Oficial web
OAHL.cz


Autoři branek a komentář k utkání

6. kolo, zápas číslo 39, odehrán dne 16.10.2021, Šternberk od 16:30
SLH Delfíni BlatecvsHockey Team Riway
2:2
(0:1, 1:1, 1:0)

  1. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
06:02 Vitásek OndřejHockey Team Riway0:1
 Čas  Trest  Tým
03:47 Vitásek Ondřej 1.minHockey Team Riway
08:59 Hanzl Zbyněk 1.minHockey Team Riway
 
  2. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
21:02 Man Jaromír (Melichar Radek)SLH Delfíni Blatec1:1
24:45 Dittrich Pavel (Vitásek Ondřej)Hockey Team Riway1:2
 Čas  Trest  Tým
23:00 Hejtman Zdeněk 1.minSLH Delfíni Blatec
25:18 Vitásek Ondřej 1.minHockey Team Riway
 
  3. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
36:35 Rullová Michaela (Vallla Rudolf)SLH Delfíni Blatec2:2
 Čas  Trest  Tým
41:21 Abrahám Lukáš 1.minSLH Delfíni Blatec
41:21 Vitásek Ondřej 1.minHockey Team Riway

Hráči účastnící se utkání
 Domácí : Delfíni Blatec
 Jméno  Post  G   A   B   TM 
Abrahám Lukáš -(DR)O0001
Hejtman Zdeněk -(DR)U0001
Komínek Petr -(DR)U0000
Man Jaromír -(DR)U1010
Melichar RadekO0110
Pavlica Radek -(DR)U0000
Polách JaroslavO0000
Rullová MichaelaU1010
Slepička TomášB0000
Tesárek PetrU0000
Vallla RudolfO0110
Team Riway : Hosté 
 Jméno  Post  G   A   B   TM 
Dittrich PavelU1010
Doubrava Lukáš -(DR)U0000
Hanzl ZbyněkO0001
Husák StanislavU0000
Jurásek PavelO0000
Kopáčik PetrU0000
Králík JanO0000
Krejčiřík PetrU0000
Novosad Petr -(DR)U0000
Šrámek KarelB0000
Vitásek Ondřej -(DR)U1123

  -přidej komentář-

Kniha návštěv

Dnes vloženy: 0 článků

Aktuální výsledky

Zobraz informace k utkáníSEKO-Kaprodrom4:3
Zobraz informace k utkáníVěrovany-Orli4:2
Zobraz informace k utkáníCénci-Šneci7:2
Zobraz informace k utkáníTýnec-Bělkovice7:4
Zobraz informace k utkáníKokory-Delfíni1:3
Zobraz informace k utkáníRiway-Medvědi5:0
Zobraz informace k utkáníBělkovice-Kaprodrom3:4
Zobraz informace k utkáníCénci-Orli8:4
Zobraz informace k utkáníŠneci-Riway5:6

Nejbližší zápasy

Aktuální pořadí


Mužstvo  Zap  B 
1 Olšany  10 13
2 Velký Týnec  9 13
3 Novosady  10 12
4 Věrovany 9 12
5 SEKO Olomouc 10 11
6 Bělkovice 11 11
7 Team Riway 10 11
8 Cénci Horka 10 10
9 HC Kokory 11 10
10 Delfíni Blatec 10 8
11 Orli Štěpánov 10 7
12 Šneci 10 6
13 Medvědi Charváty 10 6

TOP 5 nej

Jméno Tým  Z  G+A  B 
JurdičLUT918+1129
CahelVTY711+1425
LakomýHOR816+723
LakomýOLS912+1022
ZemanBEL914+519