Oficial web
OAHL.cz


Autoři branek a komentář k utkání

5. kolo, zápas číslo 34, odehrán dne 09.10.2021, Přerov od 16:45
HC Kokory FoxesvsHC Kohouti Velký Týnec 
5:1
(1:1, 2:0, 2:0)

  1. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
07:37 Strejček JanHC Kokory Foxes1:0
12:38 Havlíček Roman (Cahel Roman)HC Kohouti Velký Týnec 1:1
 Čas  Trest  Tým
04:13 Miroslav Laga 1.minHC Kohouti Velký Týnec 
10:20 Strejček Jan 1.minHC Kokory Foxes
13:00 Cahel Roman 1.minHC Kohouti Velký Týnec 
 
  2. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
21:56 Navrátil Daniel (Vondra Aleš)HC Kokory Foxes2:1
23:19 Kvasnica Pavel (Podepřel David)HC Kokory Foxes3:1
 Čas  Trest  Tým
17:26 Cahel Roman 1.minHC Kohouti Velký Týnec 
 
  3. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
37:10 Brada Lukáš (Vondra Aleš)HC Kokory Foxes4:1
38:36 Štěpánek Zdeněk (Vondra Aleš)HC Kokory Foxes5:1
 Čas  Trest  Tým
32:47 Navrátil Daniel 1.minHC Kokory Foxes

Hráči účastnící se utkání
 Domácí : HC Kokory
 Jméno  Post  G   A   B   TM 
Brada LukášU1010
Koranda AlešO0000
Kvasnica Pavel -(DR)O1010
Navrátil DanielU1011
Podepřel David -(DR)O0110
Strejček Jan -(DR)O1011
Šimeček PetrO0000
Štěpánek Zdeněk -(DR)U1010
Volný MartinB0000
Vondra Aleš -(DR)U0330
Velký Týnec  : Hosté 
 Jméno  Post  G   A   B   TM 
Cahel RomanU0112
Havlíček RomanU1010
Holý Jan -(DR)B0000
Hračov Lukáš -(DR)O0000
Maluš RomanU0000
Miroslav Laga -(DR)U0001
Otáhal Miroslav -(DR)U0000
Poledna JiříU0000
Rakus KarelO0000
Škrob Jaromír -(DR)U0000
Zlámal MilanO0000

  -přidej komentář-

Kniha návštěv

Dnes vloženy: 0 článků

Aktuální výsledky

Zobraz informace k utkáníCénci-Věrovany4:5
Zobraz informace k utkáníKaprodrom-Šneci6:3
Zobraz informace k utkáníSEKO-Olšany1:9
Zobraz informace k utkáníDelfíni-Riway2:2
Zobraz komentář k utkání1Orli-Týnec4:4
Zobraz informace k utkáníBělkovice-Kokory3:3
Zobraz informace k utkáníŠneci-Medvědi6:4
Zobraz informace k utkáníOrli-Kaprodrom4:4
Zobraz informace k utkáníSEKO-Delfíni1:4

Nejbližší zápasy

So 23.10. od 16:30|Šternberk
Kokory vs Medvědi
So 23.10. od 18:00|Šternberk
Olšany vs Kaprodrom
So 23.10. od 19:30|Šternberk
Orli vs Šneci
Ne 24.10. od 16:30|Šternberk
Cénci vs SEKO
Ne 24.10. od 18:00|Šternberk
Týnec vs Delfíni
Ne 24.10. od 19:30|Šternberk
Bělkovice vs Věrovany

Aktuální pořadí


Mužstvo  Zap  B 
1 Bělkovice 6 9
2 Olšany  6 7
3 Velký Týnec  5 7
4 Medvědi Charváty 5 6
5 HC Kokory 6 6
6 Novosady  6 6
7 SEKO Olomouc 5 5
8 Delfíni Blatec 6 5
9 Věrovany 4 5
10 Cénci Horka 5 4
11 Orli Štěpánov 5 4
12 Team Riway 6 4
13 Šneci 5 2

TOP 5 nej

Jméno Tým  Z  G+A  B 
ZemanBEL59+413
JurdičLUT47+613
VitásekSTP58+311
KomínekBLA65+611
NesrstaNOV64+711