Oficial web
OAHL.cz


Autoři branek a komentář k utkání

11. kolo, zápas číslo 73, odehrán dne 20.11.2021, Přerov od 20:30
HC Kokory FoxesvsSLH Delfíni Blatec
1:3
(1:0, 0:0, 0:3)

  1. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
04:24 Vondra Aleš (Navrátil Daniel)HC Kokory Foxes1:0
 Čas  Trest  Tým
07:13 Polách Jaroslav 1.minSLH Delfíni Blatec
 
  2. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
 Čas  Trest  Tým
17:24 Jemelka Jaroslav 1.minHC Kokory Foxes
17:24 Hejtman Zdeněk 1+1.minSLH Delfíni Blatec
20:40 Svoboda Miroslav 1.minHC Kokory Foxes
20:59 Abrahám Lukáš 1.minSLH Delfíni Blatec
27:22 Vondra Aleš 1.minHC Kokory Foxes
27:50 Polách Jaroslav 1.minSLH Delfíni Blatec
 
  3. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
32:28 Srnec Petr (Man Jaromír) (v pře.) SLH Delfíni Blatec1:1
36:46 Man Jaromír (Polách Jaroslav)SLH Delfíni Blatec1:2
41:36 Zapletal PavelSLH Delfíni Blatec1:3
 Čas  Trest  Tým
32:22 Svoboda Miroslav 1.minHC Kokory Foxes

Hráči účastnící se utkání
 Domácí : HC Kokory
 Jméno  Post  G   A   B   TM 
Brada LukášU0000
Jemelka JaroslavU0001
Jeřábek FilipU0000
Navrátil DanielU0110
Paclík Eduard -(DR)U0000
Strejček Jan -(DR)O0000
Svoboda MiroslavO0002
Tománek Zdeněk0000
Trnka OndřejO0000
Volný MartinB0000
Vondra Aleš -(DR)U1011
Delfíni Blatec : Hosté 
 Jméno  Post  G   A   B   TM 
Abrahám Lukáš -(DR)O0001
Hejtman Zdeněk -(DR)U0002
Komínek Petr -(DR)U0000
Man Jaromír -(DR)U1120
Pavlica Radek -(DR)U0000
Petřek JanU0000
Polách JaroslavO0112
Přikryl JanU0000
Slepička TomášB0000
Srnec PetrU1010
Zapletal Pavel -(DR)O1010

  -přidej komentář-

Kniha návštěv

Dnes vloženy: 0 článků

Aktuální výsledky

Zobraz informace k utkáníSEKO-Kaprodrom4:3
Zobraz informace k utkáníVěrovany-Orli4:2
Zobraz informace k utkáníCénci-Šneci7:2
Zobraz informace k utkáníTýnec-Bělkovice7:4
Zobraz informace k utkáníKokory-Delfíni1:3
Zobraz informace k utkáníRiway-Medvědi5:0
Zobraz informace k utkáníBělkovice-Kaprodrom3:4
Zobraz informace k utkáníCénci-Orli8:4
Zobraz informace k utkáníŠneci-Riway5:6

Nejbližší zápasy

Aktuální pořadí


Mužstvo  Zap  B 
1 Olšany  10 13
2 Velký Týnec  9 13
3 Novosady  10 12
4 Věrovany 9 12
5 SEKO Olomouc 10 11
6 Bělkovice 11 11
7 Team Riway 10 11
8 Cénci Horka 10 10
9 HC Kokory 11 10
10 Delfíni Blatec 10 8
11 Orli Štěpánov 10 7
12 Šneci 10 6
13 Medvědi Charváty 10 6

TOP 5 nej

Jméno Tým  Z  G+A  B 
JurdičLUT918+1129
CahelVTY711+1425
LakomýHOR816+723
LakomýOLS912+1022
ZemanBEL914+519