56
2.  Havala Zdeněk -(DR)  HC Bělkovice - Lašťany  4 112, 98, 34, 21
3.  Husák Stanislav  Hockey Team Riway 3 104, 60, 13
4.  Smižanský Matej  Medvědi Charváty 3 103, 80, 24
5.  Jurdič Jan -(DR)  SEKO Olomuc  3 107, 105, 27
6.  Miroslav Laga -(DR)  HC Kohouti Velký Týnec  3 116, 100, 55
7.  Cahel Roman  HC Kohouti Velký Týnec  3 123, 97, 58
8.  Gatěk Jakub -(DR)  HC Cénci Horka 3 90, 59, 59
9.  Minařík Jaroslav -(DR)  HC Olšany  3 117, 105, 90
10.  Šurkal Martin -(DR)  Medvědi Charváty 2 80, 4
11.  Bezděk Radim -(DR)  HC Bělkovice - Lašťany  2 69, 7
12.  Lakomý Matěj -(DR)  HC Cénci Horka 2 133, 16
13.  Zatloukal Jiří  HC Olšany  2 52, 47
14.  Brada Lukáš  HC Kokory Foxes 2 88, 18
15.  Paclík Eduard -(DR)  HC Kokory Foxes 2 72, 26
16.  Jurečka Jiří -(DR)  Hockey Team Riway 2 60, 28
17.  Petružela David -(DR)  HC Šneci 2 95, 30
18.  Motýl Ivo  HC Olšany  2 117, 52
19.  Grézl Martin -(DR)  HC Bělkovice - Lašťany  2 124, 54
20.  Moťka Ladislav  HC Šneci 2 102, 69
21.  Šenk Martin -(DR)  HC Šneci 2 69, 69
22.  Hus Václav -(DR)  SEKO Olomuc  2 118, 76
23.  Urban Tomáš -(DR)  Kaprodrom rybník Novosady 1 52
24.  Ostrák Ladislav  1 39
25.  Skoupil Zdeněk  HC Věrovany 1 18
26.  Svaček Ondra -(DR)  Medvědi Charváty 1 19
27.  Králík Jan  Hockey Team Riway 1 30
28.  Neuman Tomáš  SEKO Olomuc  1 31
29.  Štefanik Vladimír -(DR)  Orli Štěpánov 1 35
30.  Seidler Petr  HC Cénci Horka 1 44
31.  Man Jaromír -(DR)  SLH Delfíni Blatec 1 56
32.  Izák Radek  Hockey Team Riway 1 45
33.  Zlámal Milan  HC Kohouti Velký Týnec  1 45
34.  Dittmer Stanislav  Kaprodrom rybník Novosady 1 60
35.  Herzig Roland  HC Bohuňovice 1 47
36.  Popelka Ondřej  HC Věrovany 1 51
37.  Nastoupil Martin  HC Bohuňovice 1 53
38.  Bečica Jaroslav -(DR)  SEKO Olomuc  1 53
39.  Peřina Pavel  HC Bohuňovice 1 53
40.  Kopáčik Petr  Hockey Team Riway 1 75
41.  Zmeškal Jindřich -(DR)  SEKO Olomuc  1 61
42.  Kubíček Miroslav ml -(DR)  HC Věrovany 1 63
43.  Zeman Tomáš -(DR)  HC Bělkovice - Lašťany  1 72
44.  Hojgr Lukáš -(DR)  HC Kohouti Velký Týnec  1 73
45.  Přehnil Radek  HC Věrovany 1 77
46.  Soldán Martin  Orli Štěpánov 1 81
47.  Vondra Aleš -(DR)  HC Kokory Foxes 1 83
48.  Langer Zdeněk  1 84
49.  Smyslil Petr -(DR)  HC Bělkovice - Lašťany  1 86
50.  Foukal Marek -(DR)  Kaprodrom rybník Novosady 1 86
51.  Sabanějev Jakub -(DR)  1 87
52.  Nazad Marcel -(DR)  HC Kohouti Velký Týnec  1 87
53.  Rotrekl Marek -(DR)  HC Šneci 1 133
54.  Válka Jan -(DR)  HC Cénci Horka 1 94
55.  Grmolenský Ivo  HC Cénci Horka 1 107
56.  Lakomý Zbyněk  HC Olšany  1 108
57.  Navrátil Daniel  HC Kokory Foxes 1 109
58.  Klapka Vladimír -(DR)  HC Věrovany 1 116
59.  Srnec Petr  SLH Delfíni Blatec 1 117
60.  Müller Ivo -(DR)  HC Šneci 1 118
61.  Dittrich Pavel  Hockey Team Riway 1 119
62.  Vitásek Ondřej -(DR)  Hockey Team Riway 1 119

Kniha návštěv

Dnes vloženy: 0 článků

Aktuální výsledky

Zobraz informace k utkáníCénci-Riway2:1
Zobraz informace k utkáníKaprodrom-Kokory3:3
Zobraz informace k utkáníSEKO-Věrovany20:7
Zobraz informace k utkáníDelfíni-Bělkovice6:3
Zobraz informace k utkáníTýnec-Olšany1:5
Zobraz informace k utkáníRiway-SEKO5:7
Zobraz informace k utkáníKokory-Šneci5:3
Zobraz informace k utkáníBělkovice-Cénci4:8
Zobraz informace k utkáníKaprodrom-Delfíni2:3

Nejbližší zápasy

Aktuální pořadí


Mužstvo  Zap  B 
1 Cénci Horka 3 6
2 SEKO Olomouc 2 4
3 Orli Štěpánov 2 4
4 Delfíni Blatec 4 4
5 Medvědi Charváty 2 3
6 Olšany  3 3
7 HC Kokory 3 3
8 Novosady  3 3
9 Věrovany 4 2
10 Team Riway 3 2
11 Velký Týnec  3 2
12 Šneci 2 2
13 Bělkovice 4 0

TOP 5 nej

Jméno Tým  Z  G+A  B 
JurdičLUT17+613
DvořákLUT19+211
HrudníkLUT15+510
JurečkaRIW38+19
SvačekCHA27+29