Oficial web
OAHL.cz


Autoři branek a komentář k utkání

8. kolo, zápas číslo 37, odehrán dne 15.10.2023, Uničov od 16:30
PanthersvsSEKO Olomuc 
9:6
(5:0, 1:2, 3:4)

  1. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
07:08 Vaníček ZdeněkPanthers1:0
10:14 Müller Ivo (Dohnal Karel)Panthers2:0
11:35 Klíč Jaroslav (Blinka Lubomír)Panthers3:0
12:13 Klíč Jaroslav (Alexandr Tomáš)Panthers4:0
12:56 Vaníček Zdeněk (Abrahám Lukáš)Panthers5:0
 Čas  Trest  Tým
 
  2. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
17:31 Kleisl Pavel (Jurdič Jan)SEKO Olomuc 5:1
18:16 Hus Václav (Oliva Zdeněk)SEKO Olomuc 5:2
20:38 Dohnal Karel (Hofr Aleš)Panthers6:2
 Čas  Trest  Tým
25:48 Ťažký Tomáš 1.minSEKO Olomuc 
 
  3. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
31:06 Hus Václav (Abeska Zdeněk)SEKO Olomuc 6:3
31:48 Vaníček Zdeněk (Alexandr Tomáš)Panthers7:3
33:25 Hus Václav (Jurdič Jan)SEKO Olomuc 7:4
33:44 Müller Ivo (Hofr Aleš)Panthers8:4
36:12 Bajer David (Novotný Jakub)SEKO Olomuc 8:5
38:04 Hus Václav (Novotný Jakub) (v osl.) SEKO Olomuc 8:6
41:23 Rotrekl MarekPanthers9:6
 Čas  Trest  Tým
37:43 Oliva Zdeněk 1.minSEKO Olomuc 

Hráči účastnící se utkání
 Domácí : Panthers
 Jméno  Post  G   A   B   TM 
Abrahám Lukáš -(DR)O0110
Alexandr Tomáš -(DR)U0220
Blinka LubomírU0110
Burda JiříO0000
Dohnal KarelU1120
Hofr AlešO0220
Klíč Jaroslav -(DR)U2020
Müller IvoU2020
Rotrekl Marek -(DR)O1010
Vaníček ZdeněkU3030
Zaoral Jiří -(DR)B0000
SEKO Olomouc : Hosté 
 Jméno  Post  G   A   B   TM 
Abeska ZdeněkU0110
Bajer David -(DR)U1010
Bečica Jaroslav -(DR)O0000
Bielský MartinB0000
Hus Václav -(DR)U4040
Jurdič Jan -(DR)U0220
Kleisl PavelU1010
Neuman TomášU0000
Novotný Jakub -(DR)O0220
Oliva ZdeněkO0111
Ťažký TomášO0001

  -přidej komentář-

Kniha návštěv

Dnes vloženy: 0 článků

Aktuální výsledky

Zobraz informace k utkáníSEKO-Panthers2:5
Zobraz komentář k utkání1Cénci-Olšany3:7
Zobraz komentář k utkání1Cénci-Panthers1:7
Zobraz informace k utkáníRiway-Olšany6:3
Zobraz informace k utkáníSEKO-Týnec7:4
Zobraz informace k utkáníKaprodrom-Věrovany2:4

Nejbližší zápasy

Ne 03.03. od 17:00|Uničov
Panthers vs Riway
Ne 03.03. od 18:30|Uničov
Bělkovice vs Týnec
Ne 03.03. od 20:00|Uničov
SEKO vs Kaprodrom

Aktuální pořadí


Mužstvo  Zap  B 
1 Orli Štěpánov 16 26
2 Panthers 15 24
3 Team Riway 15 23
4 SEKO Olomouc 17 18
5 Olšany  17 18
6 Cénci Horka 17 17
7 Velký Týnec  14 9
8 Bělkovice 16 9
9 Novosady  13 7
10 Věrovany 16 5

TOP 5 nej

Jméno Tým  Z  G+A  B 
JurdičLUT1634+2155
HusLUT1728+1947
KopáčikRIW1525+1540
DohnalPAN1523+1538
KomínekVER1517+1532