Oficial web
OAHL.cz


Autoři branek a komentář k utkání

20. kolo, zápas číslo 139, odehrán dne 26.03.2022, Uničov od 18:30
Kaprodrom rybník NovosadyvsHC Olšany 
2:7
(0:0, 1:3, 1:4)

  1. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
 Čas  Trest  Tým
11:04 Změlík Petr 1.minHC Olšany 
13:50 Šaich Daniel 1.minHC Olšany 
 
  2. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
20:34 Rozsíval ml. Jiří (Radimský Jiří)Kaprodrom rybník Novosady1:0
25:39 Hulman Dušan (Minařík Jaroslav)HC Olšany 1:1
25:47 Hynek Zdeněk (Minařík Jaroslav)HC Olšany 1:2
26:00 Minařík Jaroslav (Hulman Dušan)HC Olšany 1:3
 Čas  Trest  Tým
 
  3. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
31:38 Nerušil Bohdan (Lakomý Zbyněk) (v pře.) HC Olšany 1:4
35:39 Nerušil Bohdan (Hulman Dušan)HC Olšany 1:5
36:50 Urban TomášKaprodrom rybník Novosady2:5
39:35 Hulman Dušan (Minařík Jaroslav)HC Olšany 2:6
41:41 Lakomý Zbyněk (Berka Jakub)HC Olšany 2:7
 Čas  Trest  Tým
30:56 Pospíšil Michael 1.minKaprodrom rybník Novosady

Hráči účastnící se utkání
 Domácí : Novosady 
 Jméno  Post  G   A   B   TM 
Bartoš DavidO0000
Dittmer StanislavO0000
Hadrava MartinU0000
Holada Štěpán -(DR)B0000
Nesrsta MarekO0000
Pospíšil MichaelU0001
Radimský JiříU0110
Rozsíval ml. Jiří -(DR)U1010
Sedláček JanU0000
Šíma Pavel -(DR)O0000
Urban Tomáš -(DR)U1010
Olšany  : Hosté 
 Jméno  Post  G   A   B   TM 
Albrecht PetrO0000
Berka Jakub -(DR)O0110
Hulman Dušan -(DR)U2240
Hynek ZdeněkU1010
Lakomý ZbyněkU1120
Minařík Jaroslav -(DR)U1340
Nerušil BohdanU2020
Rotrekl Marek -(DR)O0000
Šaich DanielU0001
Změlík PetrO0001

  -přidej komentář-

Kniha návštěv

Dnes vloženy: 0 článků

Aktuální výsledky

Zobraz komentář k utkání2Věrovany-Kokory3:8
Zobraz informace k utkáníSEKO-Riway5:6
Zobraz informace k utkáníCénci-Bělkovice6:3
Zobraz informace k utkáníMedvědi-Olšany1:11
Zobraz komentář k utkání1Riway-Bělkovice2:3
Zobraz informace k utkáníSEKO-Cénci2:3
Zobraz informace k utkáníKaprodrom-Olšany2:7

Nejbližší zápasy

Aktuální pořadí


Mužstvo  Zap  B 
1 Cénci Horka 17 23
2 Bělkovice 17 21
3 Olšany  16 20
4 SEKO Olomouc 16 19
5 Team Riway 16 19
6 Velký Týnec  12 16
7 Novosady  16 14
8 HC Kokory 14 12
9 Věrovany 13 11
10 Medvědi Charváty 14 8
11 Delfíni Blatec 10 8
12 Orli Štěpánov 13 7
13 Šneci 10 6

TOP 5 nej

Jméno Tým  Z  G+A  B 
JurdičLUT1529+2251
LakomýHOR1633+1346
ZemanBEL1622+1234
LakomýOLS1519+1534
CahelVTY1213+2033