Oficial web
OAHL.cz


Autoři branek a komentář k utkání

6. kolo, zápas číslo 38, odehrán dne 17.10.2021, Šternberk od 16:30
Kaprodrom rybník NovosadyvsHC Šneci
6:3
(2:0, 2:2, 2:1)

  1. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
10:06 Dittmer Stanislav (Nesrsta Marek)Kaprodrom rybník Novosady1:0
13:08 Nesrsta Marek (Dittmer Stanislav)Kaprodrom rybník Novosady2:0
 Čas  Trest  Tým
03:45 Hofr Aleš 1.minHC Šneci
04:52 Müller Ivo 1.minHC Šneci
 
  2. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
15:57 Dittmer StanislavKaprodrom rybník Novosady3:0
19:44 Nesrsta Marek (Urban Tomáš)Kaprodrom rybník Novosady4:0
24:07 Dohnal Karel (Novotný David)HC Šneci4:1
26:28 Novotný David (Müller Ivo)HC Šneci4:2
 Čas  Trest  Tým
 
  3. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
35:07 Moťka Ladislav (Dohnal Karel)HC Šneci4:3
35:26 Dittmer StanislavKaprodrom rybník Novosady5:3
38:42 Rozsíval ml. Jiří (Dittmer Stanislav)Kaprodrom rybník Novosady6:3
 Čas  Trest  Tým

Hráči účastnící se utkání
 Domácí : Novosady 
 Jméno  Post  G   A   B   TM 
Bartoš DavidO0000
Blažek Martin -(DR)O0000
Dittmer StanislavO3250
Hadrava MartinU0000
Holada MartinU0000
Holada Štěpán -(DR)B0000
Nesrsta MarekO2130
Rozsíval ml. Jiří -(DR)U1010
Sedláček JanU0000
Urban Tomáš -(DR)U0110
Šneci : Hosté 
 Jméno  Post  G   A   B   TM 
Dohnal KarelU1120
Hofr AlešO0001
Hönsch Radek -(DR)U0000
Moťka LadislavU1010
Müller Ivo -(DR)U0111
Novotný DavidU1120
Ondruška PetrO0000
Petružela David -(DR)U0000
Rotrekl Marek -(DR)O0000
Štěpánek JaroslavB0000

  -přidej komentář-

Kniha návštěv

Dnes vloženy: 0 článků

Aktuální výsledky

Zobraz informace k utkáníSEKO-Kaprodrom4:3
Zobraz informace k utkáníVěrovany-Orli4:2
Zobraz informace k utkáníCénci-Šneci7:2
Zobraz informace k utkáníTýnec-Bělkovice7:4
Zobraz informace k utkáníKokory-Delfíni1:3
Zobraz informace k utkáníRiway-Medvědi5:0
Zobraz informace k utkáníBělkovice-Kaprodrom3:4
Zobraz informace k utkáníCénci-Orli8:4
Zobraz informace k utkáníŠneci-Riway5:6

Nejbližší zápasy

Aktuální pořadí


Mužstvo  Zap  B 
1 Olšany  10 13
2 Velký Týnec  9 13
3 Novosady  10 12
4 Věrovany 9 12
5 SEKO Olomouc 10 11
6 Bělkovice 11 11
7 Team Riway 10 11
8 Cénci Horka 10 10
9 HC Kokory 11 10
10 Delfíni Blatec 10 8
11 Orli Štěpánov 10 7
12 Šneci 10 6
13 Medvědi Charváty 10 6

TOP 5 nej

Jméno Tým  Z  G+A  B 
JurdičLUT918+1129
CahelVTY711+1425
LakomýHOR816+723
LakomýOLS912+1022
ZemanBEL914+519