Oficial web
OAHL.cz


Kanadské bodování útočníků -sezóny 2020/2021

 Stat : Tým :
(nereg)

(reg.)

(vše)
tisk
 Seřazeno podle kanadských bodů. Nastoupilo 71 hráčů.
 Poř.  Jméno   Mužstvo   Z   G   A   B   TM   U   O   B 
1.  Jurečka Jiří -(DR)  Team Riway 15160100
2.  Novosad Petr -(DR)  Team Riway 12460100
3.  Marek Adam -(DR)  Novosady  14150100
4.  Dohnal Karel  Šneci 14150100
5.  Šurkal Martin -(DR)  Medvědi Charváty 13250100
6.  Svaček Ondra -(DR)  Medvědi Charváty 13252100
7.  Vitásek Petr  Orli Štěpánov 13030100
8.  Maluš Roman  Velký Týnec  13030100
9.  Lakomý Matěj -(DR)  Cénci Horka 13030100
10.  Křen Filip  Medvědi Charváty 11230100
11.  Cahel Roman  Velký Týnec  10331100
12.  Rozsíval Radek -(DR)  Orli Štěpánov 10330100
13.  Vitásek Ondřej -(DR)  Team Riway 12020100
14.  Minařík Jaroslav -(DR)  Olšany  12020100
15.  Man Jaromír -(DR)  Delfíni Blatec 12020100
16.  Kubíček Miroslav ml -(DR)  Věrovany 12020100
17.  Krejčí Zdeněk ml  Medvědi Charváty 12020100
18.  Štěpánek Zdeněk -(DR)  HC Kokory 12020100
19.  Šenk Libor -(DR)  Šneci 11120100
20.  Urban Tomáš -(DR)  Novosady  11121100
21.  Čamek Michal -(DR)  Olšany  11120100
22.  Petružela David -(DR)  Šneci 11120100
23.  Abrahám Lukáš -(DR)  Delfíni Blatec 11120100
24.  Kocián Ivo  Orli Štěpánov 11120100
25.  Brada Lukáš  HC Kokory 11120100
26.  Jemelka Jaroslav  HC Kokory 10221100
27.  Seidler Petr  Cénci Horka 10225100
28.  Lakomý Zbyněk  Olšany  11011100
29.  Moťka Ladislav  Šneci 11011100
30.  Rulla Robert -(DR)  Delfíni Blatec 11010100

[začátek] Strana # 1  2  3  [konec] [vše]

Kniha návštěv

Dnes vloženy: 0 článků

Aktuální výsledky

Zobraz informace k utkáníKokory-Orli5:7
Zobraz informace k utkáníRiway-Bělkovice11:1
Zobraz informace k utkáníTýnec-Cénci4:6
Zobraz informace k utkáníŠneci-Olšany7:4
Zobraz informace k utkáníMedvědi-Delfíni9:5
Zobraz informace k utkáníKaprodrom-Věrovany5:3

Nejbližší zápasy

Čt 24.09. od 20:30|Olomouc
Orli vs Bělkovice
So 26.09. od 18:00|Šternberk
Týnec vs Věrovany
So 26.09. od 19:30|Šternberk
Olšany vs Medvědi
Ne 27.09. od 13:15|Přerov
Kokory vs Šneci
Ne 27.09. od 16:30|Šternberk
Bělkovice vs Cénci
Ne 27.09. od 18:00|Šternberk
Riway vs SEKO
Ne 27.09. od 19:30|Šternberk
Kaprodrom vs Delfíni
So 03.10. od 19:30|Prostějov
Delfíni vs Bělkovice
Čt 08.10. od 20:30|Olomouc
Medvědi vs Orli

Aktuální pořadí


Mužstvo  Zap  B 
1 Team Riway 1 2
2 Medvědi Charváty 1 2
3 Šneci 1 2
4 Orli Štěpánov 1 2
5 Cénci Horka 1 2
6 Novosady  1 2
7 HC Kokory 1 0
8 Delfíni Blatec 1 0
9 Velký Týnec  1 0
10 Olšany  1 0
11 Věrovany 1 0
12 Bělkovice 1 0
13 SEKO Olomouc 0 0

TOP 5 nej

Jméno Tým  Z  G+A  B 
JurečkaRIW15+16
NovosadRIW12+46
DohnalUJZ14+15
MarekNOV14+15
ŠurkalCHA13+25