Oficial web
OAHL.cz


Autoři branek a komentář k utkání

12. kolo, zápas číslo 56, odehrán dne 14.01.2024, Uničov od 19:30
Kaprodrom rybník NovosadyvsOrli Štěpánov
1:6
(0:1, 1:2, 0:3)

  1. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
01:48 Mader Daniel (Špička Dominik)Orli Štěpánov0:1
 Čas  Trest  Tým
04:18 Rozsíval ml. Jiří 1.minKaprodrom rybník Novosady
07:56 Vitásek Petr 1.minOrli Štěpánov
 
  2. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
14:27 Mader Daniel (Mader Petr)Orli Štěpánov0:2
16:09 Špička Dominik (Fiolek Jan)Orli Štěpánov0:3
26:14 Marek Adam (Havala Zdeněk)Kaprodrom rybník Novosady1:3
 Čas  Trest  Tým
21:48 Sedláček Jan 1.minKaprodrom rybník Novosady
 
  3. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
30:18 Špička Dominik (Fiolek Jan)Orli Štěpánov1:4
38:22 Mader Petr (Mader Daniel)Orli Štěpánov1:5
39:37 Mader Daniel (Mader Petr)Orli Štěpánov1:6
 Čas  Trest  Tým
36:36 Sosík David 1.minOrli Štěpánov
40:09 Špička Dominik 1.minOrli Štěpánov

Hráči účastnící se utkání
 Domácí : Novosady 
 Jméno  Post  G   A   B   TM 
Havala Zdeněk -(DR)U0110
Holada Štěpán -(DR)B0000
Marek Adam -(DR)U1010
Nesrsta MarekO0000
Radimský JiříU0000
Rozsíval ml. Jiří -(DR)U0001
Sedláček JanU0001
Šíma PavelO0000
Urban Tomáš -(DR)U0000
Orli Štěpánov : Hosté 
 Jméno  Post  G   A   B   TM 
Fiolek JanU0220
Kocián IvoU0000
Körner PetrO0000
Mader Daniel -(DR)U3140
Mader Petr -(DR)U1230
Nekvapil Patrik -(DR)B0000
Sosík David -(DR)U0001
Špička Dominik -(DR)U2131
Tuchler EduardO0000
Vitásek PetrU0001

  -přidej komentář-

Kniha návštěv

Dnes vloženy: 0 článků

Aktuální výsledky

Zobraz informace k utkáníSEKO-Panthers2:5
Zobraz komentář k utkání1Cénci-Olšany3:7
Zobraz komentář k utkání1Cénci-Panthers1:7
Zobraz informace k utkáníRiway-Olšany6:3
Zobraz informace k utkáníSEKO-Týnec7:4
Zobraz informace k utkáníKaprodrom-Věrovany2:4

Nejbližší zápasy

Ne 03.03. od 17:00|Uničov
Panthers vs Riway
Ne 03.03. od 18:30|Uničov
Bělkovice vs Týnec
Ne 03.03. od 20:00|Uničov
SEKO vs Kaprodrom

Aktuální pořadí


Mužstvo  Zap  B 
1 Orli Štěpánov 16 26
2 Panthers 15 24
3 Team Riway 15 23
4 SEKO Olomouc 17 18
5 Olšany  17 18
6 Cénci Horka 17 17
7 Velký Týnec  14 9
8 Bělkovice 16 9
9 Novosady  13 7
10 Věrovany 16 5

TOP 5 nej

Jméno Tým  Z  G+A  B 
JurdičLUT1634+2155
HusLUT1728+1947
KopáčikRIW1525+1540
DohnalPAN1523+1538
KomínekVER1517+1532