Oficial web
OAHL.cz


Kanadské bodování útočníků -sezóny 2022/2023

 Stat : Tým :  Seřazeno podle kanadských bodů. Nastoupilo 141 hráčů. tisk
         
 Poř.  Jméno   Mužstvo   Z   G   A   B   TM   U   O   B 
1.  Jurdič Jan  SEKO Olomouc 2040307082000
2.  Cahel Roman  Velký Týnec  2020406072000
3.  Dohnal Karel  Panthers 1828184631800
4.  Hus Václav  SEKO Olomouc 1925194431900
5.  Havala Zdeněk  Novosady  1727164331700
6.  Kopáčik Petr  Team Riway 1918203841900
7.  Komínek Petr  Věrovany 1522143621500
8.  Lakomý Zbyněk  Olšany  1717193681700
9.  Jurečka Jiří  Team Riway 152693591500
10.  Zeman Tomáš  Bělkovice 1620143441600
11.  Dvořák Filip  SEKO Olomouc 142763321400
12.  Vaníček Zdeněk  Panthers 172293161700
13.  Vitásek Petr  Orli Štěpánov 1816122821800
14.  Krecl Jan  Novosady  1515122741500
15.  Minařík Jaroslav  Olšany  1614132731610
16.  Man Jaromír  Věrovany 1414122651400
17.  Skopal Miroslav  Velký Týnec  101872511000
18.  Grézl Martin  Bělkovice 151762391500
19.  Rozsíval ml. Jiří   Novosady  171672341700
20.  Brada Lukáš  HC Kokory 131572231310
21.  Husárek Miroslav  Olšany  171482241700
22.  Alexandr Tomáš  Panthers 1610122241600
23.  Vitásek Ondřej  Team Riway 1712921191700
24.  Müller Ivo  Panthers 1610112191610
25.  Urban Tomáš  Novosady  131462011300
26.  Seidler Petr  Cénci Horka 1881220151800
27.  Blinka Lubomír  Panthers 161181941600
28.  Mader Daniel  Team Riway 101091931000
29.  Moťka Ladislav  Panthers 161261881600
30.  Špička Dominik  Orli Štěpánov 111261821120
31.  Nerušil Bohdan  Olšany  181171841800
32.  Hulman Dušan  Olšany  13991821300
33.  Poledna Jiří  Velký Týnec  101251721000
34.  Kubíček Miroslav ml  Věrovany 146111781400
35.  Abeska Zdeněk  SEKO Olomouc 16691581610
36.  Klapka Vladimír  Věrovany 161131401600
37.  Vondra Aleš  HC Kokory 126814291200
38.  Kalamár Tomáš  SEKO Olomouc 967131900
39.  Pospíšil Michael  Novosady  13661221310
40.  Hadrava Martin  Novosady  648126600
41.  Husák Stanislav  Bělkovice 14391221400
42.  Kratochvíl Filip  HC Kokory 12651121200
43.  Štěpánek Zdeněk  HC Kokory 465110400
44.  Kleisl Pavel  SEKO Olomouc 18561131810
45.  Loun Radek  Orli Štěpánov 12471101200
46.  Černošek Vladimír  HC Kokory 673100600
47.  Bušo Filip  Věrovany 14641041400
48.  Marek Adam  Novosady  864102800
49.  Novosad Petr  Team Riway 946100900
50.  Izák Radek  Team Riway 746101700
51.  Popelka Ondřej  Věrovany 13371011300
52.  Hradil Petr  HC Kokory 537100500
53.  Maluš Roman  Velký Týnec  1381921300
54.  Bezděk Radim  Bělkovice 1763991700
55.  Smižanský Matej  Velký Týnec  75490700
56.  Jeřábek Filip  HC Kokory 1045911000
57.  Přidal Šimon  Cénci Horka 1536921500
58.  Navrátil Daniel  HC Kokory 1009911000
59.  Šurkal Martin  Bělkovice 64480600
60.  Novák Jindřich  Cénci Horka 13358121311
61.  Kocián Ivo  Orli Štěpánov 83584850
62.  Hrbáček Adam  Velký Týnec  72681700
63.  Svaček Ondra  HC Kokory 97071900
64.  Paclík Eduard  HC Kokory 1152721100
65.  Pavlica Radek  Orli Štěpánov 1052721000
66.  Suchý Jiří  Bělkovice 13437101310
67.  Krejčiřík Petr  Team Riway 95162900
68.  Doubrava Lukáš  Team Riway 75162700
69.  Berka Jindřich  Cénci Horka 1642661600
70.  Mader Petr  Orli Štěpánov 64260600
71.  Šrom Jiří  Cénci Horka 64263600
72.  Miroslav Laga  Velký Týnec  1433691400
73.  Sedláček Jan  Novosady  1233641260
74.  Fiala Michal  Velký Týnec  1133621110
75.  Dittrich Pavel  Team Riway 1124601100
76.  Černakovič Michal  SEKO Olomouc 52464500
77.  Hanuš Aleš  Bělkovice 1915671900
78.  Lehký Jaroslav  Věrovany 55050510
79.  Smejkal David  Velký Týnec  54157510
80.  Zachrdla Pavel  Olšany  73255700
81.  Petřík Jaroslav  Panthers 21450200
82.  Jurák Milan  Olšany  60552600
83.  Havlíček Roman  Velký Týnec  1631471600
84.  Nováček David  Bělkovice 63141600
85.  Sosík David  Orli Štěpánov 63142660
86.  Siska Jan  Orli Štěpánov 1622411610
87.  Veselý Marek  Bělkovice 16224101600
88.  Šenk Martin  Olšany  1522441500
89.  Tichý Luděk  Bělkovice 1422411400
90.  Bílek Lukáš  Olšany  52240500
91.  Petružela David  Panthers 41341400
92.  Juna Martin  SEKO Olomouc 53032500
93.  Heczko David  Věrovany 33031300
94.  Přikryl Marcel  Věrovany 1821371800
95.  Bečica Jaroslav  SEKO Olomouc 92134930
96.  Gerhát Vojtěch  Team Riway 62134600
97.  Bartošek Pavel  Orli Štěpánov 42130410
98.  Grézl David  Bělkovice 32131300
99.  Jančík Aleš  Orli Štěpánov 22131280
100.  Radimský Jiří  Novosady  1312371330
101.  Ohnisko Marek  Olšany  31232300
102.  Nazad Marcel  Velký Týnec  11230100
103.  Vodák Jiří  Cénci Horka 1303341300
104.  Fiolek Jan  Orli Štěpánov 1020201000
105.  Tichý Miroslav  Olšany  62021600
106.  Ondrák Jakub   12020110
107.  Gatěk Jakub  Cénci Horka 120231190
108.  Konečný Karel  HC Kokory 41120400
109.  Bajer David   SEKO Olomouc 302213120
110.  Opravil Igor  Orli Štěpánov 10220100
111.  Koloušek Milan  Cénci Horka 1110151100
112.  Dohnálek Jaroslav  Orli Štěpánov 51011570
113.  Jemelka Jaroslav  HC Kokory 21010200
114.  Kořalka Pavel  Panthers 11010100
115.  Schafer David  SEKO Olomouc 11010100
116.  Trávníček Jiří  Bělkovice 1401141410
117.  Škrob Jaromír  Velký Týnec  50113510
118.  Mocko Michal  Orli Štěpánov 50110510
119.  Šaich Daniel  Olšany  30111300
120.  Dvořák Ondřej  Velký Týnec  10110100
121.  Pavlíček Miroslav  SEKO Olomouc 10111100
122.  Rozsíval Radek  Orli Štěpánov 10110100
123.  Schejbal Michal  Cénci Horka 70006700
124.  Musil Radek  Věrovany 40001400
125.  Otáhal Miroslav  Velký Týnec  40000400
126.  Valenta Jiří  Cénci Horka 30000300
127.  Vejmola Petr  Cénci Horka 20000200
128.  Novák Ladislav  Velký Týnec  20000200
129.  Künstler Tomáš  Olšany  20002200
130.  Konečný Jan  SEKO Olomouc 20000200
131.  Nekuda Petr  Bělkovice 10000100
132.  Nesrsta Marek  Novosady  100011170
133.  Seidl Bohumil  Team Riway 10001180
134.  Škoda Miroslav  Team Riway 10000100
135.  Novotný Jakub  SEKO Olomouc 1000171140
136.  Holada Martin  Novosady  10000108
137.  Hejtman Zdeněk   10000100
138.  Sabela Martin  SEKO Olomouc 10000100
139.  Báťek Aleš  SEKO Olomouc 10000100
140.  Šteiner Luboš  Věrovany 10000100
141.  Krajča Pavel  Cénci Horka 10000100

[začátek] Strana # 1  2  3  4  5  [konec] [vše]

Kniha návštěv

Dnes vloženy: 0 článků

Aktuální výsledky

Zobraz informace k utkáníSEKO-Panthers2:5
Zobraz komentář k utkání1Cénci-Olšany3:7
Zobraz komentář k utkání1Cénci-Panthers1:7
Zobraz informace k utkáníRiway-Olšany6:3
Zobraz informace k utkáníSEKO-Týnec7:4
Zobraz informace k utkáníKaprodrom-Věrovany2:4

Nejbližší zápasy

Ne 03.03. od 17:00|Uničov
Panthers vs Riway
Ne 03.03. od 18:30|Uničov
Bělkovice vs Týnec
Ne 03.03. od 20:00|Uničov
SEKO vs Kaprodrom

Aktuální pořadí


Mužstvo  Zap  B 
1 Orli Štěpánov 16 26
2 Panthers 15 24
3 Team Riway 15 23
4 SEKO Olomouc 17 18
5 Olšany  17 18
6 Cénci Horka 17 17
7 Velký Týnec  14 9
8 Bělkovice 16 9
9 Novosady  13 7
10 Věrovany 16 5

TOP 5 nej

Jméno Tým  Z  G+A  B 
JurdičLUT1634+2155
HusLUT1728+1947
KopáčikRIW1525+1540
DohnalPAN1523+1538
KomínekVER1517+1532