Oficial web
OAHL.cz


Autoři branek a komentář k utkání

6. kolo, zápas číslo 41, odehrán dne 17.10.2021, Šternberk od 18:00
SEKO Olomuc vsHC Olšany 
1:9
(0:1, 0:3, 1:5)

  1. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
02:30 Šaich Daniel (Hulman Dušan)HC Olšany 0:1
 Čas  Trest  Tým
05:52 Chalupecký Martin 1.minHC Olšany 
 
  2. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
16:43 Lakomý Zbyněk (Berka Jakub)HC Olšany 0:2
20:09 Hulman Dušan (Berka Jakub)HC Olšany 0:3
25:50 Minařík Jaroslav (Berka Jakub) (v pře.) HC Olšany 0:4
 Čas  Trest  Tým
25:20 Klár Jan 1.minSEKO Olomuc 
 
  3. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
28:16 Hulman DušanHC Olšany 0:5
29:12 Lakomý Zbyněk (Minařík Jaroslav)HC Olšany 0:6
32:23 Minařík JaroslavHC Olšany 0:7
33:53 Lakomý Zbyněk (Chalupecký Martin)HC Olšany 0:8
34:37 Jurdič Jan (Sosík David)SEKO Olomuc 1:8
37:03 Minařík Jaroslav (Lakomý Zbyněk)HC Olšany 1:9
 Čas  Trest  Tým

Hráči účastnící se utkání
 Domácí : SEKO Olomouc
 Jméno  Post  G   A   B   TM 
Hrudník ZdeněkU0000
Hus Václav -(DR)U0000
Juna MartinU0000
Jurdič Jan -(DR)U1010
Kalamár TomášU0000
Klár Jan -(DR)O0001
Kráčmar PavelB0000
Neuman TomášO0000
Sosík David -(DR)U0110
Zdařil LukášO0000
Zmeškal Jindřich -(DR)O0000
Olšany  : Hosté 
 Jméno  Post  G   A   B   TM 
Berka Jakub -(DR)O0330
Dokoupil JaroslavO0000
Doseděl MartinB0000
Hulman Dušan -(DR)U2130
Chalupecký Martin -(BDR)U0111
Lakomý ZbyněkU3140
Minařík Jaroslav -(DR)U3140
Nerušil BohdanU0000
Šaich DanielU1010

  -přidej komentář-

Kniha návštěv

Dnes vloženy: 0 článků

Aktuální výsledky

Zobraz informace k utkáníSEKO-Kaprodrom4:3
Zobraz informace k utkáníVěrovany-Orli4:2
Zobraz informace k utkáníCénci-Šneci7:2
Zobraz informace k utkáníTýnec-Bělkovice7:4
Zobraz informace k utkáníKokory-Delfíni1:3
Zobraz informace k utkáníRiway-Medvědi5:0
Zobraz informace k utkáníBělkovice-Kaprodrom3:4
Zobraz informace k utkáníCénci-Orli8:4
Zobraz informace k utkáníŠneci-Riway5:6

Nejbližší zápasy

Aktuální pořadí


Mužstvo  Zap  B 
1 Olšany  10 13
2 Velký Týnec  9 13
3 Novosady  10 12
4 Věrovany 9 12
5 SEKO Olomouc 10 11
6 Bělkovice 11 11
7 Team Riway 10 11
8 Cénci Horka 10 10
9 HC Kokory 11 10
10 Delfíni Blatec 10 8
11 Orli Štěpánov 10 7
12 Šneci 10 6
13 Medvědi Charváty 10 6

TOP 5 nej

Jméno Tým  Z  G+A  B 
JurdičLUT918+1129
CahelVTY711+1425
LakomýHOR816+723
LakomýOLS912+1022
ZemanBEL914+519