Oficial web
OAHL.cz


Kanadské bodování útočníků -sezóny 2019/2020

 Stat : Tým :
(nereg)

(reg.)

(vše)
tisk
 Seřazeno podle kanadských bodů. Nastoupilo 152 hráčů.
 Poř.  Jméno   Mužstvo   Z   G   A   B   TM   U   O   B 
1.  Jurdič Jan -(DR)  SEKO Olomouc 71913326700
2.  Havala Zdeněk -(DR)  HC Bohuňovice 91615311900
3.  Hönsch Radek -(DR)  Šneci 8197261800
4.  Pekr Jaroslav  Orli Štěpánov 8177240800
5.  Cahel Roman  Velký Týnec  8715221800
6.  Dvořák Filip -(DR)  SEKO Olomouc 5164203500
7.  Vitásek Petr  Orli Štěpánov 7137202700
8.  Husák Stanislav  Team Riway 81010201800
9.  Lakomý Matěj -(DR)  Cénci Horka 7107172700
10.  Kopáčik Petr  Team Riway 7710171700
11.  Urban Tomáš -(DR)  Novosady  8133162800
12.  Jurečka Jiří -(DR)  Team Riway 6132152600
13.  Kubíček Miroslav ml -(DR)  Věrovany 676130600
14.  Hus Václav -(DR)  SEKO Olomouc 693121600
15.  Man Jaromír -(DR)  Delfíni Blatec 775126700
16.  Novosad Petr -(DR)  Team Riway 566121500
17.  Kalamár Tomáš  SEKO Olomouc 774114700
18.  Klapka Vladimír -(DR)  Věrovany 774110700
19.  Doubrava Lukáš -(DR)  Team Riway 574110500
20.  Lakomý Zbyněk  Olšany  656113600
21.  Minařík František -(DR)  Cénci Horka 556111510
22.  Soldán Martin  Orli Štěpánov 747110700
23.  Hrudník Zdeněk  SEKO Olomouc 6110110600
24.  Grézl Martin -(DR)  Bělkovice 773101700
25.  Moťka Ladislav  Šneci 755101700
26.  Zeman Tomáš -(DR)  Bělkovice 57290500
27.  Zatloukal Jiří  Olšany  763911700
28.  Škrob Jaromír -(DR)  Velký Týnec  76396710
29.  Petružela David -(DR)  Šneci 46394410
30.  Novotný David  Šneci 85491800

[začátek] Strana # 1  2  3  4  5  6  [konec] [vše]

Kniha návštěv

Dnes vloženy: 0 článků

Aktuální výsledky

Zobraz informace k utkáníBohuňovice-Riway6:12
Zobraz informace k utkáníKaprodrom-SEKO6:9
Zobraz informace k utkáníMedvědi-Věrovany0:1
Zobraz informace k utkáníTýnec-Šneci1:9
Zobraz informace k utkáníBělkovice-Cénci1:6
Zobraz komentář k utkání1Orli-Olšany9:1
Zobraz komentář k utkání1Olšany-Kaprodrom6:5
Zobraz informace k utkáníCénci-Týnec5:4

Nejbližší zápasy

So 16.11. od 18:00|Šternberk
Olšany vs Medvědi
So 16.11. od 19:30|Šternberk
Cénci vs Bohuňovice
So 16.11. od 20:00|Uničov
Šneci vs Bělkovice
Ne 17.11. od 18:00|Šternberk
Kaprodrom vs Riway
Ne 17.11. od 19:30|Šternberk
Orli vs SEKO
Ne 17.11. od 20:00|Prostějov
Delfíni vs Týnec

Aktuální pořadí


Mužstvo  Zap  B 
1 Orli Štěpánov 8 16
2 SEKO Olomouc 8 15
3 Šneci 8 12
4 Cénci Horka 8 12
5 Team Riway 8 11
6 Věrovany 9 10
7 Velký Týnec  9 9
8 HC Bohuňovice 9 6
9 Medvědi Charváty 8 6
10 Olšany  9 5
11 Novosady  8 3
12 Delfíni Blatec 8 2
13 Bělkovice 8 1

TOP 5 nej

Jméno Tým  Z  G+A  B 
JurdičLUT719+1332
HavalaBOH916+1531
HönschUJZ819+726
PekrSTP817+724
CahelVTY87+1522