Oficial web
OAHL.cz


Autoři branek a komentář k utkání

8. kolo, zápas číslo 43, odehrán dne 02.12.2022, Uničov od 18:45
HC VěrovanyvsHockey Team Riway
2:0
(1:0, 1:0, 0:0)

  1. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
03:42 Bušo Filip (Kubíček Miroslav ml)HC Věrovany1:0
 Čas  Trest  Tým
02:16 Krejčiřík Petr 1.minHockey Team Riway
07:13 Musil Radek 1.minHC Věrovany
13:21 Kubíček Miroslav ml 1.minHC Věrovany
 
  2. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
27:48 Klapka VladimírHC Věrovany2:0
 Čas  Trest  Tým
17:14 Kubíček Miroslav 1.minHC Věrovany
26:40 Vitásek Ondřej 1.minHockey Team Riway
 
  3. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
 Čas  Trest  Tým
32:32 Gerhát Vojtěch 1.minHockey Team Riway
35:29 Mraček Petr 1.minHC Věrovany

Hráči účastnící se utkání
 Domácí : Věrovany
 Jméno  Post  G   A   B   TM 
Bušo Filip -(DR)U1010
Hodinář PetrO0000
Klapka Vladimír -(DR)U1010
Kubíček MiroslavO0001
Kubíček Miroslav ml -(DR)U0111
Mraček PetrO0001
Musil RadekU0001
Přikryl MarcelU0000
Skoupil ZdeněkO0000
Štancl MichalB0000
Team Riway : Hosté 
 Jméno  Post  G   A   B   TM 
Dittrich PavelU0000
Dostál MichalO0000
Gerhát VojtěchU0001
Husák StanislavU0000
Kopáčik PetrU0000
Krejčiřík PetrU0001
Novosad Petr -(DR)U0000
Seidl BohumilO0000
Škoda MiroslavU0000
Šnévajs PetrB0000
Vitásek Ondřej -(DR)U0001

  -přidej komentář-

Kniha návštěv

Dnes vloženy: 0 článků

Aktuální výsledky

Zobraz informace k utkáníBělkovice-Kokory4:3
Zobraz informace k utkáníKaprodrom-Bělkovice8:4
Zobraz informace k utkáníSEKO-Kokory4:6
Zobraz informace k utkáníTýnec-Věrovany1:5
Zobraz informace k utkáníCénci-Riway1:9
Zobraz informace k utkáníOrli-Olšany4:8

Nejbližší zápasy

So 28.01. od 17:15|Uničov
Věrovany vs Kaprodrom
Ne 29.01. od 17:30|Uničov
Panthers vs Olšany
Ne 29.01. od 19:00|Uničov
SEKO vs Cénci
So 04.02. od 17:30|Uničov
Bělkovice vs Olšany
So 04.02. od 19:00|Uničov
Riway vs Věrovany
Ne 05.02. od 17:30|Uničov
Cénci vs Panthers
Ne 05.02. od 19:00|Uničov
Orli vs Kaprodrom
Ne 05.02. od 20:30|Uničov
Týnec vs SEKO

Aktuální pořadí


Mužstvo  Zap  B 
1 Panthers 13 23
2 SEKO Olomouc 15 20
3 Team Riway 15 19
4 HC Kokory 12 18
5 Novosady  15 15
6 Olšany  16 14
7 Velký Týnec  15 14
8 Věrovany 14 14
9 Orli Štěpánov 16 10
10 Cénci Horka 16 9
11 Bělkovice 17 8

TOP 5 nej

Jméno Tým  Z  G+A  B 
JurdičLUT1533+2457
CahelVTY1514+3044
LakomýOLS1616+1935
HusLUT1420+1333
DohnalPAN1320+1232