Oficial web
OAHL.cz


Kanadské bodování všech -sezóny 2020/2021

 Stat : Tým :
(nereg)

(reg.)

(vše)
tisk
 Seřazeno podle kanadských bodů. Nastoupilo 364 hráčů.
 Poř.  Jméno   Mužstvo   Z   G   A   B   TM   U   O   B 
1.  Svaček Ondra -(DR)  Medvědi Charváty 27292200
2.  Cahel Roman  Velký Týnec  22681200
3.  Vitásek Petr  Orli Štěpánov 27070200
4.  Šurkal Martin -(DR)  Medvědi Charváty 24370200
5.  Jurečka Jiří -(DR)  Team Riway 15160100
6.  Novosad Petr -(DR)  Team Riway 12460100
7.  Kubíček Miroslav ml -(DR)  Věrovany 24150200
8.  Maluš Roman  Velký Týnec  24153200
9.  Dohnal Karel  Šneci 14150100
10.  Marek Adam -(DR)  Novosady  14150100
11.  Čamek Michal -(DR)  Olšany  23250200
12.  Černakovič Michal -(DR)  Medvědi Charváty 11450100
13.  Minařík Jaroslav -(DR)  Olšany  23140200
14.  Kraus Jiří -(DR)  Team Riway 12240010
15.  Hulman Dušan -(DR)  Olšany  21342200
16.  Rozsíval Radek -(DR)  Orli Štěpánov 20440200
17.  Krejčí Zdeněk ml  Medvědi Charváty 23030200
18.  Lakomý Matěj -(DR)  Cénci Horka 13030100
19.  Štefanik Vladimír -(DR)  Orli Štěpánov 22131020
20.  Miroslav Laga -(DR)  Velký Týnec  22132200
21.  Kocián Ivo  Orli Štěpánov 21230200
22.  Nováček David  Orli Štěpánov 21230200
23.  Zeman Tomáš -(DR)  Bělkovice 21230200
24.  Křen Filip  Medvědi Charváty 21230200
25.  Loun Radek -(DR)  Orli Štěpánov 22020200
26.  Grézl Martin -(DR)  Bělkovice 22022200
27.  Havala Zdeněk -(DR)  Bělkovice 22020200
28.  Sosík David -(DR)  Orli Štěpánov 22022200
29.  Nerušil Bohdan  Olšany  12020100
30.  Hynek Zdeněk  Olšany  12020100

[začátek] Strana # 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  ... ze 13 [konec] [vše]

Kniha návštěv

Dnes vloženy: 0 článků

Aktuální výsledky

Zobraz informace k utkáníOlšany-Medvědi8:8
Zobraz informace k utkáníTýnec-Věrovany7:4
Zobraz informace k utkáníOrli-Bělkovice8:5

Nejbližší zápasy

Ne 27.09. od 13:15|Přerov
Kokory vs Šneci
Ne 27.09. od 16:30|Šternberk
Bělkovice vs Cénci
Ne 27.09. od 18:00|Šternberk
Riway vs SEKO
Ne 27.09. od 19:30|Šternberk
Kaprodrom vs Delfíni
So 03.10. od 18:00|Šternberk
SEKO vs Věrovany
So 03.10. od 19:30|Prostějov
Delfíni vs Bělkovice
So 03.10. od 19:30|Šternberk
Týnec vs Olšany
Ne 04.10. od 18:00|Šternberk
Kaprodrom vs Kokory
Ne 04.10. od 19:30|Šternberk
Cénci vs Riway
Čt 08.10. od 20:30|Olomouc
Medvědi vs Orli
So 10.10. od 18:00|Šternberk
Riway vs Věrovany
So 10.10. od 19:30|Šternberk
Orli vs Kaprodrom
Ne 11.10. od 18:00|Šternberk
SEKO vs Delfíni
Ne 11.10. od 19:30|Šternberk
Olšany vs Bělkovice

Aktuální pořadí


Mužstvo  Zap  B 
1 Orli Štěpánov 2 4
2 Medvědi Charváty 2 3
3 Team Riway 1 2
4 Velký Týnec  2 2
5 Šneci 1 2
6 Cénci Horka 1 2
7 Novosady  1 2
8 Olšany  2 1
9 Věrovany 2 0
10 Bělkovice 2 0
11 HC Kokory 1 0
12 Delfíni Blatec 1 0
13 SEKO Olomouc 0 0

TOP 5 nej

Jméno Tým  Z  G+A  B 
SvačekCHA27+29
CahelVTY22+68
VitásekSTP27+07
ŠurkalCHA24+37
JurečkaRIW15+16